7 ارسال در این موضوع قرار دارد

در اولین نگاه این خودرو بسیار زیبا همانند یک اثر هنری  خودرو است که بر روی صفحه نمایش خودرو ژنو نشان داده شده است و در حال حاضر نیز خودروساز ایتالیایی یک گالری از تصاویر این خودرو استثنایی را برای لذت بردن ما منتشر کرده است و این بدان معنی است که باید به زودی شاهد این خودرو در خیابان‌ها باشیم.گفتنی است که در حال حاضر F12 Berlinetta بنا بر ادعای غول ایتالیایی سریع‌ ترین و قدرتمندترین خودرویی است که این شرکت تاکنون تولید کرده است  که به لطف موتور ۶٫۳ لیتری V12  و نیروی گشتاور ۵۰۸ پوندی است.

0.948633001343823055_parsnaz_ir.jpg

شایان ذکر است که F12 Berlinetta دارای جعبه دنده هفت سرعته دو کلاج است که دارای شتاب صفر تا صد عجیب و غریب فقط ۳٫۱ ثانیه است و در ضمن دارای حداکثر سرعت بالای ۲۱۱ مایل در ساعت نیز است.انتظار می‌رود که F12 Berlinetta دارای یک فروش بسیار خوب در بازارهای جهانی بوده و بسیار بدرخشد و در ضمن پیش بینی‌ها حکایت از این دارد که تا پایان سال جاری میلادی این خودرو بسیار زیبا و شاهکار فراری را در خیابان‌ها و بر روی آسفالت مشاهده خواهیم کرد.

111.jpg

• دوست دارم که 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در ۱۳۹۸/۴/۲۸ در 19:16، DayiAli گفته است:

در اولین نگاه این خودرو بسیار زیبا همانند یک اثر هنری  خودرو است که بر روی صفحه نمایش خودرو ژنو نشان داده شده است و در حال حاضر نیز خودروساز ایتالیایی یک گالری از تصاویر این خودرو استثنایی را برای لذت بردن ما منتشر کرده است و این بدان معنی است که باید به زودی شاهد این خودرو در خیابان‌ها باشیم.گفتنی است که در حال حاضر F12 Berlinetta بنا بر ادعای غول ایتالیایی سریع‌ ترین و قدرتمندترین خودرویی است که این شرکت تاکنون تولید کرده است  که به لطف موتور ۶٫۳ لیتری V12  و نیروی گشتاور ۵۰۸ پوندی است.

0.948633001343823055_parsnaz_ir.jpg

شایان ذکر است که F12 Berlinetta دارای جعبه دنده هفت سرعته دو کلاج است که دارای شتاب صفر تا صد عجیب و غریب فقط ۳٫۱ ثانیه است و در ضمن دارای حداکثر سرعت بالای ۲۱۱ مایل در ساعت نیز است.انتظار می‌رود که F12 Berlinetta دارای یک فروش بسیار خوب در بازارهای جهانی بوده و بسیار بدرخشد و در ضمن پیش بینی‌ها حکایت از این دارد که تا پایان سال جاری میلادی این خودرو بسیار زیبا و شاهکار فراری را در خیابان‌ها و بر روی آسفالت مشاهده خواهیم کرد.

111.jpg

اینو بدن من هیچی نمیخام

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، LeYt0M2 گفته است:

اینو بدن من هیچی نمیخام

LeYt0M2@

نفسم فرستادنش یکم سخته ولی شماره کارت بده پولشو برات میریزم

میری یه جاکلیدیشو میخری کیف میکنی

• دوست دارم که 2
  • هاها 1

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۸/۶/۲۸ در 14:16، alireza07 گفته است:

فقط پراید 😂

ویرایش شده در توسط Jaguar

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۸/۶/۲۸ در 14:16، alireza07 گفته است:

فقط پراید 😂

اون که سلطانه فراری پیشش لنگ میندازه بابا

• دوست دارم که 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری