رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Launcher | لانچر

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• مؤسس
در 18 ساعت قبل، Ali8584 گفته است:

علی جان من در هر دو ویندوز از یک diract x استفاده میکنم (کلا یه پک سافت دارم که تمااااااااام نرم افزار های مورد نیاز بازی هارو نصب میکنه) بعد نمیدونم چرا ولی کامپیوتر من با 10 سازگاری نداره و رم و سیپیو سریع تر اشغال میشن (خودمم نمیدونم چرا رمم 4 گرافیکم 2 هست) ولی جای نگرانیی نیست چون شما در حال فیکس کردن این مشکلات هستید فقط کِی این لاچر میاد؟ 

((((ARSACIA IS GOLD))))

هر چه زودتر...

در 15 ساعت قبل، Jimmy گفته است:

روش هایی که میگید فکر نکنم اصلا فایده ای داشته باشه. تنها من نیستم که این مشکل رو دارم و تا حالا 10 ها نفر دیگه هم این مشکل رو داشتند بنابر این نتیجه میگیریم که ما مشکل نداریم. مشکل از جای دیگه هست و در آخر تنها با تغییر ویندوز ام به 10 این مشکل برطرف شد و کلی هم خرج کف دستم گذاشت!! (امیدوارم ارزشش رو داشته باشه)

ما خودمان هم گفتیم که مشکل از سمت لانچر است، مشاهده نکردید؟

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از دیشب تا حالا این ارور 

Microsoft Visual C++ Runtime library 

دارم و هرکاری که میکنم درست نمیشه!

AGloG.png

.Without rain nothing grows

.Learn to embrace the storms of your life

Wanderer.png

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Ali8584 گفته است:

?ویندوز عوض کردن,خرج!

بله عزیزم, خرج + زمان

همچنین لازم به ذکر هست که به محض وارد شدن به صفحه بازی ( که میخوایم رمز وارد کنیم ), صفحه دچار گیر و اختلال میشه.

@Ali لطفا این مورد رو هم بررسی کنید.

سپاس

.????? ????? ?? ?????, ??? ??                                   

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه

واس ما crash می خوره بعده ۱۵ ۲۰ مین

Storm.png

976221_24IMG-20240421-154409-209.jpg                                           

༺༻                                  

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 22 ساعت قبل، VitamiN گفته است:

از دیشب تا حالا این ارور 

Microsoft Visual C++ Runtime library 

دارم و هرکاری که میکنم درست نمیشه!

AGloG.png

پست اولی را با دقت بخوانید.

لینک به دیدگاه

لانچر رو طبقه گفته های Arsacia.ir/i نصب کردم بعد وقتی اسممو نوشتم این ارورو میده :| برای چیه؟ @Ali

awsi_photo_2019-03-24_08-57-42.jpg

تو روزگار من که نفس زندانیه!!
لعنت به من، اگه نجنگم یه ثانیه.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Relax گفته است:

لانچر رو طبقه گفته های Arsacia.ir/i نصب کردم بعد وقتی اسممو نوشتم این ارورو میده :| برای چیه؟ 

منم این مشکل امروز برام پیش اومده و فایل بازی مدام دچار اختلال میشه.

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Snow گفته است:

سلام عزیزان چه خبر؟ لانچرو ریمو کنید چون اینطوری باگ داره?
btmx_ag-sa-0013.jpg

3d9_ag-sa-0014.jpg

5mq9_ag-sa-0015.jpg

piqy_ag-sa-0016.jpg

داداش فک کنم فقط خودت این مشکلو داری 

لینک به دیدگاه

• سلام. ويندوز من XP هه و وقتي ميخوام لانچر رو باز كنم ارور ميده كه ويندوز 32 بيت اين برنامه رو ساپورت نميكنه.
لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت فاندر گرانقدر.

مشکل من اینکه نمیتونم از طریق لانچر وارد بازی شوم و ارور Runtime رو دریافت میکنم. اگه میشه کمکم کنید. (با توجه به اینکه من هیچ گونه چیت یا مودی ندارم و تمامی ++Visual C ها را بر روی سیستم خود نصب کرده ام)

با تشکر.

.Sometimes we perceive things as what we want them to be instead of what they actually are

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱/۴ در 14:24، Ali گفته است:

پست اولی را با دقت بخوانید.

بازم بر طرف نشد.

