رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

wake wanted alaki

shayan8032

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: shayan8oe2.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: WAKE.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ندارم

• توضیحات: wake الکی به من وانتد داد حالا بهتون میگم چرا این آدم یا بهش نگم آدم بهتره رفتم پیشش گفتم bullet داری ؟ گفتن نه بعدش به شوخی گفتم برو بخر گفت چندتا گفتم یکی بعدش afk شد رفت بعدش اومد پیشم از فکشن news رفتن fbi بهم وانتد داد حالا چطور الان میگم اون با مولتیش به اسم .wake. اومد دید من گان دارم عمدا فکشنش رو عوض کرد و وانتد داد خب یکی بیاد بگه اینم آدمه؟ خدایی علی خودت یا شایان یه فکری برای این کنین خیلی از این کارا کرده که 2 بارش گزاشتم فروم accept نشد بقیش هم اسکرین شات نداشتم لطفا رسیدگی کنید اخه و لطفا اگه میتونید خیلی جدی باهاش برخورد کنید که احترام پلیر رو نگه داره اخه یعنی چی تغییر فکشن میده بعد وانتد میده؟ من خودم تو عمرم اینطور چیزی ندیدم لطفا این پست رو قبول کنید تا @Ali و @Meli و @Shayan ببینن اینایی که هاستر میشن کی هستن یبار که شده با یه اکانت جدید بیاید مثل خود ما تو بازی بازی کنید تا بفهمید کسایی مثل wake با آدم چطور رفتار میکنن 

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s9.picofile.com/file/8350011350/MadRak.rar.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱ ساعت قبل، shayan8032 گفته است:

دید من گان دارم

شما Frisk شدید و اسلحه داشتید بنده اشتباهی در دادن وانتد کردم و اشتباهی به شما 4 وانتد دادم و یکیشو Clear کردم

sa_mp_028.png

لطفا از این به بعد مواظب حرف زدنتونم باشید و ارامش خودتون رو حفط کنید به شما مربوط نیست که چه کسی هاستر میشه

بدرود

• دوست دارم که 2

Admin.png

helper.png

leader.png

Bє A Lιgнt Iη Tнє Dαяк

18608.png
Wяιtєя Oƒ Mу Oωη Lιƒє, Bσѕѕ Oƒ Mу Oωη Sσυℓ

WAKE.png

لینک به دیدگاه

با سلام.

@WaKe

2019/01/24 21:21:08    FBI    [Gold]WAKE    Joined the faction (R: Leader)

2019/01/24 21:21:07    News Reporter    [Gold]WAKE    Left the faction (R: Leader)

توضیحی در رابطه با ادعای فرد نداشتید، چرا دقیقا اقلیت خود را تغییر داده و پس از چند ثانیه به فرد مورد نظر وانتد دادید؟ بحث ما متاسفانه وانتد الکی دادن نیست چون مدارک دال بر صحیح بودن هست! بحث ما دقیقاً چرایی این گشتن ناگهانی هست...

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Shayan گفته است:

با سلام.

@WaKe

توضیحی در رابطه با ادعای فرد نداشتید، چرا دقیقا اقلیت خود را تغییر داده و پس از چند ثانیه به فرد مورد نظر وانتد دادید؟ بحث ما متاسفانه وانتد الکی دادن نیست چون مدارک دال بر صحیح بودن هست! بحث ما دقیقاً چرایی این گشتن ناگهانی هست...

@Shayan اره اصلا معنی نمیده که اقلیت عوض کنه بعد وانتد بده

لینک به دیدگاه

بنده دیدم که ایشون اسلحه دارن و تیر میزدن به در و دیوار و اومدم ایشون رو Frisk کردم

• دوست دارم که 2

Admin.png

helper.png

leader.png

Bє A Lιgнt Iη Tнє Dαяк

18608.png
Wяιtєя Oƒ Mу Oωη Lιƒє, Bσѕѕ Oƒ Mу Oωη Sσυℓ

WAKE.png

لینک به دیدگاه

با سلام.

شکایت شما تائید شده و به فرد مورد نظر اخطارهای لازمه داده خواهد شد.

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...