رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Launcher | لانچر

Ali

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و درود

من وقتی با لانچر به LS میام بازی DC میشه و راهی جز ریستارت کردنه سیستم وجود نداره

لطفا پیگیری کنید.

.Without rain nothing grows

.Learn to embrace the storms of your life

Wanderer.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام اقا من میرم تو گیم با این لانچر برای password بعد 5 ثانیه گیر میکه و زود هم میزنم میرم تو گیم از House میرم بیرون گیر میکه مشکل از چیه sa_mp_014.png

بعد شانسی میره داخل house هم میام بیرون مثل این عکس گیر میکنه چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

سلام اقا من میرم تو گیم با این لانچر برای password بعد 5 ثانیه گیر میکنه و زود هم میزنم میرم تو گیم از House میرم بیرون گیر میکه مشکل از چیه 

http://s8.picofile.com/file/8355593076/sa_mp_014.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، HaKaN گفته است:

سلام اقا من میرم تو گیم با این لانچر برای password بعد 5 ثانیه گیر میکنه و زود هم میزنم میرم تو گیم از House میرم بیرون گیر میکه مشکل از چیه 

ای دادا منم مثل تو ام البته این تصویری که فرستادی تا حالا ندیدم از خونه میرم بیرون هنگ میکنه خداروشکر که تو هم اینجوریی اخه فهمیدم پس مشکل از من نیست?

لینک به دیدگاه

یسوال. چرا وسطه بازی یدفه همه AFK میشن ... قبلن اینطوری نبود. 

تو روزگار من که نفس زندانیه!!
لعنت به من، اگه نجنگم یه ثانیه.

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ در 16:33، Ali8584 گفته است:

وقتی از خونه میرم بیرون کاملا هنگ میکنه و تا restart نکنم درست نمیشه

سلام اقا من ویندوزم 7 بود ورژن لانچر 1.1.0 این مشکلو نداشتم ظهر کردم 10 ورژن هم 1.1.1 شد الان مشکل از ویندوزه یا ورژن ؟؟؟؟ یعنی ویندوزمو 7 کنم درست میشه؟ 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، GoverNor گفته است:

این سایت رو باز می کنم ارور 404 میده!!!

اون رو نباید دانلود کنید که لانچر جدید تو پست اوله لینک دانلود لانچر :http://arsacia.ir/launch

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ali8584 گفته است:

وقتی از خونه میرم بیرون کاملا هنگ میکنه و تا restart نکنم درست نمیشه

خوشبختانه با تعویض ویندوز این مشکل حل میشه دوستانی که این مشکلو دارند مطمعنم ویندوزتون 10 هست به 7 تغییر بدید درست میشه فقط من بعضی وقتا بعد از لودینگ صفحه سیاه میشه بعد با alt+f4 میام بیرون دوباره میرم فیکس میشه در مورد لگ شدن همه (همون که afk میشن همه بعضی اوقات) هم فعلا من چیزی ندیدم. با تشکر فراوان (البته به چند تا از پست های اخرم جوابی ندادید) ولی بازم تشکر  3>

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم

Launcher بر روی Windows 7 به طور کلی با مشکل مواجه هست و هنگام وارد کردم اسم و زدن دکمه Join, با Stop Working مواجه میشویم.

لازم به ذکر است که من بازی, Samp و ... را پاک کردم و از طریق لینک هایی که قرار داده بودید دوباره نصب کردم اما مشکل حل نشد.

اگه کسی راه حلی داره ممنون میشم بیان کنید و اگر هم مشکل از ریشه هست, خواهش میکنم که در ورژن بعد این مشکل برای Windows 7 برطرف بشه.

سپاس.

.????? ????? ?? ?????, ??? ??                                   

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه

با سلام من لانچر رو ریختم کارهاشم کردم ولی نمی تونم از طریق سم÷ وارد شم اگه میشه با anydesk یکی مشکل من رو حل کند

اگه میشه هر چه زود تر از کار های faction  جا می مونم

لینک به دیدگاه

لانچر عالی داره کار می کنی فقط یه سری باگ ها داره که مطمئنن رفع میشه.سریع تر اجباری و همگانی کنید که همه یجور باشن! فقط یک بار crash خوردم و ارور داد! عالی

Storm.png

لینک به دیدگاه

دوستانی که مشکل دارن مطمئن شوید که انتی ویروستون خاموشه تا لانچر درست هماهنگسازی رو بدون مشکل انجام بده

Storm.png

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Jimmy گفته است:

سلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم

Launcher بر روی Windows 7 به طور کلی با مشکل مواجه هست و هنگام وارد کردم اسم و زدن دکمه Join, با Stop Working مواجه میشویم.

لازم به ذکر است که من بازی, Samp و ... را پاک کردم و از طریق لینک هایی که قرار داده بودید دوباره نصب کردم اما مشکل حل نشد.

اگه کسی راه حلی داره ممنون میشم بیان کنید و اگر هم مشکل از ریشه هست, خواهش میکنم که در ورژن بعد این مشکل برای Windows 7 برطرف بشه.

