رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تست بعضی لایسنس ها برای پلیس بی معنی است

ارسال‌های توصیه شده

چطور میشه یه پلیس یا حداقل یه پلیس با تجربه اسم 4 تا اسلحه یا پرواز با maverick رو ندونه؟

به نظرم باید یه قانونی باشه که حداقل از پلیس های با تجربه تست گرفته نشه چون وقت گیره و در مواقع حساس دست و پا گیر

این قانون هم فقط برای لایسنس های اسلحه، پرواز و قایق رانی که مورد نیاز پلیس هست باشه

ممنون از مدیریت

• دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱ ساعت قبل، Delniya گفته است:

چطور میشه یه پلیس یا حداقل یه پلیس با تجربه اسم 4 تا اسلحه یا پرواز با maverick رو ندونه؟

به نظرم باید یه قانونی باشه که حداقل از پلیس های با تجربه تست گرفته نشه چون وقت گیره و در مواقع حساس دست و پا گیر

این قانون هم فقط برای لایسنس های اسلحه، پرواز و قایق رانی که مورد نیاز پلیس هست باشه

ممنون از مدیریت

من به شدت با این حرف شما موافقم, ممنون از پست مفید شما ❤️

• مرسی 1

.????? ????? ?? ?????, ??? ??                                   

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۳/۲۴ در 16:54، Delniya گفته است:

ممنون از مدیریت

اینطور که شما گفته اید باید فکشن معلم مدرسه کلا کنار بره.

به قول خودتون یک پلیس امکان نداره پرواز و اسم 4 تا اسلحه بلد نباشه پس این یعنی تستی که از بقیه میگیریم 2 دقیقه طول میکشه برای پلیس 1 دقیقه.

بعد تست هم که فوری مجوز رو میدیم.

در ضمن هر مجوز 300 ساعت هست و شما مجبور نیستی که بزاری 1 ساعت آخر.

کمی به فکر فکشن های دیگر هم باشید.

@Delniya

@JimHernandez

ویرایش شده توسط abbasham1385

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، abbasham1385 گفته است:

اینطور که شما گفته اید باید فکشن معلم مدرسه کلا کنار بره.

مگه کل سرور پلیس هستن که فکشن معلم کنار میره؟

به قول خودتون یک پلیس امکان نداره پرواز و اسم 4 تا اسلحه بلد نباشه پس این یعنی تستی که از بقیه میگیریم 2 دقیقه طول میکشه برای پلیس 1 دقیقه.

مشکل زمانش نیست کلا نباید باشه مثل اینکه شما بیاین از یه سر آشپز طرز تهیه نیمرو رو بپرسین یه مقدار مسخرس

بعد تست هم که فوری مجوز رو میدیم.

بعد از تست مجوز نمیدید که آدم اینارو میگه دیگه

در ضمن هر مجوز 300 ساعت هست و شما مجبور نیستی که بزاری 1 ساعت آخر.

خودم میدونم نباید بذاریم یک ساعت آخر برام پیش اومده چند روز قبل از اینکه لایسم تموم شه رفتم تست دادم طرف رنکش نرسیده لایس رو بده گفته رنک بالاتر اومد لایستو میدیم

ایشون که یادش رفت منم یادم رفت چند روز گذشت وسط گرفتن وانتد رفتم سوار قایق بشم دیدم لایس ندارم

کمی به فکر فکشن های دیگر هم باشید.

متاسفانه اینکه شما میگید بر عکسه فکشن های دیگر به فکر پلیس نیستن همین مشکل برای لایس پرواز منم پیش اومده بود یه معلم آنلاین بود زنگ زدم بهش گفتم وانتد داریم لایس پرواز ندادین به من تست هم دادم کجا بیام لایس بگیرم؟ گفت PB هستم نمیتونم چند دقیقه بعد بهشون زنگ زدم بازم گفت PB هستم

روند لایس دادن به پلیس ها باید متفاوت باشه تا این مشکلات پیش نیاد من حرفم اینه

ویرایش شده توسط Delniya
لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Sobi گفته است:

ببخشید ولی اگه اینطوری رفتار کنیم که بقیه فکشن ها هم همین انتظار رو از ما خواهند داشت. مثلا فکشن های دسته متوسط هم میگن که تفنگ که کار ماست از ما هم تست نگیرید و لایسنس بدید.

