رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Churchill-Abuse

ZombieRanger

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ZombieRanger.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Churchill.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Aminghgh40.png

• توضیحات: من از همه ی قوانین ادمین ها خبری ندارم ولی:

1-اگه قرار باشه یکی بیاد هرکاری دلش بخواد علیه گارد ملی انجام بده بعدش هم راحت یه دستور بزنه و در بره دیگه سرور بهم میریزه!

2-اگه قرار باشه هر وانتدی Surf بگیره دیگه زدنشون تقریبا غیر ممکن میشه (زدنشون به لطف شما داخل بانک غیر ممکنه) پس فکر نمیکنم ایشون کار مجازی کرده باشند.

قاطعا میگم اقلیت گارد ملی سخت ترین و پر ریسک ترین اقلیت سرور با کمترین حقوق ممکن هستش، خیلی ها این موضوع رو درک نمیکنن و بعضی ها هم اصلا براشون مهم نیست.

اگه قرار باشه همینجوری بی دلیل اندک وانتدی که داریم هم از دستمون بپره دیگه هیچی برای از دست دادن نداریم!

• مدارک (فیلم یا عکس): http://uupload.ir/view/hrbf_churchill.mp4/

• دوست دارم که 2

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و عرض ادب خدمت شاکی محترم CLEARWANTED/ یک CMD برای هاستر میباشد که فقط برای خود شخص هاستر قابل استفاده میباشد و بنده حق این را دارم که هر  وقت وانتد گرفتم چه ک وانتد و چه 6 وانتد بتونم وانتد های خود را پاک کنم . و شما در صورتی میتونید شکایت کنید که بنده بتونم وانتد های یکی که هاستر نیست رو پاک کنم ولی همچین کاری صورت نگرفته و اینکه امکان صورت گرفتنش هم نیست چون این CMD فقط برای من هاستر کار میکنه وبرای اشخاص دیگر Erorr میدهد .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...