سپاس.

دوست عزیز من بدون هیچ مشکلی روی ویندوز 7 اینو اجرا کردم فقط بهت پیشنهاد میدم ویندوزتو 10 نکن برای این بازی چون از خونه که بری بیرون هنگ میکنه همانطور که جناب governor گفتند مطمعن شوید که با انتیویروس فعال لانچر رو اجرا نکردید و اگر اینکارو کردید بازی و لانچرو از اول نصب کنید امیدوارم مشکلتون حل شه

لینک به دیدگاه

الان من فقط دوتا مشکل میبینم تو لانچر :

1.ویس چت off شده 

2.وقتی از منوی F9 کلید reconect میزنم بازی ارور stop working میده

لینک به دیدگاه

با سلام من لانچر رو ریختم کارهاشم کردم ولی نمی تونم از طریق سم÷ وارد شم اگه میشه با anydesk یکی مشکل من رو حل کند

اگه میشه هر چه زود تر از کار های faction  جا می مونم  اگه میشه هر چه زود تر

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Rabbit گفته است:

سلام
بنده نیز این مشکل را داشتم
خوشبختانه با انجام کار زیر مشکل رفع شد و به خوبی از طریق لانچر وارد سرور میشوم.

در صورتی که Crash داشتید یا ارور VCRuntime140.dll is missing را دریافت کردید مطمئن شوید که Visual C++ Redistributable 2015 x86 بر روی سیستمان نصب هست و قابل توجه که باید نسخه x86 آن نصب باشد حتی اگر Architecture Type ویندوز شما 64bit است.

لینک دانلود: https://download.microsoft.com/download/0/6/4/064F84EA-D1DB-4EAA-9A5C-CC2F0FF6A638/vc_redist.x86.exe

انجام دهید مشکلتان رفع خواهد شد

من این کار رو انجام دادم و حتی ادمین 2Pac هم با anydesk به pc ام اومدن و این موضوع را بررسی کردند و مشکلی نداشت.

اما مشکل همچنان پابرجاست.

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، GoverNor گفته است:

لانچر عالی داره کار می کنی فقط یه سری باگ ها داره که مطمئنن رفع میشه.سریع تر اجباری و همگانی کنید که همه یجور باشن! فقط یک بار crash خوردم و ارور داد! عالی

تا وقتی این همه مشکل و ارور وجود داره نباید همگانی بشه.

در 2 ساعت قبل، Ali8584 گفته است:

دوست عزیز من بدون هیچ مشکلی روی ویندوز 7 اینو اجرا کردم فقط بهت پیشنهاد میدم ویندوزتو 10 نکن برای این بازی چون از خونه که بری بیرون هنگ میکنه همانطور که جناب governor گفتند مطمعن شوید که با انتیویروس فعال لانچر رو اجرا نکردید و اگر اینکارو کردید بازی و لانچرو از اول نصب کنید امیدوارم مشکلتون حل شه

آنتی ویروس من خاموش بود.

اگه کسی میتونه مشکل هم رو حل کنه بگید تو PM که anydesk بدم بیاید ببینید.

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ در 16:42، Rivaldo گفته است:

سلام 

من لانچر رو ریختم و هیچ مشکلی نداشتم

ولی وقتی به LS میام سیستم کلا گیر میکنه

@Ali علی میشه راهنمایی کنی؟

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید

من لانچر رو نسخه جدید ام نصب کردم برنامه که معرفی کرده بودید Microsoft Offical 2015 Visual رو هم نصب کردم DirectX 9 ام نصب کردم کلا هر برنامه که پیش نیاز باشه نصب کردم الان داخل بازی میره ولی داخل House میتونم بازی کنم بیرون House که میرم Freeze میشه هنگ میکنه باید کلا ببندم گیم رو یا سیستم رو ریستارت بزنم اگه میشه راهنمایی کنید مرسی.

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در در ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ در 09:38، warlord گفته است:

با سلام بعضی از فایل هاشو ویروس شناسایی می کنه و خودکار پاک میکنه لطفا رسیدگی شود نمیشه همیشه آنتی ویروس رو خاموش نگه داشت

در در ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ در 10:15، GodViper گفته است:

هیچ فرقی نمیکنه 
ویندوز بنده 7 
بازم اِرور میده

دقیقاً کی؟ لطفاً محتویات اولین پست را بخوانید!

در در ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ در 13:21، Rivaldo گفته است:

سلام

من از وقتی که Launcher رو نصب کردم وقتی از خونم میرم بیرون بازی گیر میکنه و دیگه کاری نمیشه کرد جز Restart کامپیوتر

لطفا راهنمایی کنید.

