رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گزارش اعضا

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

AbbasMZ.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: 

..RAGNAR..82.png

• توضیحات: 

شکایت اول:

سرعت غیر مجاز 

شکایت دوم:

روشن کردن بی دلیل آژیر 

• شاهد ها: ... 

• مدرک/عکس یا فیلم: 

مدرک اول: https://s17.picofile.com/file/8416213026/gta_sa_2020_12_03_14_25_26_607.avi.html

مدرک دوم: https://s16.picofile.com/file/8416325068/gta_sa_2020_12_03_14_30_15_068.avi.html

ویرایش شده توسط AbbasMZ

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.
@AbbasMZ ما در اینگونه شکایات تنها در صورتی افسر را مجازات میکنیم که اثبات شود فرد بی دلیل آژیر زده یا قوانین رانندگی را نقض نموده.
در صورتی که هیچکدام در مدارک شما اثبات نشده و شما افسر رو find کردین که برید ازش سوتی بگیرین و این کار کاملا غیر اخلاقی و ناجوانمردانه هست.
باز هم تکرار میکنم مدارک شما هیچ چیز رو اثبات نمی کنه.
+بنابر این شکایت شما رد شد.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mohhamadhadi.png
برو این دام بر مرغی دگر نه/ که عنقا را بلند است آشیانه

ویرایش شده توسط mohhamadhadi
لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

AbbasMZ.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: 

..RAGNAR..82.png

• توضیحات: 

شکایت اول :سرعت غیر مجاز 

شکایت دوم :روشن کردن بی دلیل آژیر 

@mohhamadhadi مدارک کامل و واضح هست لطفا به جای اینکه بی دلیل شکایت رد کنید از ممبر مدرک بگیرید!!! 

• شاهد ها: ...

• مدرک/عکس یا فیلم:

https://s16.picofile.com/file/8416407850/gta_sa_2020_12_03_14_33_21_820.avi.html

https://s16.picofile.com/file/8416407634/gta_sa_2020_12_03_14_38_22_787.avi.html

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: ElleryBoy.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: OmidGH.png

• توضیحات: 1- جمع کردن وانتد با سرنشین 2-ایشون منو فریسک کردن گفتم وانتد نده تو whisper گفتن 5کا بدین تا وانتد ندم

• شاهد ها: -

• مدرک/عکس یا فیلم: jx3k_ag-sa-0243.jpg

uviy_ag-sa-0245.jpg

مارا هر چه هست دیگر حوصله نیست

لینک به دیدگاه

با سلام.
@AbbasMZ شکایت شما پس از ارجاع دادن به ادمین مربوطه باز هم رد شد.لطفا از تکرار این شکایت بپرهیزید.
@ElleryBOy شکایت شما هم رد شد.بدلیل اینکه افسر مربوطه به شما وانتد رو داده و abuse صورت نگرفته.ما از افسر توضیحات خواستیم و ایشون گفتن همون لحظه داشتن در /R چت میکردن و به اشتباه /RE دادن و جواب /w شما اومده و اگر افسر وانتد رو نمیداد ما حق رو به شما میدادیم و افسر رو مجازات میکردیم. در مورد شکایت دوم هم بایستی بگم که سوار کردن مجرمین در وسیله نقیله ای که سرنشین داره مشکلی نداره لطفا قانون نسازید.
با تشکر 
موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:http://Lucifer.png
عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: http://Ali"][LSDAli.png]

• توضیحات: ایشون وقتی که من AFK بودم من رو فریسک کرده و وانتد دادن و کیل کردن

• شاهد ها: http://NeverMore.png

• مدرک/عکس یا فیلم: AG_SA_0676.jpgAG_SA_0675.jpg

ویرایش شده توسط RudeBoY

DADADA DADADA

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم.
@RudeBoY شکایت شما رد شد. ببینید شما وقتی AFK هستید سیستم بطور خودکار اجازه ی فریسک کردن شما رو نمیده.
بنابراین درخواست شما رد هستش و کار افسر مربوطه صحیح بوده.
پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: OkTa.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Amir_Salar75.png

• توضیحات: شغل غیرقانونی

• مدرک/عکس یا فیلم: http://uplod.ir/aqrtko8c8jvu/Screenshot_(51).png.htm

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: AVATAR.king.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: saeed_Alpha.png

• توضیحات: با سلام و خسته نباشید من یک نفرو کیل کردم و وارن 2 وانتد اومد براش ولی ایشون به من 3 تا وانتد داده میتونه؟

