رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن اشتباه

Fire

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  KING_HIDDEN.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  %5BM.R%5D.Milaad.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات:  ایشون اومده بیسی چک و فایل ایم بیدا نکرده از طرفی دیگه من که ماه های قبل به دلیل کار گاد مود بن شده بودم . اون فایل هارو باک کرم ایشون اومده تو سرچ بیسی زده hack بعد شرت کات کار گاد مود بالا اومد و ایشون گیر داده بهش میگه این چیته! میگم اقای محترم این شرت کاته باک(delet) شده عه وقتی روش کلیک میکنی هم تاییدیه باک کردنش رو بالا میاره! همچنین اومده به mod lodaer گیر داده. خب استاد کسی که گیممود میریزه تو بیسیش از چی استفاده میکنه؟ میگه mod loader هم چیته بعد اومده به read me سایلنت ایم گیر میده میگه این چیته سایلنت ایمه در حالی که هیچ فایلی به نام سایلنت ایم cs ندارم من  و یادم رفته بود زمانی که بن شده بودم read me رو دیلیت کنم. 2روزه قبل هم ادمین Reject که خیلی هم با تجربه بود اومد بیسی چک و چیزی بیدا نکردچون واقعا چیزی برای بیدا کردن نیست اما این ادمین میلاد به شرت کات های فایل های دیلیت شده گیر داده در صورتی که بهش گفتم date (تاریخ) رو نگا بنداز ولی خب بن داده دیگه. حالا رسیدگی کنید تا آن بن شم!

خواهشمندم برای pc check ادمین با تجربه بفرستید

• مدارک (فیلم یا عکس):  چون بن داده عکس یا فیلمی از چیزی ندارم

ویرایش شده توسط shayan5696
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مقداری خنده من در بوشه cleo فقط reconnect داشتم که از قبل از ادمین ها برسیده بودم و گفتند مجازه! عجب ادمینی برای بیسی چک میاد که نمیدونه reconnect  چیه و مجازه و اینکه فایل های دیگه شرت کات های دیلیت شده بود و فقط در سرچ بیسی معاوم میشد! اگر فایل دیلیت نشده بودن از ماه های قبل بس چرا تو فولدر گیم سرچ کردید چیزی بالا نیومد؟ مهم اینکه من بهتون گفتم تاریخ هارو نگاه کنید اما شما بر اساس کله شقی فقط سری بن دادی! اصلا به تاریخ ها یا چیز دیگه دقت نکردی! اگه شما ادمین بیسی چک عی بس هیچی بلد نیستی که به mod loader که اسمش روش هست و reconnect میگی چیت. قابل توجه مثل اینکه چشماتون هم مشکل داره من چیزی به نام reloader  ندارم و نداشتم و نخواهم داشت همینطور شما میتونستی از برنامه ی Last activity استفاده کنی! اما نمیدونم از روی حسادت یا چیزه دیگه ای بدون انجام هیچکاری فقط گیر دادی به فایلی که اصلا موجود نیست و میگی چیت عه! بازم میگم وقتی رو car god mod کیلک کردی ارور داد  Do you want delet this shortcut? بعد شما به این میگی چیت؟ تنها چیزی که  دیلیت نشده بود mod loader بود که از mod loader برای استفاده از مود های بازی استفاده می کنند! یعنی یه ادمین اینارو نمیدونه؟! حالا mod loader هم شده چیت اره؟   

از @Shayan درخواست میکنم رسیدگی کنه 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، shayan5696 گفته است:

بازم میگم وقتی رو car god mod کیلک کردی ارور داد  Do you want delet this shortcut? بعد شما به این میگی چیت؟

طبق قوانین

تقلب (Cheats):

شما مجاز به استفاده از آنها و یا حتی داشتن آنها در سیستم خود نیستید. (مجازات: 30 روز محرومیت).

شما مجاز به داشتن هیچ مود و چیت و نگهداری در سیستم خود نمیباشید

با توجه به ادب شما به بنده , هیچ جوابی دیگری به شما نخواهم داد, لذا که توضیحات به صورت تکمیلی داده شد.

یا حق

ویرایش شده توسط Together
  • مرسی 1
لینک به دیدگاه

اقای محترم دقت کنید اون بخش نوشته مود های غیر مجاز نه اینکه هیچ مودی نداشته باشیم! فرق مود غیرمجاز با  مودهای دیگه  رو میدونید؟

@Shayan خواهشا رسیدگی کنید

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

با سلام.