اون وقت فکشن معلم مدرسه از کی دقیقا باید تست بگیرد؟ دوباره میگم با احترام این چیزی که شما دارید میگید درسته حق با شما هست ولی فکشن ما اکتیویتیش کم میشه.

میتونیم یه کار بهتر کنیم.! اگه بشه قوانین رو عوض کرد و رنک 1 هم بتونه لایسنس بده مشکل شما حل میشه یا یه سری از قوانین رو بشه عوض کرد مثلا تست اتوماتیک بشه و ...

اگر پیشنهادی در رابطه با فکشن معلم مدرسه دارید در اینجا ارسال کنید برای بهبود این فکشن

.Sobhan.png

حرف شما درسته اکتیویتیتون ممکنه کم بشه که اگه چیز دیگه جایگزینش کنن مشکل اکتیویتون هم درست میشه

اما به نظر شما این یکم بی انصافی نیست که به خاطر 2 تا دونه کم شدن اکتیویتی یه فکشن 3 تا فکشن دستشون تو پوست گردو بمونه؟

با این حرف شما کاملا موافقم اگه همه رنک ها بتونن لایس بدن عمده مشکلات حل میشه

ممنون از شما

ویرایش شده توسط Delniya
لینک به دیدگاه

توی یک کشور ممکن هست افرادی باشن که از مقام و منصب خیلی بالایی برخوردارند، ولی در هر حال باید وایسن توی صف برای نونوایی!

مگه پلیس خونش از بقیه رنگین تره که بخواد همینجوری بره هرچی میخواد بگیره؟

اونم باید صبر کنه حتی اگه که توی موقعیت حساسی هست.

ویرایش شده توسط Fatality
  • مرسی 2

%5BT%5Dorna%5BD%5Do.png

.I have nothing to say

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Delniya گفته است:

مشکل زمانش نیست کلا نباید باشه مثل اینکه شما بیاین از یه سر آشپز طرز تهیه نیمرو رو بپرسین یه مقدار مسخرس

بعد از تست مجوز نمیدید که آدم اینارو میگه دیگه

خودم میدونم نباید بذاریم یک ساعت آخر برام پیش اومده چند روز قبل از اینکه لایسم تموم شه رفتم تست دادم طرف رنکش نرسیده لایس رو بده گفته رنک بالاتر اومد لایستو میدیم

ایشون که یادش رفت منم یادم رفت چند روز گذشت وسط گرفتن وانتد رفتم سوار قایق بشم دیدم لایس ندارم

متاسفانه اینکه شما میگید بر عکسه فکشن های دیگر به فکر پلیس نیستن همین مشکل برای لایس پرواز منم پیش اومده بود یه معلم آنلاین بود زنگ زدم بهش گفتم وانتد داریم لایس پرواز ندادین به من تست هم دادم کجا بیام لایس بگیرم؟ گفت PB هستم نمیتونم چند دقیقه بعد بهشون زنگ زدم بازم گفت PB هستم

آین چیزایی که شما میگید مشکل از ما نیست بلکه مشکل از قوانین سرور هست.

اگر رنک یک هم می تونست لایسنس بده و محدودیت زمانی وجود نداشت هیچ وقت چنین مشکلاتی پیش نمیومد.

شما داخل اقلیت si نبودید و نمی دونید که ما هر روز مشکل GL داریم و خودم که رنک 2 هستم دهنم صاف میشه کل مپ بگردم و Gl کنم.

• مرسی 1

.benyamin.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Fatality گفته است:

توی یک کشور ممکن هست افرادی باشن که از مقام و منصب خیلی بالایی برخوردارند، ولی در هر حال باید وایسن توی صف برای نونوایی!

احسنت

.benyamin.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Fatality گفته است:

پلیس در موارد حساس چراغ قرمزم رد میکنه چه برسه صف نونوایی

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Fatality گفته است:

ما نگفتیم که خون کی رنگین تره کی رنگین تر نیست! این حرف شما مثل اینه که بیان بگن - چرا قوانین دسته ویژه سخت تر از دسته ملایمه! مگه خونه اونا رنگین تره! -

بحث اینجاست که وظایف نیروی پلیس هم سنگین تر و هم مهم تره! 

