رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بی نظمی-Hydro

RoKSanU

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: roksanu.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Hydro.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: همانطور که در قوانین لیدری نوشته شده است تمامی کار های ساب لیدر به پای لیدر است اگر ساب لیدر اشتباهی مرتکب شود مسئولیت آن با لیدر است. 

• مدارک (فیلم یا عکس): http://uplod.ir/ez4ekxhd3zyt/Untitled.png.htm

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکلی نمیبینم که بخوام شخص ساب لیدر رو مجازات کنم!

چیزی که نه به ممبر ضرر رسونده و نه به اقلیت یا شخص دیگه قابل مجازات نیست!

اگر هم کسی بخواد شاکی باشه تنها خود شخص kingester می باشد که تا بحال هیج شکایتی از طرف ایشون به من نرسیده

ویرایش شده توسط BiHan
  • دوست دارم که 1

skin3.png

لینک به دیدگاه

حرف شما اینکه میگید این شکایت به هیچکس ضرر نرسونده مثل اینه که من برم ماشین رنک بالاتر بردارم و کار هارو انجام بدم بعد بگم من که به کسی ضرر نرسوندم، نه به اقلیت یا شخص دیگه ضرر نرسوندم پس قابل شکایت نیست.
اگه شما یه CMD دارید قرار نیست ازش استفاده غیر صحیح کنید مثل کاری که ساب لیدر کردن که همه ی کار های ساب لیدر هم به پای لیدر نوشته میشه.
مثل این میمونه حرف شما که مثلا شما دل بخواهی به یک نفر FW بدی و هی پاکش کنی بگی من که پاکش کردم به تو یا به اقلیت ضرر نرسوندم که.
یا از FVR زیاد استفاده کنید و بگید که من ضرری نرسوندم در صورتی که راجب استفاده از همه اینا در قوانین توضیح داده اند.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

با سلام؛

در در ۱۳۹۸/۴/۲۵ در 08:46، BiHan گفته است:

چیزی که نه به ممبر ضرر رسونده و نه به اقلیت یا شخص دیگه قابل مجازات نیست!

مثال های Roksanu کاملا قانع کننده بود، ساب لیدر جدید خود را روشن کنید که دستورات اسباب بازی نیستند، در صورت تکرار شدید ترین برخورد با شما صورت خواهد گرفت.

- بسته شد.

Roozbeh%5Bmc%5D.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...