@Together لطفا اعلام کنید که دقیقاً چه مواردی در سیستم فرد مربوطه مشاهده شده و مدارک مربوطه را ارسال کنید.

• مرسی 1

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Shayan گفته است:

با سلام.

@Together لطفا اعلام کنید که دقیقاً چه مواردی در سیستم فرد مربوطه مشاهده شده و مدارک مربوطه را ارسال کنید.

سلام و درود

خدمت مدیریت محترم اطلاع میرسانم که ایشون در سیستم خود Car-Gmod و Kcmds  و reconnect داشتن در پوشه ی خود .

عکس و توضیحات مختضر ارسال میشه همینجا بنا به درخواست مدیریت

_car-gmod که به شما قابلیت داشتن hp ماشین نا محدود و ضد ضربه بودن رو میده

_Kcmds که با زدن cmd /kcmdsشما میتونین تمامی دستور عمل های هک خودتون رو که به نوعی  sob محصوب میشه بیارید.(در کنسول هک)

_Reconnect که به شما قابلیت جدا شدن از بازی طی زمانه خاصی که خودتون تعیین میکنین و قابلیت تغییر اسم هنگام ورود به بازی یا قبل از خروج از بازی رو میده . به عنوان (non-rp میتونن استفاده کنن)

مدارک :

http://s8.picofile.com/file/8346033450/New_folder_3_.zip.html

توضیحات کامل و فیلم کامل برای @Shayanپیام داده شد

یا حق

لینک به دیدگاه

سلام خدمته مدیریت

توضیحات رو بالا دادم ولی بنا به درخواست همکار محترم دوباره ارسال میشه

از ایشون شکایت شد که مشکوک به داشتن  cheat هستن

بنده به چک کردن سیستم ایشون رفتم و موارد

Car-Gmod/Kcmds/Reconnect رو مشاهده کردم که با توجه به قوانین سرور شمت مجاز به حتی داشتن آنها نیستین.

تقلب (Cheats):

شما مجاز به استفاده از آنها و یا حتی داشتن آنها در سیستم خود نیستید. (مجازات: 30 روز محرومیت).

با مشورت دوستان ادمین رنک 4و2 بنا بر این تصمیم شد که شما 30روز بن بشید.

توضیحات مواردی که ایشون داشتن.

_car-gmod که به شما قابلیت داشتن hp ماشین نا محدود و ضد ضربه بودن رو میده

_Kcmds که با زدن cmd /kcmdsشما میتونین تمامی دستور عمل های هک خودتون رو که به نوعی  sob محصوب میشه بیارید.(در کنسول هک)

_Reconnect که به شما قابلیت جدا شدن از بازی طی زمانه خاصی که خودتون تعیین میکنین و قابلیت تغییر اسم هنگام ورود به بازی یا قبل از خروج از بازی رو میده . به عنوان (non-rp میتونن استفاده کنن)

مدرک مختصری از چک شدن سیستم  :چک سیستم

مدارک بیشتر و توضیحات کامل به @BiHanفرستاده شد

یا حق

لینک به دیدگاه

و همچنین خدمت شما دوسته عزیز @Togetherاز چیز هایی که شما در باره ی Reconect میگید سر در نمیارم.

Reconnect فقط زمانی استفاده میشه که ادم کیک شده باشه و میتونه سریعتر به بازی برگرده با استفاده از Shift +0 در واقع کاره relog/ رو میکنه ولی relog/ زمانی که کیک شده باشید کار نمیکنه و باید q/ کنید. کاره reconnect همینه فقط. کارش دقیقا کاره relog/ عه فقط مخصوص زمانی که کیک شده ای و نمیخوای زمان خرج کنی و q/ بزنی از Reconnect استفاده میکنی. 

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1
لینک به دیدگاه

@shayan5696

عزیز

شما reconnect داشتید و متاسفانه به شما برتری میده و از سایت هک گرفتید. به دلیل امنیتی بیشتر از این توضیح داده نمیشه که reconnect چه قابلیت هایی رو بهتون میده.

شما میدانید و در سایت هم ذکر شده که هنگام گشتن کامپیوتر شما توسط ادمین هیچ اختلالی به وجود نیارید,ولی متاسفانه شما اواسط چک شدن اختلال به وجود اوردید و قطع کردید اتصال رو.