و اینکه کار ما مربوط به عموم پلیر ها میشه! مثل ایجاد نظم و محیطی آرام برای پلیر ها و فقط مربوط به خودمون نیست, که در نتیجه این حرف شما نقض میشه:

در 5 ساعت قبل، Fatality گفته است:

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، JimHernandez گفته است:

ما نگفتیم که خون کی رنگین تره کی رنگین تر نیست! این حرف شما مثل اینه که بیان بگن - چرا قوانین دسته ویژه سخت تر از دسته ملایمه! مگه خونه اونا رنگین تره! -

بحث اینجاست که وظایف نیروی پلیس هم سنگین تر و هم مهم تره! 

و اینکه کار ما مربوط به عموم پلیر ها میشه! مثل ایجاد نظم و محیطی آرام برای پلیر ها و فقط مربوط به خودمون نیست, که در نتیجه این حرف شما نقض میشه:

عالی بود مرسی

لینک به دیدگاه

عزیز من مثل این که شما دارید خودتونو میپیچونید!

یه فردی با لول 90 بنظر شما بلد نیست چجوری Materials بگیره؟

معلومه که بلده! خب پس با این حساب چه نیازی هست که وقت مجوز هاش تموم شن که بره دوباره تست بده؟

باید اقلیت si جمع شه درش تخته شه با این حرف شما، چون 99درصد بازیکنان بلدن جواب تست ها چیه.

اما آیا این هم درسته که کلی بازیکن، منبع درآمدشون قطع شه؟

حالا اصلا تست هم ندن، چی میشه همینجوری gl کنن؟

پولشونم میگیرن.

بشینن ستاره هارو بشمارن؟ :)

%5BT%5Dorna%5BD%5Do.png

.I have nothing to say

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Fatality گفته است:

معلومه که بلده! خب پس با این حساب چه نیازی هست که وقت مجوز هاش تموم شن که بره دوباره تست بده؟

باید اقلیت si جمع شه درش تخته شه با این حرف شما، چون 99درصد بازیکنان بلدن جواب تست ها چیه.

پولشونم میگیرن.

اون یه درصد هم موقع تست از هلپر یا کسی میپرسند. 

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Fatality گفته است:

پولشونم میگیرن.

شما بیشتر دارید خودتون رو می پیچونید, من نگفتم لول بالا ها نباید تست بدن! ما داریم میگیم پلیس نباید تست بده! چرا؟ چون وظایفش مربوط به آرامش عموم پلیر ها هست که 100 درصد هیچ فکشنی به اندازه PD - FBI - NG کارشون سخت نیست ( با حقوق کم ) که دارن تلاش میکنن. شما خودت فکر کن از فردا بگن FBI دیگه نداریم! همه با Gun میریزن همه رو کیل میدن! 

کی گفته که درآمد Si کاهش پیدا میکنه؟ 1- ما فقط نیروی پلیس رو میگیم, همین الان اش چقد از افراد حاضر تو سرور پلیس هستند؟ شاید کمتر از 10 نفر! بقیه چی؟ از اون ها میتونن تست بگیرن 2-مجوز که میدن پولش که جایی نمیره ?

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Delniya گفته است:

نه ولی وقتی شما میگید ما که اوج کارمان با اسلحه و ماشین و قایق و هلیکوپتر هست دیگه نباید اینا رو تست  بدیم هیتمن هم میاد همینو میگه فکشن های دسته متوسط هم همینو میگن و اینجوری پیش میره که باعث از بین رفتن فکشن معلم مدرسه میشه.

ویرایش شده در 10 ساعت قبل توسط Delniya

مگر فقط سرور از فکشن پلیس ساخته شده؟؟؟

مگر بقیه بازیکن ها گناه کردن یا تخلف کردن که رفتن فکشن های دیگر؟؟؟

اگر شما به فکر ما باشید ما هم به فکر شما هستیم ولی نه اینکه شما دستور بدین ما اجرا کنیم.

این دیگه به ما ربط نداره که شما یادتان رفته یک پلیس باید همیشه حواسش به همه چیز باشه وقتی خود شما حواس پرت هستید دیگه میخواین ما که روزی 10 تا تست میگیریم یادمان باشه؟؟؟

ویرایش شده توسط abbasham1385

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، abbasham1385 گفته است:

نه ولی وقتی شما میگید ما که اوج کارمان با اسلحه و ماشین و قایق و هلیکوپتر هست دیگه نباید اینا رو تست  بدیم هیتمن هم میاد همینو میگه فکشن های دسته متوسط هم همینو میگن و اینجوری پیش میره که باعث از بین رفتن فکشن معلم مدرسه میشه.

