رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Routin - نداشتن صلاحیت

SaSaNDevil

ارسال‌های توصیه شده

• سرپرست کارکنان

با سلام:

چند تا موضوع جالب هست که باس اشاره بشه و بازم هم فکر نکنم مدیریت به این شکایت هم جواب مثبت بده خب هرچی باشه رفیقه :):)

1- این سیستم جدید که Dice توسط یک فرد بی سابقه در دسته متوسط انداخته میشه به صورت  نامنصفانه هستش. تو زمان ادمین ئار های قیلی Dice مقابل تمامی لیدر های دسته ی متوسط در سرور انداخته می شد و امکان هیچ گونه تقلبی نبود یا حداقل تایم های نوشته شده در فروم عوض نمیشد. چرا ادمین وار (Yasoa) تمایل به انجام این کار در سرور و تعیین وار های اجباری به صورت منصفانه ندارد؟

2- Yasoa تایم وار FNF رو که با DT بود رو عوض کرد و از ساعت 20 به ساعت 16 موکول کرد؟ اونم وقتی در لحظات نزدیک به وار؟ و چرا ادمین 5 سرور (Wise) در این کار به او کمک کرده؟ و چرا این شخص از ارسال فیلم Dice که بنابه گقنه ی خودش به صورت کاملا Random هست سر باز میزند؟ حتی با ارسال فیلم Dice نمی توان گفن که این فیلم 100% درست است زیرا احتمال تکرار بار ها و بار های آن برای روی دادن Dice مورد نظر Yasoa زیاد است.  این بار اول نیست که همچین اتفاقی روی داده است و اگر برخورد نشود 100% باز هم انجام خواهد شد.

با تشکر: ™Still Free CreW

MrSFC.png

ویرایش شده توسط SenioR
  • هاها 1

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 2 ساعت قبل، Shahed گفته است:

با سلام خدمت دوست عزیزم SFC

1-ما در سرور ادمینی به اسم Yasoa نداریم

2-لطفا قبل از فرستادن پست نیت کرده سپس وضو گرفته و بعد روی دکمه ارسال کلیک کنید تا از اشتباهات املایی مانند: Yasoa به جای Yasao پرهیز کنید.

3-اینه ایشون فیلم Dice رو به شما نمیدن یک مسیله مدیریتی هست و به شما هیچ ربطی ندارد

4-منصفانه بودن و نبودن آن که کاملا مشخص است (دو وار پشت سرهم هیچ دو دسته متوسطی تکراری با هم نیفتاده اند)

خداوندا خودت به همه ی ما عقل بده.

سلام خدمت شما دوست عزیز

درسته با من نیستید اما چون من شکایت کردم لازم دونستم بگم که اصلا چیزایی که گفتی هیچ ربطی نداره

ما نگفتیم فیلم بده، ما حرفمون اینه مثله قبلا جلو تمامی لیدرا Dice بندازن که چنین ابهاماتی واسه پلیر ها پیش نیاد، و این اسمش ابهام نیست اسمش واقعیته، جناب Routin یا همون Mehdi_Yasao نه جلو لیدرا قرعه میندازن، نه فیلمی قرار میدن از برنامه ی مانند : Hat یا خیلی از برنامه های قرعه کشی

ملاک شما خیلی مسخرست که     دو وار رو کردین ملاکتون، وقتی وار ما افتاده ساعت 8 بعد ظهر میایم تو گیم میبینیم شده 2، حتی حریفمون هم عوض شده چیکار کنیم پس؟؟

" یه نکته جالبی هم واسه پلیر ها بگم یکم بخندن، تقریبا 1 ماه و نیم اقلیت های Storm - TK به هم نخورده بودن که من رفتم گفتم جریانش چیه  دیدم همون روز استورم با تی کی افتاد کاملا اتفاقی و تصادفی " :))))))))))

من دیگه چیزی نمیگم امیدوارم رسیدگی بشه

ویرایش شده توسط SaSaNDevil
لینک به دیدگاه

اگر چه بنده نیازی به توضیح دادن برای شما @SaSaNDevil ندارم ولی دوباره تکرار میکنم

قرعه کشی وار نه به شما، نه به @SenioR و نه به هیچکس دیگری ربطی ندارد، و اینکه همین " Yasao " که شما میگید میتونید با استفاده از کامند Admins/ مشاهده کنید که ادمینه

پس یعنی لیاقت ادمینی رو داره و به شما مربوط نمیشه.