و متاسفانه بنده نتونستم که نرمافزار های نیاز رو برای تکمیل چک شدن سیستم شما پیاده کنم

بر این ترتیب

بر این اساس که شما short cut هم داشته باشید در سیستم خودموارد غیر مجاز رو   داشتید و حذف کردید. و به تازگی انجام دادید.لذا که اگر خیلی وقت پیش حذف کرده بودید بهتون short cut نمیداد.

یعنی به شما text میده که فایل قبلا در کجا بوده.. و به تازگی حذف شده, اگر فکر میکنین دارم اشتباه میگم https://www.google.com/search?client=firefox-b-ab&q=short+cut+delet

بنا بر توضیحی که داده شد مقصر خود شما بوده اید.

لذا که بنده طبق مدارکی که به مدیریت ارسال کردم هنگام چک سیستم هیچ تاخیری نداشتم و از طرف من قطعی نداشته و مدام به مشغول چک سیستم شما بودم.

توضیحات به صورت منطقی داده شد

یا حق

لینک به دیدگاه

لینک بالا خراب هست

:

yadit.ir/2612/بازیابی-فایل-های-شورت-کاتی-shortcut-اصلی-پاک/

شورت کات ها (Shortcut) در سیستم عامل ویندوز وظیفه ی ایجاد میانبر برای دسترسی سریع تر و راحت تر به فایل ها یا برنامه های مختلف را بر عهده دارند.

یعنی شما میتوانین از طریق همین شارت کات ها خیلی سریع دوباره برنامه رو بازیابی کنین

پس اگر قصد بر حذف هک خود داشتید حتی شارت کات خود را باید حذف میکردید

یا حق

لینک به دیدگاه

در در 12/12/2018 در 16:56، shayan5696 گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  KING_HIDDEN.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  %5BM.R%5D.Milaad.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات:  ایشون اومده بیسی چک و فایل ایم بیدا نکرده از طرفی دیگه من که ماه های قبل به دلیل کار گاد مود بن شده بودم . اون فایل هارو باک کرم ایشون اومده تو سرچ بیسی زده hack بعد شرت کات کار گاد مود بالا اومد و ایشون گیر داده بهش میگه این چیته! میگم اقای محترم این شرت کاته باک(delet) شده عه وقتی روش کلیک میکنی هم تاییدیه باک کردنش رو بالا میاره! همچنین اومده به mod lodaer گیر داده. خب استاد کسی که گیممود میریزه تو بیسیش از چی استفاده میکنه؟ میگه mod loader هم چیته بعد اومده به read me سایلنت ایم گیر میده میگه این چیته سایلنت ایمه در حالی که هیچ فایلی به نام سایلنت ایم cs ندارم من  و یادم رفته بود زمانی که بن شده بودم read me رو دیلیت کنم. 2روزه قبل هم ادمین Reject که خیلی هم با تجربه بود اومد بیسی چک و چیزی بیدا نکردچون واقعا چیزی برای بیدا کردن نیست اما این ادمین میلاد به شرت کات های فایل های دیلیت شده گیر داده در صورتی که بهش گفتم date (تاریخ) رو نگا بنداز ولی خب بن داده دیگه. حالا رسیدگی کنید تا آن بن شم!

خواهشمندم برای pc check ادمین با تجربه بفرستید

• مدارک (فیلم یا عکس):  چون بن داده عکس یا فیلمی از چیزی ندارم

آقای @Together من موندم شما رو کی ادمین کرده که به Read me و Mod loader میگی چیت, نه شما بگو میخوان از مود استفاده کنن چی بریزن?! 
شما که روزی 10 بار پیسی چک یه نفر میریو چیزی پیدا نمیکنی از چیه شما باید انتظار ادمینی داشت که برای رنک آپ خودتون چک پیسی استف میرین؟ 

reconnect یه جور کمک کنندس که کاره reloG رو انجام میده مهندس, پس یعنی شما هر چیو دیدی که Cs بود چیته مث FPSunlocker.cs, و ...   

و همونطور که دوستمون گفتن @Shayan یه ادمین با تجربه تر واس پیسی چک بفرستید

Viper.png
  بهت احترام میزارن, چون با ما دیدنت

لینک به دیدگاه

در در Saturday, December 22, 2018 در 12:40، Together گفته است:

@shayan5696

عزیز

شما reconnect داشتید و متاسفانه به شما برتری میده و از سایت هک گرفتید. به دلیل امنیتی بیشتر از این توضیح داده نمیشه که reconnect چه قابلیت هایی رو بهتون میده.