مگر فقط سرور از فکشن پلیس ساخته شده؟؟؟

مگر بقیه بازیکن ها گناه کردن یا تخلف کردن که رفتن فکشن های دیگر؟؟؟

اگر شما به فکر ما باشید ما هم به فکر شما هستیم ولی نه اینکه شما دستور بدین ما اجرا کنیم.

این دیگه به ما ربط نداره که شما یادتان رفته یک پلیس باید همیشه حواسش به همه چیز باشه وقتی خود شما حواس پرت هستید دیگه میخواین ما که روزی 10 تا تست میگیریم یادمان باشه؟؟؟

لیدر شما اومده مودبانه و با احترام جواب داده شما با چه رنکی اینجوری حرف میزنی؟

بعدشم آره باید یادتون بمونه وقتی تستو میگیرید باید لایسو بدین وظیفه شمارو من باید یادتون بیارم؟

همکارت وظیفه خودشو یادش میره من حواس پرتم؟

کسی با فکشن های دیگه کاری نداره من دارم راجع به پلیس حرف میزنم شماهم لطفا در همین محدوده صحبت کن و الکی جو نده

دستور هم ندادم گله کردم گفتم تستو میگیرید لایسو بدین که لیدر شما صحبت کردن و فرمایششون متین بود

به قول @JimHernandez وظایف 3 فکشن پلیس سنگین تر و حساس تر از هیتمن و بقیه فکشن ها است که البته کارشون هم حفاظت از شماس اما شما کم لطفی میکنی

ویرایش شده توسط Delniya
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، abbasham1385 گفته است:

اقای @abbasham1385 معذرت میخام یه پلیس با اون همه وانتد و قوانین سخت باید مجوز دادن رو هم به شما یادآوری کنه؟
دقیقا کجا نوشته که وظیفه ما هست که به شما بگید که یادتون نره؟

معلم شدین پس باید به وظایف به درستی عمل کنید اگه تست میگیرید اگر رنک بالاتر نیست یجا یادداشت کنید تا رنک بالاتر اومد بهش اطلاع بدید!

این چیز هارو بنده باید به شما توضیح بدم یا لیدر شما؟

اینکه شما و یا همکارتون یادتون میره و وظیفه شناس نیستید تقصیره بقیه پلیر ها نیست.

در ۱ ساعت قبل، abbasham1385 گفته است:

شغل شما معلمی هست وظیفه دارید کسی به شما دستور نداده از شما درخواست میکنن اقای فلانی مجوز فلان چیز رو میخام تست بگیر و مجوز رو بده

نکنه توقع دارید زیر لفظی بدیم بهتون تا اگه رضایت داشتیت وظیفتونو انجام بدین؟

کسی به شما دستور نمیده از شما درخواست میکنه!

MrNitro

لینک به دیدگاه

عزیزم شما میتونید مرتبا مجوز هاتون رو چک کنید ببینید چند ساعت مونده ازشون، هر موقع هم زیر 50 بود برید تست بدید حالا دیگه باید واسه ی این قضیه ی رنک +2 یه فکری کرد و این چند دقیقه وقتی که میگیره تا بتونه مجدد از دستورات استفاده کنه.

بله من هم با فرمایش شما موافقم،

1)حتی وقتی از رنک +2 ها چند تا مجوز میگیریم باید کلی صبر کنیم تا instuctor بتونه همه ی مجوز هارو بده... .

2)باید حتما نزدیکشون باشیم تا بتونن مجوز بدن اینجوری اگه ول کنیم بریم و یادمون بره خیلی دردسر درست میشه حالا بریم دنبال معلمی بگردیم که تست گرفته... !

امیدوارم @Ali فکری به حال این قضیه بکنن که خیلی مشکل ساز شده.

درضمن اگر امکانش هست، مجوز پلیس ها 50ساعت بیشتر از بقیه باشه، اینجوری فکر کنم مشکل دوستان cop هم کمی کاسته شه!

موفق باشید

%5BT%5Dorna%5BD%5Do.png

.I have nothing to say

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، JimHernandez گفته است:

شما بیشتر دارید خودتون رو می پیچونید, من نگفتم لول بالا ها نباید تست بدن! ما داریم میگیم پلیس نباید تست بده! چرا؟ چون وظایفش مربوط به آرامش عموم پلیر ها هست که 100 درصد هیچ فکشنی به اندازه PD - FBI - NG کارشون سخت نیست ( با حقوق کم ) که دارن تلاش میکنن. شما خودت فکر کن از فردا بگن FBI دیگه نداریم! همه با Gun میریزن همه رو کیل میدن! 

