Saber

Wanted

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام

جدیدا اعضای دسته ویژه برای دادن وانتد از دستور [wa/] استفاده می کنند که خوب بد هم نیست کار را راحت تر می کند ولی مشکلاتی هم دارد که در زیر به ان می پردازیم

1.اگر شخصی اسلحه به همراه داشته باشد و قبل از گشتن حتی مقابل پلیس [tgun/] کند نمی توان هیچ وانتدی بهشون داد که باید فیکس بشه

2.داشتن 40 ثانیه وقت برای دادن یا ندادن وانتد بسیار کم است زیرا شاید بعضی مواقع باید به شخص تایمه بیشتری برای خوندن مطالب و تصمیم گیری داد همه که 4 سال سمپ بازی نکردن طرف نمی تونه سریع بخونه و یا تایپ کنه و اگر وایسی که 40 ثانیه میگذره دیگه نمیشه وانتد داد اگه وانتد هم بدی که نامردی در هر 5 ثانیه 3 تا هشدار میدی ولی طرف حتی نتونسته اولی رو کامل بخونه که وایسه و همینجوری به راهش ادامه میده ماهم به عنوان یک مامور چون نمی خوایم از 40 ثانیه بگذره وانتد میدیم لطفا تدبیری در این مورد بیندیشید.

 

باشد تا رستگار شویم

Spenta.png

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام، پیرو حرف دوستمون منم یک چیزی رو بگم راجبه Wanted ها...

بعضی موقع ها که ما وانتدی رو Kill میدیم (اگر Not Right to Surrender باشه) وانتدش Clear میشه و به Jail نمیره! و خیلی راحت برمیگرده سره بازیش!

لطفا اگر میشه این Bug رو Fix بکنید چون خیلی ها دارن Abuse میکنن... @Mohny

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مورد اول همین الان هم باید در سرور درست باشد و اگر کسی جلوی شما tgun کند باید wa/ برای شما بیاید! اگر اینطور نیست در قسمت گزارش باگ ارسال شود.

پیشنهاد دوم رد شد.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.