شما میدانید و در سایت هم ذکر شده که هنگام گشتن کامپیوتر شما توسط ادمین هیچ اختلالی به وجود نیارید,ولی متاسفان?ه شما اواسط چک شدن اختلال به وجود اوردید و قطع کردید اتصال رو.

و متاسفانه بنده نتونستم که نرمافزار های نیاز رو برای تکمیل چک شدن سیستم شما پیاده کنم

بر این ترتیب

بر این اساس که شما short cut هم داشته باشید در سیستم خودموارد غیر مجاز رو   داشتید و حذف کردید. و به تازگی انجام دادید.لذا که اگر خیلی وقت پیش حذف کرده بودید بهتون short cut نمیداد.

یعنی به شما text میده که فایل قبلا در کجا بوده.. و به تازگی حذف شده, اگر فکر میکنین دارم اشتباه میگم https://www.google.com/search?client=firefox-b-ab&q=short+cut+delet

بنا بر توضیحی که داده شد مقصر خود شما بوده اید.

لذا که بنده طبق مدارکی که به مدیریت ارسال کردم هنگام چک سیستم هیچ تاخیری نداشتم و از طرف من قطعی نداشته و مدام به مشغول چک سیستم شما بودم.

توضیحات به صورت منطقی داده شد

یا حق

اولا اینو بهتون بگم که من اتصالو قطع نکردم مشکل از نت یا ... از طرفه شما باید بوده باشه یا شاید هم از برنامه ای که گفته بودید من که به خودتون گفتم از Ammy admin استفاده کنید. چون Reconnect رو از سایت گیم هک گرفتم یعنی بده یا چیته؟؟ اصلا به این عقیده اعتقادی ندارم و میگم اشتباه میکنید و دوم این که وقتی شما میگید با شرت کات ها دوباره میتونم چیت رو پنصب یا برگردونم،  پس چرا وقتی روش دابل کیلیک کردین ارور عه Do u want delet this shortcut? رو داد؟؟؟؟! در حال حاضر شما دارید اشتب میزنید ولی اینو قبول دارم که برای دسترسی سریعتر به فایل هاست اما وقتی فایل دیلیت شده باشههه همون اروره بالارو میده که گفتم

و یه سوم اینکه اگر من اتصالو قطع کرده بودم  شما باید منو به دلیل همکاری نکردن در پیسی چک بن میدادین نه اینکه ۳۰روز برای چیت، اگر هم من قصد قطع کردنه اتصالو داشتم دیگه نمیومدم تو گیم و دنبالت نمیگشتم که دوبارع برای پیسی چک بیای.

بابای

لینک به دیدگاه

ینی شما میگی زمانی که اتصال قطع شد من دیلیت کردم؟ اگر خیلی وقته بیش حذف کرده بودم short cut  نمیداد؟ خیلی خب. بس چرا زمانی که من گفتم برو تاریخشو ببین یا از برنامه  Last activity یا نظایر اون استفاده کن چرا انجام ندادی؟ :)) این کارا رو هم حتما من باید باید انجام میدادم:). تازه از کجا مطمعن باشم فیلمی که شما به مدیریت ارسال کردی ادیت شده نباشه؟ و چیز دیگه اینکه قبل از اینکه اتصال قطع بشه فک میکنم شما اون فایل هارو تو سرچ بسی دیده بودید اگه قسمتی از فیلم رو کات نکرده باشید

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، GodViper گفته است:

آقای @Together من موندم شما رو کی ادمین کرده که به Read me و Mod loader میگی چیت, نه شما بگو میخوان از مود استفاده کنن چی بریزن?! 
شما که روزی 10 بار پیسی چک یه نفر میریو چیزی پیدا نمیکنی از چیه شما باید انتظار ادمینی داشت که برای رنک آپ خودتون چک پیسی استف میرین؟ 

reconnect یه جور کمک کنندس که کاره reloG رو انجام میده مهندس, پس یعنی شما هر چیو دیدی که Cs بود چیته مث FPSunlocker.cs, و ...   

و همونطور که دوستمون گفتن @Shayan یه ادمین با تجربه تر واس پیسی چک بفرستید

من نگفتم relog چیت هست اون اسمش reconnect هست و لطفا کامل بخونین بعد سری بیاید پست بی مربوط و الکی بدید.