• شاهد ها: _%5BAssassin%5D_.png

• مدرک/عکس یا فیلم: zj8d_ag-sa-0079.jpg18tc_ag-sa-0078.jpg

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: FaTeH.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: OrganiC.png

• توضیحات: با سلام ایشون 4 وانتد که دلیلش یا داشتن متریالز بدون لایسنس بوده یا قرص, AFK بودن حدود 2 3 دقیقه,تا اینکه ایشون اومد و بهشون ms/ داد و وانتد 6 کیل اشون کرد طبق قوانین بازیکنی که AFk هستش بعد از 5 دقیقه کیک میشه و شما مجاز به استفاده دستور ms/ نیستید مدارک از اخطار دادن های ایشون کاملا مشخصه و توی عکس 4 وانتد و بعد از اون وانتد 6 و تیر اندازی برای زدن وانتد که قراره کیل بشه معلومه. یا حق {عکس ها جا به جا هستن}

• شاهد ها: اعضای حاضر در عکس

• مدرک/عکس یا فیلم: c1dz_ag-sa-1059.jpgj5a_ag-sa-1057.jpg

Every Thing is Black in My World

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی های محترم.
@Hardness شکایت شما رد هستش. توی مدارک شما هیچ چیزی مشخص نیست و چیزی مبنی بر شغل غیرقانونی داشتن افسر وجود نداره.
@KINgSINa شما اشتباه شکایت کرده اید اگر شما ازین افسر شکایت دارید باید در قسمت گزارش اعضای PD شکایت کنید.
@socialworker مهدی جان عزیز شکایت شما هم رد هستش چون ببینید اولن اگر کسی در حالت AFK باشه نمیشه اون شخص رو فریسک کردش یعنی خود سیستم اجازه نمیده و اگر وانتدی در این حالت بود بعد از 3بار  اخطار دادن میشه اون وانتد رو بهش رانینگ داد.

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۹/۱۷ در 09:49، mohhamadhadi گفته است:

با سلام.
@AbbasMZ شکایت شما پس از ارجاع دادن به ادمین مربوطه باز هم رد شد.لطفا از تکرار این شکایت بپرهیزید.
@ElleryBOy شکایت شما هم رد شد.بدلیل اینکه افسر مربوطه به شما وانتد رو داده و abuse صورت نگرفته.ما از افسر توضیحات خواستیم و ایشون گفتن همون لحظه داشتن در /R چت میکردن و به اشتباه /RE دادن و جواب /w شما اومده و اگر افسر وانتد رو نمیداد ما حق رو به شما میدادیم و افسر رو مجازات میکردیم. در مورد شکایت دوم هم بایستی بگم که سوار کردن مجرمین در وسیله نقیله ای که سرنشین داره مشکلی نداره لطفا قانون نسازید.
با تشکر 
موفق باشید.

اول اینکه بهت بگم من قانون نمیسازم دومن از @Refigh پرسیدم گفت مجازات داره 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mohhamadhadi گفته است:

با سلام خدمت شاکی های محترم.
@Hardness شکایت شما رد هستش. توی مدارک شما هیچ چیزی مشخص نیست و چیزی مبنی بر شغل غیرقانونی داشتن افسر وجود نداره.
@KINgSINa شما اشتباه شکایت کرده اید اگر شما ازین افسر شکایت دارید باید در قسمت گزارش اعضای PD شکایت کنید.
@socialworker مهدی جان عزیز شکایت شما هم رد هستش چون ببینید اولن اگر کسی در حالت AFK باشه نمیشه اون شخص رو فریسک کردش یعنی خود سیستم اجازه نمیده و اگر وانتدی در این حالت بود بعد از 3بار  اخطار دادن میشه اون وانتد رو بهش رانینگ داد.

هادی جان شکایتو دوباره برسی کن. من نگفتم که اونو فریسک داده زمانی که AFK بوده . من میگم زمانی که AFK بوده بهش سه بار MS/ داده و باز هم زمانی که DC بوده اونو وانتد کیل کرده!توی قوانین هست زمانی که فردی هر چند تا وانتد داشته باشه AFK کنه بعد از 5 دقیقه به صورت خودکار کیک میشه و شما مجاز به استفاده از MS/ نیستید!