.Without rain nothing grows

.Learn to embrace the storms of your life

Wanderer.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱/۵ در 14:34، Ali8584 گفته است:

داداش فک کنم فقط خودت این مشکلو داری 

سلام رفیق نه مشکل از من نیست. اگر از من بود کارت گرافیک یا سی بی یو باید مشکل داشته باشن که اونا سالمن. در ضمن این مکان با لانچر اینطوریه ولی با سمب خوبه

𝓢𝓽𝓪𝔂 𝔀𝓲𝓵𝓭 𝓜𝓸𝓸𝓷 𝓬𝓱𝓲𝓵𝓭

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Snow گفته است:

سلام رفیق نه مشکل از من نیست. اگر از من بود کارت گرافیک یا سی بی یو باید مشکل داشته باشن که اونا سالمن. در ضمن این مکان با لانچر اینطوریه ولی با سمب خوبه

دوست گل منم میدونم گشکل از شما نیست ولی منظورم این بود که فقط این گشکلو خودت داری مثلا من تو ویندوز 10 نمیتونم از لانچر استفاده کنم ولی بقیه اینجور نیستند حالا شایدم این مشکلو همه داشته باشند اگه میشه لطف کن یه اسکرین از مکان اونجا روی مپ کامل بده. باتشکر

لینک به دیدگاه

در در Monday, March 25, 2019 در 19:51، MamaDStorM گفته است:
  • سلام. ويندوز من XP هه و وقتي ميخوام لانچر رو باز كنم ارور ميده كه ويندوز 32 بيت اين برنامه رو ساپورت نميكنه.

سلام. خب شما الان مشکلت چیه؟ همانطور که خودت میگی ویندوز 32 بیت ساپورت نمیکنه و باید 64 بیت نصب کنی همچنین من توصیه میکنم از 7 یا 10 استفاده کن (XP  یک ویندوز کاری اداری و قدیمیه و اصلا برای بازی مناسب نیست)

لینک به دیدگاه

سلام من میخوام با لانچر کار کنم میگه Please restart your camputer من Restart میکونم اما بازم همون ارور میاد چه کنم؟

• هاها 1

AminGhgh40       

AminGhgh40                                          

AminGhgh40                      

لینک به دیدگاه

@Ali

من Windows ام 8
2, 3 بار هم GTA و حذف و نصب کردم با سمپ که میام اوکیه اما با لانچر که میام بعده یکی دو دقیقه بازی وا میسه قفل میکنه در واقع هنگ میکنه
همه مراحلی که شما گفتی رو انجام دادم, اما باز هم بازی هنگ میکنه
مشکل چیه؟

ویرایش شده توسط GodViper

Viper.png
  بهت احترام میزارن, چون با ما دیدنت

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، GodViper گفته است:

من Windows ام 8
2, 3 بار هم GTA و حذف و نصب کردم با سمپ که میام اوکیه اما با لانچر که میام بعده یکی دو دقیقه بازی وا میسه قفل میکنه در واقع هنگ میکنه
مشکل چیه؟

من این مشکل برام وجود داره ولی با این تفاوت که دیگه فقط با لانچر جوین میشم و سمپ کلا مختل شده, حاجی فقط حواست باشه اگه تو این موقعیت بری تو سمپ و در قسمت advanced کیفیت رو تغییر بدی دیگه سمپ واست کار نمیکنه و حتما باید با لانچر بیای ( که اونم خرابه نمیاد ) و در آخر مثل من مجبوری بای بدی ?

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱/۷ در 09:41، Ali8584 گفته است:

دوست گل منم میدونم گشکل از شما نیست ولی منظورم این بود که فقط این گشکلو خودت داری مثلا من تو ویندوز 10 نمیتونم از لانچر استفاده کنم ولی بقیه اینجور نیستند حالا شایدم این مشکلو همه داشته باشند اگه میشه لطف کن یه اسکرین از مکان اونجا روی مپ کامل بده. باتشکر

تو Dilimore عه. house Zakhar

𝓢𝓽𝓪𝔂 𝔀𝓲𝓵𝓭 𝓜𝓸𝓸𝓷 𝓬𝓱𝓲𝓵𝓭

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱/۸ در 13:19، GodViper گفته است:

@Ali

من Windows ام 8
مشکل چیه؟

لانچر من تا یه ساعت بیش خوب بود ولی الان مثل همین اقا عه وقتی از هوس میام بیرون مب که میخواد لود بشه بازی گیر میکنه و Not responding میشه! @Ali سریعتر رسیدگی کن بس کجایی شما؟!!!

ویرایش شده توسط Snow

𝓢𝓽𝓪𝔂 𝔀𝓲𝓵𝓭 𝓜𝓸𝓸𝓷 𝓬𝓱𝓲𝓵𝓭

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱/۸ در 13:19، GodViper گفته است:

@Ali

من Windows ام 8
مشکل چیه؟

در 19 ساعت قبل، Snow گفته است:

لانچر من تا یه ساعت بیش خوب بود ولی الان مثل همین اقا عه وقتی از هوس میام بیرون مب که میخواد لود بشه بازی گیر میکنه و Not responding میشه! @Ali سریعتر رسیدگی کن بس کجایی شما؟!!!

دوستان من این مشکلو در ویندوز 10 داشتم ولی با تعویض ویندوزم به 7 این مشکل برطرف شد امیدوارم بتونید مشکلتونو حل کنید

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۸/۱/۸ در 17:40، Snow گفته است:

تو Dilimore عه. house Zakhar

کامل و با دقت نگاه کردم ولی مشکلی وجود نداشت

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...