رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Brixel

RamtinSniper

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ramtin.png

عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Brixel.png

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

توضیحات: ‎‫درود میفرستم بر شما، این هلپر عزیزمون از بنده شکایت الکی‌ کردن، و دستور زبان فینگلیش رو هم که در عکس مشاهده می فرمایید، رعایت نکردن، و طرز صحبت ایشون با پلیر‌ها اصلا درست نیست.

مدارک (فیلم یا عکس?شکایت از رامتین = مدرک بنده

Briixel.png

Brixell.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم..  ایشون به بنده  به جز  این وانتد وانتد های دیگر هم داده بودند حالا من مدرک جمع نکردم من با ایشون مشکلی هم ندارم اگه دوست دارند شکایت رو پس بگیرند اگر هم نه که من مجازات میشم... با تشکر × بدرود×

• هاها 1
لینک به دیدگاه

فحاشی (چه به شوخی چه به جدی) به شدت ممنوع هست و هلپر بایستی نهایت ادب و احترام را داشته باشد و حفظ کند.  شکایت شما پذیرفته شد. هلپر مربوطه به دلیل توهین و استفاده از کلمات ناپسند یک SV دریافت کردند.

در در ۱۳۹۸/۸/۱ در 22:55، RamtinSniper گفته است:

مدارک (فیلم یا عکس?شکایت از رامتین = مدرک بنده

شکایت شما رد شد. شکایت بی مورد از بازیکنان موردی ندارد و تنها مشمول شکایات بی مورد از تیم کارکنان میشود.

در در ۱۳۹۸/۸/۱ در 22:55، RamtinSniper گفته است:

دستور زبان فینگلیش رو هم که در عکس مشاهده می فرمایید، رعایت نکردن

شکایت شما رد شد. دستور زبان فینگلیش تنها در چت های HL/ و HC/ بایستی رعایت شود و در چت عمومی هلپر آزاد است. 

+ بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...