سوالی که پیش میاد اینه که شما که به قول خودتون قدیمیه سرور هستید و تجربتون از ما بیشتره پس چرا ما شما رو هیچ جایی از تیم کارکنان نمیبینیم؟

?BLOOD AGENT
Routin.png

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

با سلام:

1- دوست خوبم شاهد جان  جان شما حتی صلاحیت اینم ندارید که در مورد نحوه ی وضو و ... من تصمیم بگیری و نظر بدی.

2- چه ربطی داره که 2تا اقلیت با هم نیفتاده باشه؟ شما حتی نمیدونی چی میگی.

3- شاید عقل در وجود کسانی نباشه که زود قضاوت میکنن هیچ چیزی نمیدونن.

4- Yasao تو این سرور رنک ادمینی رو با پول هم به کسی میدن پس هیچ ربطی به لیاقت نداره.

5- بحث لیاقت رو حداقل شما باس راجبش صحبت نکنین.

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

درود.

وقت بخیر عزیز @SenioR

در 12 ساعت قبل، SenioR گفته است:

و چرا ادمین 5 سرور (Wise) در این کار به او کمک کرده؟

واقعا نمیدونم چرا و بر چه اساس این حرف رو زدید, چون به صورت واضح توضیح ندادید این مورد رو!

بنده نه مسئول دسته متوسط هستم, نه برای کسی تصمیمی میگیرم و نه دخالتی در کارشون دارم, این نکته رو میتونید از لیدر محترمتون هم بپرسید و واقف باشید.

تنها فعالیت بنده در دسته متوسط به عنوان یک عضو معمولی هست.

این جمله شما واقعا سوال برانگیزه, برای مثال بنده میام از شما شکایتی مطرح میکنم و تنها جمله ای که بکار میبرم; این فرد کلاهبرداری میکند, است.

اگر در این مسئله اطمینان دارید با کمال تشکر درخواست میکنم که بطور واضح این موضوع رو باز کنید و توضیح بدید, اگر از بنده خطایی سر زده خوشحال میشم با گوشزد شما خود را اصلاح کنم, اما در نظر داشته باشید که ممکن است موضوع طوری که شما فکر میکنید نباشه و قضاوتتون بطور کامل درست نباشد.

بزارید یک نکته هم گوشزد کنم که ممکنه پاسخی باشه به دیگر پست ها, دقت کنید که اگر پستی در انجمن در هر بخشی از انجمن ویرایش و یا حتی حذف شود, امکان مشاهده و پیگیری این موضوع توسط رنک های بالاتر از ناظم (موسس و یا مدیریت) قابل روئیت هست, در مورد تداخل در ساعت رقابت های اجباری بین اقلیت های BLL و VLA گفته ی من نه باعث عفو ادمین مورد نظر میشه و نه منفعتی به شاکی میرسونه, اما من حدودا در ساعت 01:30 روز سه شنبه 15 دی ماه نگاهی به اطلاعیه ها کردم و پست به همان شکلی بود که در شروع رقابت این دو اقلیت بود و تغییری شاهد نبودم, این نکته رو در نظر بگیرید که ممکن است حتی 1 درصد امکان اشتباه از سمت شما هم وجود داشته باشه و موضوع رو یکطرفه در نظر نگیرید.

باز هم میگم که این گفته ی من نه باعث عفو ادمین مورد نظر میشه و نه منفعتی به شاکی میرسونه!

Cingulomania

Najm.png

Thug 4 Life

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Root گفته است:

درود.

وقت بخیر عزیز @SenioR

واقعا نمیدونم چرا و بر چه اساس این حرف رو زدید, چون به صورت واضح توضیح ندادید این مورد رو!

بنده نه مسئول دسته متوسط هستم, نه برای کسی تصمیمی میگیرم و نه دخالتی در کارشون دارم, این نکته رو میتونید از لیدر محترمتون هم بپرسید و واقف باشید.

تنها فعالیت بنده در دسته متوسط به عنوان یک عضو معمولی هست.

این جمله شما واقعا سوال برانگیزه, برای مثال بنده میام از شما شکایتی مطرح میکنم و تنها جمله ای که بکار میبرم; این فرد کلاهبرداری میکند, است.