کی گفته که درآمد Si کاهش پیدا میکنه؟ 1- ما فقط نیروی پلیس رو میگیم, همین الان اش چقد از افراد حاضر تو سرور پلیس هستند؟ شاید کمتر از 10 نفر! بقیه چی؟ از اون ها میتونن تست بگیرن 2-مجوز که میدن پولش که جایی نمیره ?

الان کسایی هستن که از لول 1 تا 15 اکانتشون روی sleep بودی و وقتی 15 شدن میان توی فکشن های پلیس و جزء پلیس حساب میشوند.

وقتی تمام مدت اکانتشون خواب بوده موقعی که میخواهند تست بدن هیچکدوم از سوال ها رو درست جواب نمیدن اگر هم عضو پلیس باشند طبق حرف شما نباید تست گرفت پس همینجوری بالا میره و لول 100 میشه ولی هیچ چیزی بلد نیست.

شما نباید فکر کنید که هر کسی که عضو هر فکشن هست شبانه روز بازی کرده که الان اینجا هست الان خیلی ها هستند تمام زور اکانتشون روی حالت sleep هست و وقتی هم میخواند با لول 20 مثلا تست اسلحه رو جواب دهند هیچ چیز بلد نیستند.

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Delniya گفته است:

لیدر شما اومده مودبانه و با احترام جواب داده شما با چه رنکی اینجوری حرف میزنی؟

من از شما عذرخواهی میکنم.

بعدشم آره باید یادتون بمونه وقتی تستو میگیرید باید لایسو بدین وظیفه شمارو من باید یادتون بیارم؟

همکارت وظیفه خودشو یادش میره من حواس پرتم؟

یکی مثل من خودم دارم روزی 13 تا 14 تا تست میگیرم شاید بعضی ها شو یادم میره ولی اگه قانون ها عوض میشد که رانک 1 هم بتوانند مجوز بدهند دیگه نیازی نبود شما کلی معطل بشوید تا رانک 2 بخواد کل نقشه رو بیاد و این هم برا رانک 2 و هم رانک 1 سخته .

کسی با فکشن های دیگه کاری نداره من دارم راجع به پلیس حرف میزنم شماهم لطفا در همین محدوده صحبت کن و الکی جو نده

الکی جو نمیدم ولی وقتی شما چنین درخواستی دارید بقیه هم که میبینن پلیس ها بدون تست مجوز میگیرن میان میگن ما که دسته متوسط و هیتمن هستیم هم نباد برای اسلحه و هلیکوپتر تست بدیم.

دستور هم ندادم گله کردم گفتم تستو میگیرید لایسو بدین که لیدر شما صحبت کردن و فرمایششون متین بود

همه بازیکنان با این قانون مشکل دارند و اگر هم میشد که رانک 1 هم مجوز بده دیگر هیچ مشکلی نبود.

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، MrNitro گفته است:

اقای @abbasham1385 معذرت میخام یه پلیس با اون همه وانتد و قوانین سخت باید مجوز دادن رو هم به شما یادآوری کنه؟

معلم شدین پس باید به وظایف به درستی عمل کنید اگه تست میگیرید اگر رنک بالاتر نیست یجا یادداشت کنید تا رنک بالاتر اومد بهش اطلاع بدید!

اینکه شما و یا همکارتون یادتون میره و وظیفه شناس نیستید تقصیره بقیه پلیر ها نیست.

همان طور که گفتم من خودم روزی 13 تا

14 تا تست میگیرم و این هم مهم هست که اسم طرف چی باشه.

مثلا یکی هست اسم اکانتش آسان گذاشته ولی یکی دیگه هست حروف بزرگ و کوچیک و بی معنی گذاشته قطعا اونی که اسمش آسانتره رو بهتر یادمان میمونه.

بی احترامی هم نکنین ما وظیفه خودمون رو خوب میدونیم و شما نمیخواد به ما این وظایف رو بگید.

ما تا جایی که در توان داریم اسم ها رو حفظ میکنیم.

