رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Daniiw - CheckPc

Leyt

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LeYt0M.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Daniiw.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ATABOOM.png

• توضیحات: سلام خدمت @Kelton

بنده نمیدونم چه دلیلی داشت وقتی که Daniiw به من با مینی گان شلیک کرد و بعد بهش گفتم میرم اومد فوری موتوری که داشتم میروندمو Respawn کرد و اومد گفت Cheat?

بنده نمیدونم چجوری اما یه اتفاق جالب افتاد. فیلم از ایشون داشتم وقتی منو با مینی گان زد ولی بعد از چک پیسی همش پاک شد :)

میخوام بدونم ایشون به چه دلیلی اومدن و گفتن چت زدی؟؟ @ATABOOM هم پشت موتورم بود و همونطور که تو فیلم میبینید میگه میای با Infernus من بریم؟؟؟ یعنی من چجوری میتونم موتورمو در این موقعیت Respawn بدم و جالب تر اینجاس که ایشون داشتن منو میدیدن وقتی موتور Respawn شد و جالب تر ترینش اینجاس که 2ثانیه بعدش اومدن گفتن چت زدی :|

میخوام اگه ایشون مدرکی چیزی دارن بیان ارایه بدن آخه خیلیا مث من وسط کنترل پی سی کرش خورذدن و بن شدن ( البته من Clear بودم)

فیلمی که Daniww گفت چت زدی رو میزارم و من از کل صحنه های چک پیسی هم فیلم گرفتم هم با موبایل هم با بندیکام و نمیدونم چرا باید 2نفر بیان تو PC من؟؟؟

میخام پیگیری کنید چون واقعا زور داره اینکار که فیلم من بدون اجازه من پاک شده!

فیلم هم دارم که میرن توی پوشه فیلم های من (ماله بندیکام) اگه خواستید همشو آپلود میکنم فقط فقط پیگیری کنید. مرسی

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s4.picofile.com/file/8372575418/bandicam_2019_09_17_00_48_50_723_cut.mp4.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

در مرحله اول خیلی ممنون که این فرصت رو قرار دادید تا در شکایت های ادمین هم حضور پیدا کنم.

در 15 ساعت قبل، LeyToM گفته است:

بنده نمیدونم چه دلیلی داشت وقتی که Daniiw به من با مینی گان شلیک کرد و بعد بهش گفتم میرم اومد فوری موتوری که داشتم میروندمو Respawn کرد و اومد گفت Cheat?

* در این مورد که شما میگید در محدوده دیدِ من موتور شما Respawn شد حالا نمیدونم به چه دلایلی برای همین goto کردم و ماجرا رو جویا شدم

بنده نمیدونم چجوری اما یه اتفاق جالب افتاد. فیلم از ایشون داشتم وقتی منو با مینی گان زد ولی بعد از چک پیسی همش پاک شد :)

فیلم هم دارم که میرن توی پوشه فیلم های من (ماله بندیکام) اگه خواستید همشو آپلود میکنم فقط فقط پیگیری کنید. مرسی

مگه نمیگید فیلم دارید که ما پاک کردیم؟ ارائه کنید تا مشخص بشه دقیقا ما پاک کردیم یا؟

من چجوری میتونم موتورمو در این موقعیت Respawn بدم و جالب تر اینجاس که ایشون داشتن منو میدیدن وقتی موتور Respawn شد و جالب تر ترینش اینجاس که 2ثانیه بعدش اومدن گفتن چت زدی :|

هر جوری که Respawn شده رو من نمیدونم در دید من بود و وظیفم دونستم که اقدام کنم 

میخوام اگه ایشون مدرکی چیزی دارن بیان ارایه بدن آخه خیلیا مث من وسط کنترل پی سی کرش خورذدن و بن شدن ( البته من Clear بودم)

من مثل شما Bandicam one bandicam one نیستم برای همین موضوع Check PC شدید

ƤƊ Lєαɗєя#

دانـــــــــــــDaniiw#¯̶̄یـــــــــــــال

✈️Iɴ Tнrυѕт We Trυѕт

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Daniiw گفته است:

با سلام

در مرحله اول خیلی ممنون که این فرصت رو قرار دادید تا در شکایت های ادمین هم حضور پیدا کنم.

* در این مورد که شما میگید در محدوده دیدِ من موتور شما Respawn شد حالا نمیدونم به چه دلایلی برای همین goto کردم و ماجرا رو جویا شدم

مگه نمیگید فیلم دارید که ما پاک کردیم؟ ارائه کنید تا مشخص بشه دقیقا ما پاک کردیم یا؟

هر جوری که Respawn شده رو من نمیدونم در دید من بود و وظیفم دونستم که اقدام کنم 

من مثل شما Bandicam one bandicam one نیستم برای همین موضوع Check PC شدید

عزیزم من درد دید شما بودم؟ اگه قسم بخورید که من در دید شما بودم. دیگه حرفی ندارم

لینک به دیدگاه

اصلا چرا باید هنگلم چک پی سی 2 نفر به سیستم من متصل بشن؟

کسی به غیر از شما و Ho3ein_mz اونجا نبود و فقط شما کد پی سی منو دیدی چرا اومدی وصل شدی؟

من از ترس بن قبول کردم چون نمیدونستم هاستر نمیتونه متصل شه و بعد از چک پیسی از هلپر پرسیدم و فهمیدم

شما فیلمی از اینکه من Resoawn دادم دارید؟ الکی که نمیشه بگید باید چک پیسی شی

شما باید مدارک کافی داشته باشی گلم و من ممکن بود گرش شم و الکی بن شم چون Clear بودم

قرار نیست وقتی هزینه میکنی دیگه هرکاری و هربلایی دلت میخاد سر مردم بیاری گلم

امیدوارم موفق باشید و مدیریت گرامی لطفا رسیدگی کنید تشکر

• مرسی 1
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @LeyToM

شکایت شما رد شد.

دلیل: نداشتن سند و مدارک کافی جهت اثبات.

با تشکر.

• بسته شد •

• دوست دارم که 1
  • چی چی 3

Kelton.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...