رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

گزارش اعضا

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: levinho.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Arda.png

• توضیحات: بد کال بی دلیل

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: qd53nukasfxd.jpg

ᎷᏋᏖᎥ     
  ➖?••?? ????? ?? ???? 
ғɪɴғʟ ʀɪs

MeeTi.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@Dolphin سلام شکایت شما تایید شد ، افسر مربوطه طبق قانون زیر مجازات شدند.

در صورتی که شخص Call 110 بی مورد داد می توانید با دستور BadEMCall/ به او درجه تعقیب بدهید. (باید حتماً مدارک داشته باشید) (مجازات: FW)

? ?ℕ ??? ℕ??? ?? 90'S ℍ?ℙ-ℍ?ℙ

Universe.png                                                                

لینک به دیدگاه

@mohamzl1 سلام شکایت شما تایید شد ، فرد به دلیل توهین شدت بالا با 80FP اخراج شدند. 

Universe.png                                                                

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Mr_Junior.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Winstons.png
Lazyboy.png

• توضیحات: تو ی عکس به صورت واضح معلومه.

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:ag-sa-0018_h4a.jpgag-sa-0019_6ktb.jpgag-sa-0020_bcgs.jpg

???
???'? ????? ?? ?? ?? ????;
? ???'? ???? ????? ???????...

Mr_Junior.png

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

@hortado85 شکایت شما رد شد ، کار دو افسر صحیح بوده است (وانتدی هم دریافت نکردید)

Universe.png                                                                

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: MOHANA_.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Aspirin..png

• توضیحات: بنده در Helpme/ بودم و داشتم پلیر را راهنمایی میکردم به افسر مربوط گفتم که دارم جواب پلیر میدم ولی با بی توجهی وانتد C-6 داد در صورتی که من یه جا واستاده بودم داشتم جواب پلیر میدادم

• شاهد ها: wonderboy.png

• مدرک/عکس یا فیلم:به دلیل دارا بودن وارن های هلپری و چت HL/ به لیدر اقلیت @Universe فرستاده شد.

لینک به دیدگاه

@MohaNaa سلام ، با صحبتی که با ادمین شد ، دسته ویژه موظف است در همه شرایط وظیفه خود را انجام دهد و قانونی هم وجود ندارد که بگه نباید یک هلپر را دستگیر کرد چون داره Helpme  جواب میده.           شکایت شما رد شد.

ویرایش شده توسط Universe

Universe.png                                                                

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Mohamadhadi.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Winstons.png

• توضیحات:  اول اینکه سلام. دوم اینکه من این بالا واسادم رو سقف طبق قانون مامور باید ماشین بیاره کنار من و من G بزنم. این درحالی هست که من ثابت یه جا واسادم و تکون که نمیخورم هیچ دستام هم بالاست. نکته ی بعد اینکه در همون حالت دستام بالاست واسادم 5 ثانیه بعد بهم وانتد رانینگ میده! واقعا درک نمیکنم!

• شاهد ها: -

• مدرک/عکس یا فیلم: ag-sa-0080_utms.jpg

ag-sa-0082_ll9.jpg

لینک به دیدگاه

@mohhamadhadi شکایت شما تایید/رد شد (افسر به شما Ms/ داده که تا اینجا مشکلی نبود فقط باید جایی Ms/ میداد که شما ماشینش رو میدیدید و G میکردید) اخطارات لازم داده شد 

Universe.png                                                                

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: TheSolo.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Aone.png

• توضیحات: سلام خدمت پلیر های عزیز من داشتم boss میزدم که تفنگ های اضافی رو انداختم و ایشون اومد وانتد داد رسیدگی بشه ادم 3ساعت صبر میکنه boss بزنه ایشون چون نمیتونست رنک بیاره فشار خورده بود

• شاهد ها: همه و خدا

• مدرک/عکس یا فیلم: ag-sa-0005_fzvs.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

@TheSolo شکایت شما رد شد ، قانونی در این باره در انجمن نیست

Universe.png                                                                

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Emad_Kabir..png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: MohamadMatin.png

• توضیحات: من در جلوی خونه ام وایساده بودم ک ایشون بی دلیل اومد بهم تیزر زد.

• شاهد ها: Alien.Boy.png

• مدرک/عکس یا فیلم: inkedag-sa-0016_li_scek.jpg

"! Ne mutlu Türküm diyene"
??
 ????

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/EmaD.png
EmaD

لینک به دیدگاه

@emadasiaban با سلام شکایت شما تایید شد ، فرد خاطی یک FW دریافت کرد

Universe.png                                                                

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Maichael.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: OmidReza.png

• توضیحات: توهین و وانتد الکی 

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم:ag-sa-1025_l8zq.jpg

ag-sa-1026_cngq.jpg

لینک به دیدگاه

@Maichael با سلام ، شکایت شما رد شد توهین شدت پایین طبق قوانین به بازیکنان عادی مشکلی ندارد و در خصوص وانتد Ramming on cop car مدارک افسر مربوطه بررسی شد و صحیح بود شما به ماشین او کوبیدید و وانتد دریافت کردید

Universe.png                                                                

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: HandGod.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: m.h.a.png

• توضیحات: توضیحات و مدارک به لیدر مربوطه ارسال شد.