در مورد ارسال پستی که به هیچ وجه به شما مربوط نیست باید با شما برخورد شه

لطفا مدیریت رسیدگی کنن به این آقا.

در 4 ساعت قبل، shayan5696 گفته است:

ینی شما میگی زمانی که اتصال قطع شد من دیلیت کردم؟ اگر خیلی وقته بیش حذف کرده بودم short cut  نمیداد؟

بله. اتصال از طرف شما قطع گردید و دلیل واظحی  و عقلانی نوشتم.

و شارت کات هم با مدرک کامل و عقلانی داده شده که چرا حذف نکردید. خودتون هم میدونین

نقل قول

خیلی خب. بس چرا زمانی که من گفتم برو تاریخشو ببین یا از برنامه  Last activity یا نظایر اون استفاده کن چرا انجام ندادی؟ :))

این که گفتید برو تاریخشو ببین اگر مدرک دارید بزارید.

last activity هم گفتم چرا نتونستم استفاده کنم برید بالا رو بخونین(تقصیر خودتون بود که قطع کردید اینترنت رو)

نقل قول

تازه از کجا مطمعن باشم فیلمی که شما به مدیریت ارسال کردی ادیت شده نباشه؟

اگر باشه میفهمن.(لطفا از افترا زدن به ادمین جدا خود داری کنین)

نقل قول

و چیز دیگه اینکه قبل از اینکه اتصال قطع بشه فک میکنم شما اون فایل هارو تو سرچ بسی دیده بودید اگه قسمتی از فیلم رو کات نکرده باشید

فیلم کامل داده شده و حرف قبلیت با الان نمیخونه ....

بلاخرا من فیلم رو ادیت کردم یا فیلم کامل دادم؟؟؟

خواهش میکنم از زیر دوش کاری که کردید در نرید و مانند یک مرد واقعی بپذیرید

مدارک و دلیل کامل عقلانی هست و متاسفانه تمامی حرف هایی که شما میزنین وقت مدیریت رو میگیرید و اسپم میکنین

یا حق

ویرایش شده توسط Together
لینک به دیدگاه

به شما ربطی نداره که وقتو میگیرم یا نه تا الان چند بار برای چیت بن شده بودم چون واقعا انجام داده بودم ولی این دفه روگفتم نه چون انجام ندادم! اگه میخواستی از Last activity  استفاده کنی و اتصال قطع شد بس چرا زمانی که دوباره وصل شدید چک نکردین؟‌:) اول اینکه من فیلمی نگرفتم چون فک نمیکردم کار به اینجا برسه و بعدش اینکه اگه فیلم رو ادیت نکرده باشی تو بخش قبل قطع اتصال یا بعدش من گفتم "Date" (تاریخ) رو چک  کن ولی تو اصلا اهمیت ندادی! بازم میگم اگه ادیت نکرده باشی! اگه مشکله IQ نداشته باشید هیچ حرفم حرفه دیگه ای رو نقص نمیکنه.

بس این مدیریت کجاس؟ 2 هفته از بن شدن من میگذره هنوز کسی چیزی نگفته

شما @Together تعیین نمیکنید این بست به @GodViper مربوط میشه یا نه اگه مشکلی باشه از شما بزرگتر ها میگن

در ضمن شما که زیره هر بستتون مینویسی یا حق چطور میتونی راستشو نگی!‌ :|

لینک به دیدگاه

در در 12/22/2018 در 12:46، Together گفته است:

لینک بالا خراب هست

:

yadit.ir/2612/بازیابی-فایل-های-شورت-کاتی-shortcut-اصلی-پاک/

شورت کات ها (Shortcut) در سیستم عامل ویندوز وظیفه ی ایجاد میانبر برای دسترسی سریع تر و راحت تر به فایل ها یا برنامه های مختلف را بر عهده دارند.

یعنی شما میتوانین از طریق همین شارت کات ها خیلی سریع دوباره برنامه رو بازیابی کنین

پس اگر قصد بر حذف هک خود داشتید حتی شارت کات خود را باید حذف میکردید

یا حق

با سلام.

اصلا چنین چیزی امکان پذیر نیست، اگر بنا به Recovery باشد همه چیز را میتوان Recovery کرد! حتی میتوان آن Cheat را مجددا دانلود کرد... حرف شما منطقی نیست!

