رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Pasokh nadadan va Left az game

hosseinnajm

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Only_King.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ramsay.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ندارم.

• توضیحات: من از ایشون یک سوال ای پرسیدم که بهم گفتن چند لحظه صبر کنید.. اما بعد چند دقیقه از بازی رفتن و دیگه هلپری نبود تا من سوال خود را مطرح کنم.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8346796584/Madrak.rar.html

.????? ????? ?? ?????, ??? ??                                   

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود!

با کمال احترام و تشکر خدمت شاکی گرامی.

با کمال پوزش بنده کرش(به اصطلاح بازی بنده بسته شد) شدم! و از بازی خارج نشدم که البته همون لحظه پی سی بنده نیز کرش خورد !

البته بنده معطل نشدم و همانجا با ادمین حاضر در سرور به مشورت پرداختم. که ادمین هم بودن خوشبختانه در سرور! 

در هر صورت اگر در ارایه ی کمک به شما اختلالی وارد آمده, عذر خواهی منو بپذیرید!

همچنین در هر صورت اگر تمامی گفته های شما صحیح باشه (که نیست!) بنده فقط کرش خوردم.

بنده دقیقا پس از روشن شدن کامپیوتر در سرور بودم و میتونستید سوالتون رو مطرح کنید همچنین

دقیقا چندی بعد بنده حتی به دلیل ارزشی که برای بازیکنان نهادم شمارو

با دستور /Find شمارو یافته و بهتون پاسخ رو دادم. که وظیفم نبود. در هر صورت احترام به شکایت شما واجب !

مدارک مربوطه به مدیریت ارسال شد!

به امید روز های بدون شکایات بیجا!

Im just a fault in your stars

Ramsay.png

ویرایش شده توسط Ramsay
لینک به دیدگاه

من اگر هلپر دیگه ای اون موقع حضور داشت که این شکایت رو مطرح نمیکردم دوست عزیز به ناچار رفتم و از چند پلیر سوال کردم.

خلاصه اینکه تشخیص کرش خوردن یا Q/ شما برای من که قابل تشخیص نیست پس مدارک رو ارسال کنید تا مدیریت محترم بررسی کنند.

بابت Find/ ام باید بگم با اینکه جوابم رو از پلیر ها گرفته بودم اما ممنون از لطفتون.

....Only....

Only_King.png

.????? ????? ?? ?????, ??? ??                                   

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم.

طبق مدارکِ ارسالی توسط هلپر مورد نظر، کامپیوتر ایشان دچار مشکل شده بود و تا درست کردن و آمدن مجدد به بازی کمی زمان برده است و طبق گفته خودتون /Q یا کرش خوردن قابل تشخیص نیست.

سربلند و پیروز باشید، بدرود.

این که طرفدار صلحیم دلیل نمیشه جنگیدن بلد نباشیم

AspiriN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...