در 19 ساعت قبل، socialworker گفته است:

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: FaTeH.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: OrganiC.png

• توضیحات: با سلام ایشون 4 وانتد که دلیلش یا داشتن متریالز بدون لایسنس بوده یا قرص, AFK بودن حدود 2 3 دقیقه,تا اینکه ایشون اومد و بهشون ms/ داد و وانتد 6 کیل اشون کرد طبق قوانین بازیکنی که AFk هستش بعد از 5 دقیقه کیک میشه و شما مجاز به استفاده دستور ms/ نیستید مدارک از اخطار دادن های ایشون کاملا مشخصه و توی عکس 4 وانتد و بعد از اون وانتد 6 و تیر اندازی برای زدن وانتد که قراره کیل بشه معلومه. یا حق {عکس ها جا به جا هستن}

• مدرک/عکس یا فیلم: c1dz_ag-sa-1059.jpgj5a_ag-sa-1057.jpg

پس گرفته میشود به دلایلی

ویرایش شده توسط socialworker

Every Thing is Black in My World

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Xx_Crysis_xX.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Family.png

• توضیحات: سلام خدمت لیدر محترم و عزیز. لیدر جان لطفا رسیدگی کنید به این جور مسائل . آقا من لایسنس متریالزم تموم شده بود و رفتم که لایسنس بگیرم . داشتم تست میدادم که این ممبر نوبتون فریسک کرد و وانتد متریالز داد. آقا از این به بعد کنار هر instructor یه FBI باشه ما حق تست دادن نداریم؟ خب برادر من میگم من رفتم تست بدم که مجوز بگیرم دیگه این چه کاریه فریسک میکنی؟

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: rjl_sa-mp-047.pngy1i6_sa-mp-045.pnghttps://uupload.ir/files/rewl_sa-mp-046.png

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شاکیان محترم.
@ElleryBOy شکایت شما دقیقا بعد از مشورت با ادمین Refigh رد شد.لطفا از نقل و قول بی مورد وتکرار این شکایت پرهیز کنید.
@socialworker تشکر از سخاوت شما مهدی جان.زنده باشید.
@DoNaLd شکایت شما پذیرفته شد.افسر میبایست انصاف رو رعایت می کرده.به افسر مربوطه اخطار های لازم داده خواهدشد.

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Eigreg.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: RozHell.png

• توضیحات: من داشتم میرفتم Paintballو ایشون از روی تازه کاری در FBI اومد MZ/ داد و واستادم ببینم چیکار میکنه و متاسفانه از روی کم سطحی وانتد داد
و اینم بگم که با یه نفر از اعضای PD دو نفری MZ/ دادن بدون آگاهی از قوانین

• مدرک/عکس یا فیلم: 
szj6_ag-sa-0094.jpg
htu4_ag-sa-0093.jpg
3j0v_ag-sa-0092.jpg
bfjj_ag-sa-0091.jpg

در 7 دقیقه قبل، Eigreg گفته است:

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Eigreg.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: RozHell.png

• توضیحات: من داشتم میرفتم Paintballو ایشون از روی تازه کاری در FBI اومد MZ/ داد و واستادم ببینم چیکار میکنه و متاسفانه از روی کم سطحی وانتد داد
و اینم بگم که با یه نفر از اعضای PD دو نفری MZ/ دادن بدون آگاهی از قوانین

• مدرک/عکس یا فیلم: 
szj6_ag-sa-0094.jpg
htu4_ag-sa-0093.jpg
3j0v_ag-sa-0092.jpg
bfjj_ag-sa-0091.jpg

شرمنده ایشون هم بودن و دو نفری mz/ دادن
BuTleR.png

ویرایش شده توسط Eigreg

آدَم بایَد اَنگَل شِناسی بِخونِه تا یِه سِریارو بشناسِه

لینک به دیدگاه

@Eigreg

سلام، از اونجایی که بنده خودم وانتدتونو دادم لازم دونستم یک سری مسائل رو براتون روشن کنم

1. با توجه به تجمع هایی که نزدیک Sbiz 10  ایجاد میشه و منجر به فحاشی میشه Cop طبق فرمایش @Ali با دستور /Mf افرادی که اونجا تجمع کردند رو متفرق کنه، و یک جورابی وظیفه محسوب میشه!

2. کسی از قوانین آگاه نیست که میاد از خودش اظهار نظر میکنه وقتی Cop نیست!!

3.اون /MZ نیست به خودت فشار نیار و از قوانینو آگاه بودن دم نزن!!