همچنین Reconnect به عنوان Cheats و یا حتی مود غیرمجاز شناخته نمی شود! 

نمونه‌هایی از مودهای غیرمجاز:
- مودهایی که حساسیت را به گونه‌ای تغییر میدهند که بازیکن مانند نرم‌افزارهای تقلب شلیک می کند.
- مودهایی که میتوانند به عنوان نرم‌افزارهای تقلب محسوب شوند.
- مودهایی که بر علیه سرور و تشکیلات آن مشکل ایجاد کرده و در روند سرویس دهی اختلال ایجاد کنند.
- RakDroid, RakSAMP و هر برنامه دیگری که از قابلیت اتصال خودکار به سرور جهت افزایش ساعات بازی برخوردار است.

مود مربوطه مانند هیچ کدام از موارد بالا عمل نمی کند!

درمورد KCMDS دفاعیه‌ای ارائه نشده، لطفا موارد تکمیلی را قرار دهید!

• مرسی 2

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Shayan گفته است:

با سلام.

اصلا چنین چیزی امکان پذیر نیست، اگر بنا به Recovery باشد همه چیز را میتوان Recovery کرد! حتی میتوان آن Cheat را مجددا دانلود کرد... حرف شما منطقی نیست!

همچنین Reconnect به عنوان Cheats و یا حتی مود غیرمجاز شناخته نمی شود! 

نمونه‌هایی از مودهای غیرمجاز:
- مودهایی که حساسیت را به گونه‌ای تغییر میدهند که بازیکن مانند نرم‌افزارهای تقلب شلیک می کند.
- مودهایی که میتوانند به عنوان نرم‌افزارهای تقلب محسوب شوند.
- مودهایی که بر علیه سرور و تشکیلات آن مشکل ایجاد کرده و در روند سرویس دهی اختلال ایجاد کنند.
- RakDroid, RakSAMP و هر برنامه دیگری که از قابلیت اتصال خودکار به سرور جهت افزایش ساعات بازی برخوردار است.

مود مربوطه مانند هیچ کدام از موارد بالا عمل نمی کند!

درمورد KCMDS دفاعیه‌ای ارائه نشده، لطفا موارد تکمیلی را قرار دهید!

Kcmds هم مثل بقیه وقتی روش کلیک میشده اروره دیلیت شرت کات میداد چون خیلی وقت بود پاکش کرده بودم.

لینک به دیدگاه

@Together آیا تائید میکنید موارد مربوطه فقط شرت کات بوده و آیا اندازه آن فایل ها، تاریخ و محتویات آن ها را بررسی کردید؟

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Shayan گفته است:

@Together آیا تائید میکنید موارد مربوطه فقط شرت کات بوده و آیا اندازه آن فایل ها، تاریخ و محتویات آن ها را بررسی کردید؟

با سلام

طبق همان فیلمی که به شما دادم و اشاره کردم که محتوا همش شارت کات هست ولی برای چک کردن سایز و last activity که نشد چک بشه بعد از 4دقیقه ایشان قطع کردن اتصال رو ....

بنده با چک سیستم نیمه کاره چگونه باید سایز یا اینکه چگونه موارد رو برر رسی میکردم؟؟؟؟

لطفا بگید چرا ایشون سیستمشون قطع کردن اگر همه چیز پاک شده بود و موردی نداشتن؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Together گفته است:

با سلام

طبق همان فیلمی که به شما دادم و اشاره کردم که محتوا همش شارت کات هست ولی برای چک کردن سایز و last activity که نشد چک بشه بعد از 4دقیقه ایشان قطع کردن اتصال رو ....

بنده با چک سیستم نیمه کاره چگونه باید سایز یا اینکه چگونه موارد رو برر رسی میکردم؟؟؟؟

لطفا بگید چرا ایشون سیستمشون قطع کردن اگر همه چیز پاک شده بود و موردی نداشتن؟؟؟

محتوای شرت کات مشکلی ندارد، حتی با قطع اتصال نیاز به بررسی بیشتر نبود.

با این حال به دلیل عدم همکاری در کنترل سیستم هم محاسبه کنیم مدت زمان محرومیت فرد گذشته و مابقی روزهای محرومیت فرد بخشیده و فرد رفع محرومیت شدند.

با عرض پوزش، به ادمین مربوطه نیز اخطارهای لازمه داده خواهد شد.

+بسته شد.

• هاها 2

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...