رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن بی دلیل Amir هیتلرشون

HosseinLogan2018

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Hossein%5BLogan%5D.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amir.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Daenerys.png

• توضیحات:  
سلام ایشون به من توهین میکردن و من جوابشونو دادم به همین دلیل منو بن دایمی کردن 
که باعث تِیک شدن خونم تو بازی شد 

• مدارک (فیلم یا عکس): bandicam_2018_12_08_21_30_10_794.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

با این که این شکایت ربطی به بنده ندارد و اصلا قصدم از جواب، دفاع از آقای Amir نیست، ولی لازم دونستم این نکته رو بگم که اون روزی که شما بن شدید دایما در حال فحش دادن با اکانت های مختلف داخل /Helpme و /Report بودید و بنتون به این دلیلی که میگید نبوده، که چند تا از اکانت های شما هم توسط آقای .Dark بن شد و با هر اکانتی که بن میشدید با اکانتی دیگر میومدید و داخل /Helpme و /Report توهین میکردید.

با اینکه این شکایت اصلا مربوط به بنده نیست ولی لازم دونستم این نکته رو جهت اطلاع مدیریت بیان کنم.

با تشکر.

• مرسی 1
لینک به دیدگاه

در این که این شکایت اصلا ربطی به شما نداره با هم هم عقیده ایم 

ولی همونطور که گفتم من فقط در جواب به امیر هیتلر به دلیل توهینی که به من کردن تو هلپ و ادمینز فقط به امیر هیتلر توهین کردم نه کس دیگه
خیلیم داغ کرده بودم نمیتونستم آروم باشم و ببینم که سوپروازر سابق همیجوری ادامه بده 
که خدارو شکر دستش رو شد 

تمام

لینک به دیدگاه

با سلام.

فرد مورد نظر هم محروم است و هم دیگر در تیم کارکنان نیست، دلیل شما برای شکایت چیست؟!

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

به هر حال توهین قابل توجه نبوده و مجازات شما در این زمان برداشته شده و متاسفانه امکان بازگردانی اموال شما وجود ندارد.

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...