رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اشتباه

Fatality

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Amin202.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

IR.Wizard.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: 

با سلام و درود!

همانطور که در مدارک قابل مشاهده هست آقای IR.WIZARD درخواست عضویت اینجانب و AlBeRT را رد کردند. کی؟ در تاریخ 20 ژوئن، خب توی اون زمان اقلیت 10/10نبوده، 9/10 بوده چون Keshish به عنوان لیدر حضور داشته و توی اعضا حساب نمیشه!

مثلا وقتی 3نفر توی فکشن لیدر باشن و 10تا عضو هم باشه، 13/10 نیست، 10/10 هست! امتحان کنید.

علت ردکردن درخواست عضویت هم پر بودن فکشن هست که تا جایی که من توی این مدت دیدم هیچکسی درخواست عضویت رو به علت پر بودن رد نکرده چون همه صف دارن واسه ی تست گرفتن. شما فرض کن یه جایی مثل دپارتمان پلیس یا FBI بخواد با قانون آقای ویزارد پیش بره، باید 100000 صفحه پست باشه ، چون هر نفر به تعداد دفعات معدودی رد میشه پستش.

و نکته ی جالب تر اینکه کمتر از یک ساعت بعد از رد شدن درخواست ما 2نفر، آقای فرهان دعوت شدند!

مدرکی که مربوط به پر بودنه؟

+همون روز keshish از اقلیت خارج و بعد از پیوستن Farhan به اقلیت بر میگرده :|

عجب... . 

• مدارک (فیلم یا عکس): 

تاریخچه اقلیت در UCP + پست های عضویت

http://s8.picofile.com/file/8364291976/Screenshot_۲۰۱۹_۰۶_۲۱_۱۹_۵۹_۵۲.png 

http://s9.picofile.com/file/8364291984/Screenshot_۲۰۱۹_۰۶_۲۱_۱۹_۵۹_۴۴.png 

http://s8.picofile.com/file/8364292150/PaperArtist_۲۰۱۹_۰۶_۲۱_۲۰_۰۴_۲۶.jpeg 

چون لینکهارو با موبایل گذاشتم، کامل کپیشون کنید توی سرچ مرورگرتون! امکانش هست با کلیک روشون باز نشن

ویرایش شده توسط Fatality

%5BT%5Dorna%5BD%5Do.png

.I have nothing to say

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام این مدرکی که رو میکنم نشون میده که من اون موقع 10/10 بودم و ساب لیدر نداشتم و کشیش به عنوانه سابه من بوده اگه خواستید UCP هم چک کنید.

این عکسی که الان میزارم مشخص میکنه که هنگامه اینوایت FARHAN  ساب لیدر من شده Martorus و کشیش در فکشن من نیست و هم اکنون هم من ساب لیدر دارم و Keshish عضوی از دسته متوسط من نیست.

1561210571.png

بعد یه چیزه دیگه قوانین رو که خودتون بهتر میدونید من میتونم الان ساب لیدرم رو رنک 1 کنم و یه نفر رو کیک بدم و از کشیش به عنوانه عضو استفاده کنم و اونو به وار ببرم.

لینک به دیدگاه

عزیزم این تصاویری که شما ارسال کردید مربوط به امروز (22 ژوئن هست) @Meli تاریخچه ی اقلیت VLA رو در UCP  بررسی کنید

• باز خدارو شکر خودتونم میگید Keshish عضوی از دسته نیست، پس 9/10 بوده، چجوری اقلیت پر بوده واسه ی عضو گیری؟
  • طبق مدارک ارسالی از سوی شما، 2نفر در اقلیت شما دارای شغل Detective هستند
  • با این وجود چرا شما اقدام به مجازات این 2 نفر نکردید؟

شما قادر به داشتن هیج شغلی به جز شغل Arms Dealer یا Drugs Dealer نیستید (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

1561210571.png

ویرایش شده توسط Fatality

%5BT%5Dorna%5BD%5Do.png

.I have nothing to say

لینک به دیدگاه

دوسته عزیز چت های من رو درست بخونید و لطفا منتظر بمانید تا به شکایت شما رسیدگی بشه ممنون.

و من همین الانم میتونم 9 عضو بگیرم و از کشیش به عنوانه ساب استفاده کنم این قانونه.

ویرایش شده توسط MamadW
لینک به دیدگاه

باشه داداش باشه، شما درست میگید!

وقتی من شکایت میکنم شما میری یه ساب لیدر منصوب میکنید و یه مدرک بی تاریخ و گنگ میفرستید؟ اینو دیگه یه بچه هم تشخیص میده :|

@Meli منتظر پاسختون هستیم

در در ۱۳۹۸/۳/۳۱ در 21:07، Fatality گفته است:

لینک ها اصلاح شدند:

Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9_%DB%

+در مدارک فوق همه چیز واضح و مبرهن است.

%5BT%5Dorna%5BD%5Do.png

.I have nothing to say

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...