رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کیک اشتباه لیدر amirt

Saber

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Saber.sd.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

amirt.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: .....

• توضیحات: با سلام

بنده 3 روز انلاین نشدم و لیدر من رو با 80 fp کیک کردن ولی این در صورتی هست که طبق این بند از قوانین 

[اعضایی که بیشتر از 14 روز در اقلیت حضور داشتند، در صورت اخراج از اقلیت یا استعفاء، 10FP دریافت می کنند.]

با 19 روز فعالیت در فکشن باید با 10fp کیک می شدم.

ضمن اینکه فکر کنم این لیدر با این سطح تا موقع پاسخگوی به شکایت من در تیم کارکنان حضور نداشته باشد برای همین من درخواست پاک شدن fp هام رو دارم نه اینکه جواب بگیریم.

این شخص در تیم کارکنان حضور ندارد. 

+ شکایت شما رد شد.

با تشکر باشد تا رستگار شویم

• مدارک (فیلم یا عکس): 

Untitled.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی  @Saber

همین طور که در قوانینه دسته متوسط ذکر شده در قسمته فعالیت به این موضوع اشاره شده است که افرادی که 3 روز بدون گذاشتن درخواست مرخصی حضور نداشته باشند مشمول مجازات قرار می گیرند (مجازات: اخراج از اقلیت با 80FP) و بنده طبق این قانون عمل کردم!

ویرایش شده توسط amirt

amirt.png

Andranik.png

Onion.png

لینک به دیدگاه

با سلام؛

همه جا و همیشه 3 روز غیبت بدون درخواست مرخصی FP80 در بر داشته است.

در در ۱۳۹۸/۵/۲۲ در 17:06، Saber گفته است:

ضمن اینکه فکر کنم این لیدر با این سطح تا موقع پاسخگوی به شکایت من در تیم کارکنان حضور نداشته باشد برای همین من درخواست پاک شدن fp هام رو دارم نه اینکه جواب بگیریم.

این شخص در تیم کارکنان حضور ندارد. 

+ شکایت شما رد شد.

مسائلی از این قبیل همیشه رسیدگی خواهند شد، حتی اگر شما یک سال بعد برگردید و کیک شدن شما ناحقانه بوده باشد، زیان وارد شده را جبران میکنیم.

- بسته شد.

Roozbeh%5Bmc%5D.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...