رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Goto الکی-PyRo

SnaCrO

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mahooo.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: PyRo.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -_______-

• توضیحات: 

درود,

من یک Event گذاشتم و قبلش به اقای PyRo گفتم که Event رو Accept کنن (چون یک ادمین بیشتر آنلاین نبود, اگه بود نمی گفتم).

وقتی بهش گفتم منو کیک داد و من یکبار دیگه اومدم Requetsevent/ دادم, و تا یک ادمین اومد Accept کرد.

وقتی در Event  بودم ایشون در زندان بود و وقتی که میبینه Event Accept شده فشار خونش میره بالا و روی من Goto میکنه!

وقتی هم ازشون می پورسم میگه ادمینم میتونم دلم میخواد و بهتو مربوط نیست, کارت رو بکن.

نکته: بعد از Event فشار خون بازم میزنه بالا و میاد فیلم رو میگیره که ببینه مدرک دارم واسه Abuse که کرده از زندان Goto کرده میبینه دارم هیچی نمیگه. D;

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s3.picofile.com/file/8362956750/KMPlayer_2019_06_07_19_31_34_089.mp4.html

gta_sa_2019_06_02_16_34_56_703.jpg

• هاها 1

باشه تو خوبی... تو جلو ما پشتیم!

ولی این راهی که تو میری، گرگاشو ما کشتیم!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود.

1.شکایت بصورت اتوماتیک رد هست، دلیل: عدم وجود اطلاعات کاربری صحیح در شکایت.

2.مدارک در صورت درخواست مدیریت بهشون ارسال خواهد شد.

بدرود.

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1
  • هاها 2
  • چی چی 1

PyRo.png

.Amir_Abbas
"Life" is simple "game"

Easy to start, but hard to finish

:)

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @JangJo

اطلاعات کاربری شما با نام مدارکتون متفاوت هست لطفا دوباره با اطلاعات کاربری خودتون شکایت کنید.

• بسته شد • 

Kelton.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...