اگر در این مسئله اطمینان دارید با کمال تشکر درخواست میکنم که بطور واضح این موضوع رو باز کنید و توضیح بدید, اگر از بنده خطایی سر زده خوشحال میشم با گوشزد شما خود را اصلاح کنم, اما در نظر داشته باشید که ممکن است موضوع طوری که شما فکر میکنید نباشه و قضاوتتون بطور کامل درست نباشد.

بزارید یک نکته هم گوشزد کنم که ممکنه پاسخی باشه به دیگر پست ها, دقت کنید که اگر پستی در انجمن در هر بخشی از انجمن ویرایش و یا حتی حذف شود, امکان مشاهده و پیگیری این موضوع توسط رنک های بالاتر از ناظم (موسس و یا مدیریت) قابل روئیت هست, در مورد تداخل در ساعت رقابت های اجباری بین اقلیت های BLL و VLA گفته ی من نه باعث عفو ادمین مورد نظر میشه و نه منفعتی به شاکی میرسونه, اما من حدودا در ساعت 01:30 روز سه شنبه 15 دی ماه نگاهی به اطلاعیه ها کردم و پست به همان شکلی بود که در شروع رقابت این دو اقلیت بود و تغییری شاهد نبودم, این نکته رو در نظر بگیرید که ممکن است حتی 1 درصد امکان اشتباه از سمت شما هم وجود داشته باشه و موضوع رو یکطرفه در نظر نگیرید.

باز هم میگم که این گفته ی من نه باعث عفو ادمین مورد نظر میشه و نه منفعتی به شاکی میرسونه!

با سلام

اول اینکه من اون زمان که گفته شده " ساعت 4 ظهر " تو بازی نبودم ولی وقتی از ممبرای فکشن پرسیدم ( Favier - Arcane - SFC ) بهم گفتن که وارمون با DT بوده ساعت 8 شب ! یک نفر اشتباه میکنه و بی مورد قضاوت میکنه نه سه نفر و حتما چیزی دیدند که اینو دارن میگن ! و اینکه از 12 ممبر بالاس هیچکدومشون موقع وار نباشن کمی عجیبه که میتونیم بفهمیم یک مشکلی اینجا به وجود اومده! 

و بحث ما هم اصلا سر این نبود اینو دوستان گفتن که تداخل ایجاد شده منم اومدم میخوام بدونم جریانش چیه و توسط شایان چک بشه پست هایی که حذف شدن یا ویرایش شدن 

و اینکه خیلی جالبه میایید میگید قرعه کشی استف یک چیز شخصیه، چون تو این مدت 4 سال قرعه کشی جلو لیدرا انجام میشد و مطمعنا کسی نمیتونست بگه چرا فلان دسته متوسط با فلان دسته متوسط افتاد!! ولی وقتی چنین چیزی رو میایید میگید انتظار داشته باشید صدای یکی در بیاد ! اونم بعد عوض شدن وار ما برای باره 3 وم !

قرعه کشی وار یک چیز کاملا عمومیه که باید برای تمامی لیدرا شفاف باشه و به صورت Dice باشه مثله قبلا، شما نمیتونید بیاید بگید که یک چیز مربوط به تیم کارکنانه، این چیز باید واضع باشه واسه پلیرا که کسی نیاد شکایت کنه از شما و به قول معروف دهنمون بسته باشه ! ولی وقتی شما چنین چیزیرو میای میگی مشکوکه و باید فیلم داشته باشی از قرعه کشیات، اگه قرار بود بیای بگی که الکیه و مربوط به استف هست، پس هر کس میتونه هر جور خواست دسته متوسط ها رو به هم بندازه ! @Routin

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، SaSaNDevil گفته است:

با سلام

اول اینکه من اون زمان که گفته شده " ساعت 4 ظهر " تو بازی نبودم ولی وقتی از ممبرای فکشن پرسیدم ( Favier - Arcane - SFC ) بهم گفتن که وارمون با DT بوده ساعت 8 شب ! یک نفر اشتباه میکنه و بی مورد قضاوت میکنه نه سه نفر و حتما چیزی دیدند که اینو دارن میگن ! و اینکه از 12 ممبر بالاس هیچکدومشون موقع وار نباشن کمی عجیبه که میتونیم بفهمیم یک مشکلی اینجا به وجود اومده! 

