رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کیک الکی PleaSure

Blink

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: HarDRoCk.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: PleaSure.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات:  با سلام و خسته نباشید بنده Report دادم میشه گوتو کنید این ماشین بنده ببرید بالا خونه؟ با اینکه این کار میشه و خیلی از ادمین ها این کارو برا بنده کردن از جمله ادمین عزیز Maryam, ایشون میتونست بگه نه عزیز متاسفم ولی چزا دیگه کیک میدی؟                                                                یه سری دوستان گفتند -15 سال استف را ندید حق داشتن <3 :acigar:

• مدارک (فیلم یا عکس): gta_sa_2019_01_24_18_51_24_428.jpg

RoCk 

HarDRoCk.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و درود خدمت شما شکایت کننده‌ی عزیز.

ممنون از اینکه گفتید در Report چه چیزی مطرح کردید که بنده کیکتون دادم.

شمایی که سنتون ۱۵+ هست باید بدونید که درخواست شخصی در Report کیک داره!

در ضمن من در صلاحدید ادمین شدن رو داشتم که ادمین شدم و سن من به شما مربوط نمیشه.

منتظر جواب ادمین مربوطه هستم.

ویرایش شده توسط Sinaw
  • مرسی 1

217.png

Valor.png

------------------------------------------------------------------

AGLogo.png

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت شما؛

از اونجایی که اسم من رو در شکایت آوردید باید به اطلاع برسانم متأسفانه طبق قوانین، درخواست شخصی در ریپورت، از ادمین در حین انجام وظیفه ممنوع هستش و مجازات Kick در پی دارد.

من هم اگر اینکارو براتون کردم دال بر اینکه سایر ادمین ها هم مجبور به انجام این کار هستند، نیست.

از اونجایی که من ادمین شدم که به شما خدمت کنم سعی میکنم وظیفم رو به نحو احسنت در حق شما انجام بدم و این برمیگرده به من و خلق و خوی باطنیم، نه اینکه مجبور باشم.

حق با شماست ادمین مربوطه میتونستند برخورد لطیف تری داشته باشند امّا برخوردشون (از نظر قانونی) اشتباه نبوده. با تشکر.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

شما مجاز به درخواست شخصی مانند تائید کردن مسابقات، Respawn و موارد اینچنینی از ادمین‌های در حال انجام وظیفه نیستید (مجازات: Kick). 

"Pesaram In Car Mikham Biar bala House :|"

آن چیز که احترام خواهد آورد، خود احترام است!

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...