4. شما سعی کن سطح ادبتو دم پینتبال به رخ بقیه نکشی به سطح کاری بقیه کاری نداشته باش و سرت تو کاره خودت باشه

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم.
@Eigreg کار افسر مربوطه صحیح بوده و در ضمن ایشون دیگه توی فکشن ما نیستند.
موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:ASH_William.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید:Kill_master.png

• توضیحات: ایشون منو بدون هیچ دلیلی وانتد لول 3 دادن و 2 ثانیه بعد لول 5 کرد و منو کشتن و الان 1 ساعته که تو زندان هستم

• شاهد ها: هیچ کس نیست ولی خدا هست

• مدرک/عکس یا فیلم: https://uupload.ir/files/dwtc_ag-sa-0001.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام و درود

if you leave the game you will get wanted نشون دهنده این است که ایشون به شما [/mfrisk]داده است و بعد از 3 باز اخطار به شما وانتد داده است ک کاملا قانونی است

و راجب وانتد 5 کردن هم مدرکی موجود نیست

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما : %5BDG%5DMaryam.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Family.png

• توضیحات:

من از این بازیکن دو شکایت دارم. تأکید میکنم دو شکایت که با یک FW شکایت من رو نبندید.

شکایت اوّل:

ایشون یک بار موقع گرفتن مجوز Driving به من MT/ داده و من رو Frisk کردن. مجدداً اقدام به گرفتن مجوز کردم و فرد مورد نظر مجدداً صرفاً جهت آزاد و اذیت من رو Find/ کرده و اقدام به MT/ کردند.

شکایت دوم:

سر MT/ دوم ایشون اقدام به هول دادن ماشین من کردن و ماشینو داغون کرد و مهلت سوار شدن به من نداده و به من Wanted دادن.

• مدرک/عکس یا فیلم:

9nqg_ag-sa-0127.jpg

aehk_ag-sa-0128.jpg

nslv_ag-sa-0129.jpg

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Mahdi.png

• توضیحات: با سلام. طبق قوانین /ram بیدلیل برای بار اول اخطار اقلیت داره و این دوستمون در فیلم مشخصه که رم داده و خودش هم اعتراف میکنه که رم داده. خواهشمندم رسیدگی شود.

• شاهد ها: --

• مدرک/عکس یا فیلم:https://s16.picofile.com/file/8417804468/Ram_dadane_omidgh.mp4.html

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: http://agsa.arsacia.ir/players/general/roshan

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:http://agsa.arsacia.ir/players/general/West[v]IRuS

• توضیحات: بنده در hq_pd بودم و ایشون به من اخطار دادند و من سریعا ان مکانو ترک کردم و به سوی اسپری رفتم و ایشون هم اونجا بود در همان لحظه بدون هیچ اخطاری یا خطایی از بنده به من وانتد داد. تا اینکه من دلیل اینکارشو پرسیدم مرا وانتد کیل کرد و من دلیل وانتد دادنشو میخوام.

همان طور که میبینید در عکس بدون هیچ اخطار یا خطایی از بنده ، ۳ وانتد داد. 

• مدارک (فیلم یا عکس): 7don_ag-sa-0429.jpg

لینک به دیدگاه

عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Markelov.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Kill_master.png

• توضیحات: با سلام و درود خدمت لیدر و افسران عزیز فدرال

بنده وانت داشتم ایشون منو کیل و به صورت عامیانه DM=FW کردند اگر افسر مربوطه دلیل برای کیل بنده داره لطفا ارایه بده و در صورتی که همکاری PD روشن و پس از کیل خاموش کردن لطفا مدارک رو به لیدر مربوطه ارسال کنند 

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: zcu_ag-sa-0105.jpg

4bss_ag-sa-0106.jpg

واسه شاخ بودن نیازی نیست گرگ باشی!

تو خودت باش,من گرگ صدات میکنم...

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۹/۲۶ در 22:34، derogar گفته است:

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Mahdi.png

• توضیحات: با سلام. طبق قوانین /ram بیدلیل برای بار اول اخطار اقلیت داره و این دوستمون در فیلم مشخصه که رم داده و خودش هم اعتراف میکنه که رم داده. خواهشمندم رسیدگی شود.

• شاهد ها: --

• مدرک/عکس یا فیلم:https://s16.picofile.com/file/8417804468/Ram_dadane_omidgh.mp4.html

شکایت خو را پس میگیرم بدلیل متنبه شدن افسر.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...