و بحث ما هم اصلا سر این نبود اینو دوستان گفتن که تداخل ایجاد شده منم اومدم میخوام بدونم جریانش چیه و توسط شایان چک بشه پست هایی که حذف شدن یا ویرایش شدن 

و اینکه خیلی جالبه میایید میگید قرعه کشی استف یک چیز شخصیه، چون تو این مدت 4 سال قرعه کشی جلو لیدرا انجام میشد و مطمعنا کسی نمیتونست بگه چرا فلان دسته متوسط با فلان دسته متوسط افتاد!! ولی وقتی چنین چیزی رو میایید میگید انتظار داشته باشید صدای یکی در بیاد ! اونم بعد عوض شدن وار ما برای باره 3 وم !

قرعه کشی وار یک چیز کاملا عمومیه که باید برای تمامی لیدرا شفاف باشه و به صورت Dice باشه مثله قبلا، شما نمیتونید بیاید بگید که یک چیز مربوط به تیم کارکنانه، این چیز باید واضع باشه واسه پلیرا که کسی نیاد شکایت کنه از شما و به قول معروف دهنمون بسته باشه ! ولی وقتی شما چنین چیزیرو میای میگی مشکوکه و باید فیلم داشته باشی از قرعه کشیات، اگه قرار بود بیای بگی که الکیه و مربوط به استف هست، پس هر کس میتونه هر جور خواست دسته متوسط ها رو به هم بندازه ! @Routin

خب این موضوع الان چه ارتباطی به بنده داره که ایشون بنده رو تگ کردن؟

بنده نه مسئول انتخاب رقابت های اجباری هستم نه مسئول دسته متوسط نه مسئول پاسخگویی به شکایات این بخش!

دقت کنید بنده @SenioR رو تگ کردم تنها به دلیل اینکه عرض کردن که بنده کمک در تداخل های رقابت های اجباری کردم و بنده فقط درخواست اینو کردم که با دلیل و منطق کافی این موضوع رو مشخص کنند.

اما در زمنیه شکایت شما واقعا متوجه منظور اصلی این تاپیک نمیشم

آیا به دلیل اشتراگ گذاری حساب کاربری هست؟

- که فرمودید حل شد!

آیا به دلیل استفاده از Buff هست؟

- از این موضوع مطمئن باشید که خیلی افراد از جمله خودم زمانی حتی التماس میکردیم برای برداشته شدن این سیستم از رقابت ها!

آیا به دلیل اشتباه موسس در دادن جوایز به فرد ذکر شده هست؟

- در این مورد هم اکانتی که ذکر کردید امروز آنلاین کردیم حدود ساعت 18:00 که خود Meli چک کرد به صورت کامل اطلاعات کاربری رو!

این بازیکن به مقدار 50,000,000 BSMats برنده شدن که امروز نشستیم به صورت کامل حساب کردیم!

به مقدار 19,000,000 از مقدار BSMat که به این حساب داده شده استفاده شده و به مقدار 31,000,000 دیگر باقی مانده که تبدیل به Buff شده!

اگر خواستید تصاویر و تمامی مراحل حساب کردن و تبدیل Buff ها به BsMat رو برای خودتون هم ارسال میکنیم.

آیا به دلیل مشکل پیش آمده در رقابتی که Score منفی دریافت کردید هست؟

- فکر نمیکنم نه جواب ادمین ذکر شده به شما صحیح باشد و نه برداشت شما!

طبق چیزی که رواج سرور هست باید گزارشات باگ ها (اگر این مورد به نظر شما باگ هست) در بخش مخصوص ارسال شود که موسس پیگیری و رفع کند, نه شما مقصر هستید نه اون بنده خدایی که مسئولیت این دسته رو بهشون دادن, به نظرم بهترین کار این بود که با لیدر همون اقلیتی که باهاشون رقابت داشتید صحبت میکردید که یا رقابت رو دوباره انجام بدید یا یجوری به نتیجه برسید که البته فکر میکنم دیگه خیلی دیر هست

به دنبال یک موضوع خیلی سوالات ذکر کردید که بعد از هر پست از سمت دیگر کاربران بیشتر و بیشتر میشود.

Cingulomania

Najm.png

Thug 4 Life

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Root گفته است:

خب این موضوع الان چه ارتباطی به بنده داره که ایشون بنده رو تگ کردن؟

بنده نه مسئول انتخاب رقابت های اجباری هستم نه مسئول دسته متوسط نه مسئول پاسخگویی به شکایات این بخش!