نمیخواد شما به ما یادآوری کنید میتونین وقتی ما تست گرفتیم اگه تونستیم مجوز رو میدیم ولی وقتی رانک 1 هستیم شما رو پیش رانک 2 یا لیدر یا ساب لیدر میفرستیم و شما بهشون میگید مثلا آقای $Abbas$ 

از من تست اسلحه و قایق و پرواز رو گرفت تا بهت مجوز بدن اگه هم باور نکردن میتونین به من زنگ بزنین اگر توی بازی نبود به لیدر بگید همین جا (انجمن) از من بپرسه که شما راست میگید یا دروغ.

در 9 ساعت قبل، MrNitro گفته است:

شغل شما معلمی هست وظیفه دارید کسی به شما دستور نداده از شما درخواست میکنن اقای فلانی مجوز فلان چیز رو میخام تست بگیر و مجوز رو بده

MrNitro

درسته شغل ما معلم هست اگر دقت کنید توی دنیایی واقعی معلم در کشور های خارجی خیلی مورد احترام قرار میگیره و حقوق و پاداش بیشتر داره و در ایران دقیقا بر عکس هست و در بازی ما هم به مورد برخورد کردیم.

در بازی فکشن خبرنگار و معلم مدرسه با این موضوع مشکل دارند که برای انجام وظیفه باید به بازیکنان التماس کنیم.

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، abbasham1385 گفته است:

الان کسایی هستن که از لول 1 تا 15 اکانتشون روی sleep بودی و وقتی 15 شدن میان توی فکشن های پلیس و جزء پلیس حساب میشوند.

وقتی تمام مدت اکانتشون خواب بوده موقعی که میخواهند تست بدن هیچکدوم از سوال ها رو درست جواب نمیدن اگر هم عضو پلیس باشند طبق حرف شما نباید تست گرفت پس همینجوری بالا میره و لول 100 میشه ولی هیچ چیزی بلد نیست.

دوست عزیز حرف بی منطق نزنید... کسی که قوانین پلیس رو بلد باشه و بتونه وارد این فکشن بشه پس حتما 4/5 تا سوال مربوط به Mats va Gun رو هم بلده.

قوانین پلیس از سوال های تست اسلحه و ... سخت تره اینو که قبول دارین؟

بعدشم شما به طور کلی نگاه کن که چند نفر برای پلیس کار میکنه.. اگر در آینده قرار چند نفر بیان پلیس.. پس چند نفر هم میرن و این مثل یک چرخه ادامه داره!

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، MrNitro گفته است:

MrNitro

ممنون از صحبت های خوب شما

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Sobi گفته است:

سلامی مجدد به دوستان عزیز و محترم

در حال خواندن این تاپیک هستم میبینم هنوز بحث هستش سر این قضیه.!

حق پلیس هست بلافاصله که لایسش تموم شد سریع یک لایسنس جدید بگیره.!

ولی متاسفانه فکشن معلم مدرسه یک سری مشکلات بزرگ داره به طور مثال:

_فقط رنک +۲ میتونه تست بگیره

هر ۵ دقیقه یه بار میتونیم لایسنس یا تست بگیریم و ...

این مشکلات باعث شده که سرمون شلوغ بشه و هرکی زنگ میزنه برای تست مجبوریم بگیم صبور باشید یا ۵ دقیقه صبر کنید. یا مثلا رنک ۱ یادش میره از کی تست گرفته و....

مشکلات فکشن معلم مدرسه درست بشه و رسیدگی بشه قطعا مشکل شما درست میشه.!

چطوری؟! مثلا وقتی رنک +۲ نباشه قطعا رنک ۱ هست و یک سری امکانات دیگه...

اگر باز هم مشکلات شما با وجود درست شدن فکشن معلم مدرسه درست نشد شخصا بنده خودم پیگیر این مشکل میشم.

پس بیایید همه همکاری کنیم و یه بار برای همیشه مشکلات و قوانین فکشن معلم رو عوض کنیم.

.Sobhan.png

اینکه رنک 1 معلم مدرسه بتونه لایس بده قطعا هم مشکلات شما و هم مشکلات ما حل میشه و به نظرم جذابیت فکشن معلم مدرسه هم بیشتر میشه

فرمایشات شما کاملا درسته و نیروی پلیس کمکشو برای بهبود قوانین فکشن معلم مدرسه اعلام میکنه

فقط شما بگید این کمک باید چجوری باشه

ویرایش شده توسط Delniya
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...