رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

PyRo

ارسال‌های توصیه شده

•عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:
 amir_abbas_dge.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
Crauser.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: __

• توضیحات:
استفاده از کلمات ناپسند به صورت قصدی در /f و سپس اینکه ماستمالی میکنن و میگن Wrong
واقعا که تاسف واسه این لیدر.
درخواست مجازات واسه این لیدر دارم به عنوان عضو قبلی این فکشن!
حالا اگه ما بودیم یه FW میگرفتیم بابت این کار!

• مدارک (فیلم یا عکس):
sa_mp_006_compressed.jpg

amir_abbas_dge.png

PyRo.png

.Amir_Abbas
"Life" is simple "game"

Easy to start, but hard to finish

:)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @AMIRabbas

شما هم متاسفانه مثل بقیه دوستان دنبال شکایات بیخود و بی جهت هستید. طبق مدرک ارسالی شما من فحاشی کردم امّا به کی؟

من داشتم با دوستم (Hadi_YS7) که داخل سرور پیش من بود شوخی میکردم که به اشتباهی داخل F/  این حرفو زدم و بعدش سریعا Wrong دادم.

نکته ی بعدی اینکه شما میتوانید از تمامیه ممبرهای من بپرسید که آیا تا به حال من فحاشی کردم در چت اقلیت؟!

اما نکته ی جالب اینجاس که مدرک شما در تاریخ 2018/08/12 گرفته شده، چرا تا الان شکایتی نکردید؟ جوابشو من بهتون میگم:

اقلیت معلّم مدرسه امروز (2018/08/16) ساعت 15:00 جلسه داشت و شما نه در جلسه حضور داشتید و نه گزارش کاری و نه حتی درخواست مرخصی قرار دادید.

وقتی داخل سرور آنلاین شدید، بنده داخل F/  به شما گفتم اگر حرف آخری دارید بزنید که قراره 2 تا فکشن وارن بگیرید و در آخر کیک شید. شما پرسیدید که چرا؟ منم به شما کامل توضیح دادم.

شما در داخل چت F/  توهین کردید و بعد من 2 تا فکشن وارن به شما دادم (یکی بابت حضور نداشتن در جلسه و دیگری به خاطر ارسال نکردن گزارش کار و در نهایت اخراج از اقلیت با FP80!).

درست بعد از اینکه من شما رو از اقلیت اخراج کردم، اومدید شکایت کردید، یک جورایی اومدید تلافی کنید و با مدارک بی مربوط منو متهم به فحاشی کنید.

شما ما قبل از این فرصت داشتید که شکایت کنید، چرا امروز که کیک شدید اومدید شکایت کردید؟

متاسفانه شما به دنبال خراب کردن بنده و شکایت بی مورد هستید!

http://s9.picofile.com/file/8334709442/sa_mp_025.png (مدرک توهین شما داخل چت اقلیت)

http://s8.picofile.com/file/8334709376/Capture.PNG (مدرک اخراج شما)

• مرسی 2
  • هاها 2
  • چی چی 1

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوست گرامی @AMIRabbas!
شاید خودتون دیده باشی که من با احسان زیادی شوخی میکنیم اون موقعه یک شوخی کردم احسان اشتباهی به جایی که s/ پی ام بده چون یکم دور بودم اشتباهی f/ گفت و سریع Wrong داد من تا موقعی که تو این فکشن بودم هیچ توهین ندیدم که لیدر داشته باشه اینم یک اشتباه بود.

ممبر های فکشن هم شاهدن که احسان هیچ توهینی نداشته تا به حال

در 3 ساعت قبل، AMIRabbas گفته است:

حالا اگه ما بودیم یه FW میگرفتیم بابت این کار!

عزیز دلم شما خودت شاید دیده باشی بعضی از وقت ها که اشتباهی میکردیم چقد چشم پوشی میکرد احسان شما دیگه این حرفو نزن.

ویرایش شده توسط hadiys7
  • مرسی 1
  • ناراحت 1

..Live for ourselves not for showing that to others..

..براي خود زندگي كنيم نه براي نمايش دادن آن به ديگران..

TiredBoy.png

TiredBoy

لینک به دیدگاه

@ehsanzizigolo20

با سلام من اصلا منظورم کیک شدن از فکشن نیست.

من این مدرک رو جمع آوری کردم که اطلاع بدم

بنده خواستم به شما در این پست با این مدرک گوشزد کنم که /F تو هر شرایطی جای سخنان و فحاشی نامطلوب نیست!!

اگر اشتباه کردی!

نه یک بار بلکه ۲ مرتبه شما در /f فحش دادید.

من قصدم از این پست این هست که شما راحتون رو نه تنها به عنوان عضو بلکه به عنوان راهبر اقلیت درست برید!

@hadiys7

و شما دوست عزیزم هادی جان

بجای اینکه از ایشون طرفداری کنید باید منطقی فکر کنیم و بدونیم که کار این آقا اشتباهه

و همینطور من از خیلی های دیگه تو این فکشن مدرک دارم بابت سخنان ناپسند.

حتی از خود شما.

در صورت لزوم میتونم براتون مدرک رو آپلود کنم!

باشد تا عاقل و رستگار باشید.

PyRo.png

.Amir_Abbas
"Life" is simple "game"

Easy to start, but hard to finish

:)

لینک به دیدگاه

با سلام،

شکایت شما تأیید شد، اخطار های مربوطه به لیدر داده خواهد شد و در صورت تکرار برخورد شدیدتر خواهد شد.

شکایت بسته شد/

• مرسی 2

skin3.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...