رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Abuse Diffrentboy

Runner12321

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Runner2019..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: DifferentBoy.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: سلام

به ایشون یک اشتباهی کردم گفتم که چت لاگ مدرک حساب میشه؟ میگه خیر , میگم دوسته عزیز چرا دروغ میگی؟ ادمین که میگه میشه.... (الکی گفتم و از کسیم نپرسیدم که میشه) و ایشون میگن تو که میدونستی چرا پرسیدی؟ میگم مگه به شما ربطی داره بنده میدونم یا نه؟؟؟ شما باید جواب بدی!! وظیفت هست!! تلبکارم هستن بابت جواب اشتباهشون!! بعد الکی الکی بدون هیچ دلیل موجهی goto میکنن که بنده رو بترسونن! من از ایشون درخواست goto نکردم ! ولی ایشون اومدن .

حالا بعد از این چت say میبینیم که ادمین محترم بهش میگن مدرک هست و با اون میرن چک میکنن برای staff رو و به ادمین که ریپورت میدم ماجرا رو توضیح میدم میگه انسان جایز الخطا هست! میگم ایشون دائم الخطا هست چون نه تنها حاضر جواب و تلبکار هست

بلکه وقتی رو بنده goto کرده gotoback هم نمیدن! و الکی در جایل میچرخن

abuse پشته abuse

به من جواب اشتباه دادن_تلبکار و چت نا خوشایند_goto بی مورد _ و goto back ندادن

امیدوارم که  @Shayan

این گونه افراد رو که جایه افراد زبده رو گرفتن بر داره

• مدارک (فیلم یا عکس):http://uupload.ir/view/o1rn_new_folder_(6).zip/

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1
  • هاها 1
  • چی چی 1
  • ناراحت 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم.

اولا این که شما منظور دقیق تون رو از Chat log نگفتید(chat log ذخیره شده در کامپیوتر شما یا chat log سرور) که بعد از این که هلپر گفت خیر تازه شما گفتید chat log سرور.

دوما این طرز برخورد در helpme نیست که تمسخر و بی احترامی های شدیدی کردید در helpme.

ثالثا به خود مدیریت مربوط میشه که چه افرادی رو داخل استف بیاره.

رابعا با توجه با صحبت هایی که با هلپر داشتم گفته بود که به منظور راهنمایی بیشتر Goto کرده.

از شکایت های بیهوده بپرهیزید.

پیروز باشید، بدرود.

• دوست دارم که 2
  • هاها 1

این که طرفدار صلحیم دلیل نمیشه جنگیدن بلد نباشیم

AspiriN.png

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، AIiAkbar گفته است:

با سلام خدمت شاکی محترم.

اولا این که شما منظور دقیق تون رو از Chat log نگفتید(chat log ذخیره شده در کامپیوتر شما یا chat log سرور) که بعد از این که هلپر گفت خیر تازه شما گفتید chat log سرور.

عزیزم . چت لاگ یکی هست و اینکه شما هنوز نمیدونین چت لاگ سیستم با چت لاگ سرور یکی هست جی رو دفاع میکنین ؟؟؟؟

پس ایشون که نمیدونستن چی رو جواب دادن ؟؟؟؟

چرا خودشون نمیان بعد از 42ساعت جواب بدن و شما دفاع میکنی ازش ؟؟؟؟

دوست عزیز چت لاگ من ذخیره میشه در چت لاگ سرور و جفتش یکی هست.! کی رو بر میداری میپیچونی؟ جا کی حرف میزنی؟

گفتم خیر چرا ایشون برداشته میگه تو که میدونی چرا helpme میدی؟؟؟؟ چرا غذیه رو میپیچونی؟؟؟؟ ایشون چه صورته حرف زدنش با منه؟؟؟؟

هلپر وظیفه کمک رسانی داره و باید در چت خودشون میگفت که بچه ها مدرک حصاب میشه یا نه !!! نه اینکه جواب اشتباه بده!

دوما این طرز برخورد در helpme نیست که تمسخر و بی احترامی های شدیدی کردید در helpme.

لطفا مدرک قرار بدید .

ایشون هلپر لول5 هستن و هنوز نمیدونن باید ظرف 24ساعت مدرک بدن و بیان دفاع کنن ! ولی هنوز نکردن! و شما جاش حرف میزنی

ثالثا به خود مدیریت مربوط میشه که چه افرادی رو داخل استف بیاره.

جالبه.

رابعا با توجه با صحبت هایی که با هلپر داشتم گفته بود که به منظور راهنمایی بیشتر Goto کرده.

goto زمانی استفاده میشه که فقط و فقط برای کمک رسانی های ظروری مثل brief باشه ! فکر نکنم این goto ظروری باشه!!

از شکایت های بیهوده بپرهیزید.

از پارتی بازی بیهوده به شدت بپرهیزید!!! چون از خودتون شکایت میشه!!!!

کجای قوانین نوشته که ادمین میتونه جای دوستش که هلپر هست حرف بزنه و دفاع کنه؟؟؟/

پارتی بازی در این حد که ایشون برداشته بدون هیچ مدرک و دلیلی میاد توی شکایت حرف میزنه که از دوستش طرف داری کنه و شکایت رو ببنده!!

عزیزم سرور صاحاب داره .....

هلپر مربوطه 42ساعت هست که جواب ندادن و مدرکی ندادن. باید یک avبگیرن طبق قوانین .!

و شما حق نداری جاش حرف بزنی و پارتی بازی کنی!

@Shayan

@Ali

@Meli

لطفا بیاید این پارتی بازی رو جمع کنین

ممنون

پیروز باشید، بدرود.

لینک به دیدگاه

با سلام.

چت لاگ شما و سرور یکی نیست! و چت لاگ هم مدرک معتبری نیست. شما با دروغ سعی در امتحان کردن هلپر داشتید؟ به شما چه مربوط هست که اقدام به این عمل کردید؟

ادمین علی اکبر مسئول تیم هلپرها هستند و این مورد هم در حیطه شکایت شما نمیگنجد.

شکایت شما بی دلیل و بیهوده است! در صورت تکرار برای همیشه محروم خواهید شد.

» هلپر مربوطه به دلیل عدم پاسخ طی 24 ساعت یک AV دریافت کرد.

+بسته شد.

• هاها 1

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...