در در ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ در 16:33، Ali8584 گفته است:

با سلام من میخوام برم تو بازی (با لانچر) یکی از این اتفاقات میوفته:

1.بعد از لودینگ صفحه سیاه میاد و هنگ میکنه (این زیاد پیش نیومده صبح ولی زیاد اینجوری بود)

2.اگه اون شانسی رد شه ممکنه اونجا که مینویسه connected joining too game هنگ کنه (این یک بار پیش اومده)

3.شصت درصد اوقات اینجوری میشه که اونا رو رد میکنه ولی وقتی از خونه میرم بیرون کاملا هنگ میکنه و تا restart نکنم درست نمیشه 

بدون لانچر کاملا سالمه ولی با لانچر اینجوریه در ضمن یه مشکل دیگه ای هست که همه هم دارند (صبح میتونستم به زور وارد بازی شم اخه اون مشکل سومی پیش نمیومد ولی دیدم همه این مشکو دارند):

((همه همدیگرو چند ثانیه ای یکبار لگ میبینند مثل اینکه یهو طرف afk شه اونجوری))

با تشکر از سرور عالیه *Arsacia*

در در ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ در 16:51، VitamiN گفته است:

با سلام و درود

من وقتی با لانچر به LS میام بازی DC میشه و راهی جز ریستارت کردنه سیستم وجود نداره

لطفا پیگیری کنید.

در در ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ در 22:39، HaKaN گفته است:

مشکل شما یک باگ در سیستم بازگزار Mod ماشین هاست و در حال حل این مشکل هستیم.

در در ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ در 11:15، About گفته است:

با سلام.
من هر کاری میکنم ارور میده لانچر را دوباره نصب کنید!
این کارو میکنم ولی بازم ارور میده!

کامپیوتر شما ویروسی است و ویروس فایل های لانچر را تغییر می دهد، آنتی ویروس قدرتمندی نصب کرده و سیستم خود را درست کنید.

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در در ۱۳۹۸/۱/۱ در 02:24، Relax گفته است:

یسوال. چرا وسطه بازی یدفه همه AFK میشن ... قبلن اینطوری نبود. 

این و مشکل لگ در حال حل شدن می باشد.

در 23 ساعت قبل، Ali8584 گفته است:

خوشبختانه با تعویض ویندوز این مشکل حل میشه دوستانی که این مشکلو دارند مطمعنم ویندوزتون 10 هست به 7 تغییر بدید درست میشه فقط من بعضی وقتا بعد از لودینگ صفحه سیاه میشه بعد با alt+f4 میام بیرون دوباره میرم فیکس میشه در مورد لگ شدن همه (همون که afk میشن همه بعضی اوقات) هم فعلا من چیزی ندیدم. با تشکر فراوان (البته به چند تا از پست های اخرم جوابی ندادید) ولی بازم تشکر  3>

این مشکل به دلیل ویندوز 10 نیست، 70% افرادی که با لانچر آمدند + خودم با ویندوز 10 بازی می کنیم و ویندوز 10 بهترین ویندوز برای لانچر می باشد. یک مشکل وجود دارد که در حال حل کردن آن هستیم و این مشکل فقط در بعضی از سیستم ها اتفاق می افتد که به دلیل بروز نبودن DirectX است.

در 9 ساعت قبل، Ali8584 گفته است:

الان من فقط دوتا مشکل میبینم تو لانچر :

1.ویس چت off شده 

2.وقتی از منوی F9 کلید reconect میزنم بازی ارور stop working میده

حل شده و در 1.1.2 قرار داده شده است.

در 19 ساعت قبل، Jimmy گفته است:

عکس از AGLog

عکس؟ دوست عزیز فایل txt را آپلود و آن را قرار دهید! عکس از فایل Text میگیرید؟ ?‍♂️

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Ali گفته است:

این مشکل به دلیل ویندوز 10 نیست، 70% افرادی که با لانچر آمدند + خودم با ویندوز 10 بازی می کنیم و ویندوز 10 بهترین ویندوز برای لانچر می باشد. یک مشکل وجود دارد که در حال حل کردن آن هستیم و این مشکل فقط در بعضی از سیستم ها اتفاق می افتد که به دلیل بروز نبودن DirectX است.

علی جان من در هر دو ویندوز از یک diract x استفاده میکنم (کلا یه پک سافت دارم که تمااااااااام نرم افزار های مورد نیاز بازی هارو نصب میکنه) بعد نمیدونم چرا ولی کامپیوتر من با 10 سازگاری نداره و رم و سیپیو سریع تر اشغال میشن (خودمم نمیدونم چرا رمم 4 گرافیکم 2 هست) ولی جای نگرانیی نیست چون شما در حال فیکس کردن این مشکلات هستید فقط کِی این لاچر میاد؟ 

((((ARSACIA IS GOLD))))

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Ali گفته است:

عکس؟ دوست عزیز فایل txt را آپلود و آن را قرار دهید! عکس از فایل Text میگیرید؟ ?‍♂️

روش هایی که میگید فکر نکنم اصلا فایده ای داشته باشه. تنها من نیستم که این مشکل رو دارم و تا حالا 10 ها نفر دیگه هم این مشکل رو داشتند بنابر این نتیجه میگیریم که ما مشکل نداریم. مشکل از جای دیگه هست و در آخر تنها با تغییر ویندوز ام به 10 این مشکل برطرف شد و کلی هم خرج کف دستم گذاشت!! (امیدوارم ارزشش رو داشته باشه)

JimHernandez.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...