دقت کنید بنده @SenioR رو تگ کردم تنها به دلیل اینکه عرض کردن که بنده کمک در تداخل های رقابت های اجباری کردم و بنده فقط درخواست اینو کردم که با دلیل و منطق کافی این موضوع رو مشخص کنند.

اما در زمنیه شکایت شما واقعا متوجه منظور اصلی این تاپیک نمیشم

آیا به دلیل اشتراگ گذاری حساب کاربری هست؟

- که فرمودید حل شد!

آیا به دلیل استفاده از Buff هست؟

- از این موضوع مطمئن باشید که خیلی افراد از جمله خودم زمانی حتی التماس میکردیم برای برداشته شدن این سیستم از رقابت ها!

آیا به دلیل اشتباه موسس در دادن جوایز به فرد ذکر شده هست؟

- در این مورد هم اکانتی که ذکر کردید امروز آنلاین کردیم حدود ساعت 18:00 که خود Meli چک کرد به صورت کامل اطلاعات کاربری رو!

این بازیکن به مقدار 50,000,000 BSMats برنده شدن که امروز نشستیم به صورت کامل حساب کردیم!

به مقدار 19,000,000 از مقدار BSMat که به این حساب داده شده استفاده شده و به مقدار 31,000,000 دیگر باقی مانده که تبدیل به Buff شده!

اگر خواستید تصاویر و تمامی مراحل حساب کردن و تبدیل Buff ها به BsMat رو برای خودتون هم ارسال میکنیم.

آیا به دلیل مشکل پیش آمده در رقابتی که Score منفی دریافت کردید هست؟

- فکر نمیکنم نه جواب ادمین ذکر شده به شما صحیح باشد و نه برداشت شما!

طبق چیزی که رواج سرور هست باید گزارشات باگ ها (اگر این مورد به نظر شما باگ هست) در بخش مخصوص ارسال شود که موسس پیگیری و رفع کند, نه شما مقصر هستید نه اون بنده خدایی که مسئولیت این دسته رو بهشون دادن, به نظرم بهترین کار این بود که با لیدر همون اقلیتی که باهاشون رقابت داشتید صحبت میکردید که یا رقابت رو دوباره انجام بدید یا یجوری به نتیجه برسید که البته فکر میکنم دیگه خیلی دیر هست

به دنبال یک موضوع خیلی سوالات ذکر کردید که بعد از هر پست از سمت دیگر کاربران بیشتر و بیشتر میشود.

اینکه شما میگید من با لیدر مربوطه صحبت میکردم که وارو دوباره بدیم، طبق این چهار سالی که LFG ران هست هیچوقت یه پلیر نمیتونه درخواست کنه وار دوباره ریستارت شه و باید از طریق ادمین وار و ناظر " Routin " صورت بگیره . و ایشون باید میگفت وارو ریستارت کنیم که نگفت !

گزارش باگ هم در مورد - خوردن تورف ها قبلا گذاشته شده که موسس گفتند که رفع شده ولی هنوز مشکل هست

شکایت من از بی مسئولیتی ایشون هست که نه میان به منفی خوردن تورف رسیدگی میکنن ، و میان بعضی تهمتا به من میزنن که همشون الکین و فقط جنبه جانبی داره و ربطی به موضوع شکایت نداره

و همچنین میان میگن من چون رفیق شایانم دیموت نمیشم، و اینکه میان میگن Dice انداختن شخصیه و به شما مربوط نیست، شکایت من از این موارد هست بقیه هم در تاپیک های قبل گفتم راجب باف ها اگر واقعا Meli رسیدگی کردند پس من مشکلی ندارم و این مشکل منم حل شد و فقط بحث سر بی مسئولیتی Routin و عوض کردن وار ها میمونه که امیدوارم رسیدگی شه !

ویرایش شده توسط SaSaNDevil
لینک به دیدگاه

با سلام.

به شکایت شما رسیدگی شد و ادمین مربوطه از تیم ادمین‌ها اخراج شدند.

با عرض پوزش بابت تاخیر

در رابطه با سایر مشکلات نیز در پیام خصوصی به شما پاسخ داده خواهد شد.

+بسته شد.

• مرسی 1
  • هاها 1

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...