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: به لیدر مربوطه ارسال شد.

لینک به دیدگاه

@HandGod با سلام مدارک بررسی شد شکایت شما تایید شد افسر مربوطه طبق قانون زیر یک AV دریافت کردند

زمانی که یک مجرم را می خواهید بازداشت کنید همیشه باید او را ابتدا cuff/ کنید (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

Universe.png                                                                

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

GodWorld.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: 

TheSolo.png

• توضیحات: سلام، ایشون DM میکنه بجای اینکه وانتد بده تو فیلم مشخصه مجازاتش کنید!

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: 

https://s6.uupload.ir/filelink/Oj5DQcdLE7Yc_d4b16feacb/2022-04-19_17-55-25_83we.mp4

در 48 دقیقه قبل، GodWorld گفته است:

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

GodWorld.png

TheSolo.png

• توضیحات: سلام، ایشون DM میکنه بجای اینکه وانتد بده تو فیلم مشخصه مجازاتش کنید!

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: 

https://s6.uupload.ir/filelink/Oj5DQcdLE7Yc_d4b16feacb/2022-04-19_17-55-25_83we.mp4

بنده از شکایت خود صرفه نظر میکنم.

GodWorld.png

&

WilsoN_RGR.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، GodWorld گفته است:

بنده از شکایت خود صرفه نظر میکنم.

@GodWorld با سلام ، شما شکایت خود را پس گرفتید ممنون از سخاوت شما ?

Universe.png                                                                

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Mohamadhadi.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: Gladius.png

• توضیحات: اول اینکه درود. دوم اینکه مامور بالغ بر 10 بار به بنده اخطار دادن بایستم و همکاری کنم. توی اخطار گفته بایستید منم دقیقا ایستادم و حتی /handsup هم زدم ولی ایشون هی به اخطار دادن ادامه دادند. بعد سر آخر هم بهم وانتد دادن.پس شکایات من شد یکی بیش از حد و بی دلیل /mfrisk دادن و دوم اینکه بی دلیل وانتد دادند در حالی که من یکجا ایستاده بودم.
در صورتی که برای شخصی از دستورات M[x]/ استفاده کردید و در بار اول یا دوم اخطار دادن Wanted برای شما نمایان شد، حتما باید بقیه ی M[x]/ ها را به تعداد 3 بار برای او ارسال کنید تا تمامی اخطار های لازم برای بازیکن فرستاده شده باشد. (مجازات: بار اول اخطار لفظی و در صورت تکرار FW)
وانتد الکی هم که FW داره.
میشه یه AV یه  FW
والسلام!

• شاهد ها: --

• مدرک/عکس یا فیلم: ag-sa-0096_ajq1.jpg

ag-sa-0097_1bz5.jpg

ag-sa-0098_ld9z.jpg

ag-sa-0099_1c8l.jpg

ag-sa-0100_ceg.jpg

ag-sa-0102_8lgx.jpg

ag-sa-0103_ypz.jpg

ویرایش شده توسط mohhamadhadi
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

@mohhamadhadi شکایت اول شما در خصوص (Mfrisk/) زیاد دادن رد شد ، با صحبتی که با ادمین شد این مورد ایرادی ندارد در قوانین دسته ویژه هم نوشته شده که افسر باید حداقل سه بار اخطار بدهد و بعد وانتد بدهد کلمه ''حداقل'' به این معنیه که میشه بیشتر هم اخطار داد و ایرادی نداره (متن کامل این قانون در زیر گذاشته می شود)

تمامی اخطار ها باید حداقل 3 بار به بازیکن داده شده باشد. (مجازات: بار اول اخطار لفظی و در صورت تکرار FW)

شکایت دوم شما در رابطه با وانتدِ اشتباه رد شد ، افسر مربوطه چندین بار به شما اخطار دادند که باید شما را بگردند ولی شما پایین نیامدید و همکاری نکردید (افسر مربوطه فیلم کامل این قضیه رو هم برای بنده ارسال کردند در فیلم مشخص بود که شما بی توجهی می کردید و سر جای خود ایستاده بودید و پایین نیامدید)

ویرایش شده توسط Universe

Universe.png                                                                

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: 

Cent.png

m.h.a.png

• توضیحات: واینستادم مگه؟

• شاهد ها: 

• مدرک/عکس یا فیلم: 

ag-sa-0130_mv8g.jpg

صحبت از مهر و محبت چیست؟
جای آن در قلب ما خالی است
CENT.png

لینک به دیدگاه

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما:  CptAmir.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: HandGod.png

• توضیحات : Wanted بی دلیل برای Raming on Cop Car

• شاهد ها : ندارم

• مدرک/عکس یا فیلم : https://s6.uupload.ir/filelink/3IRGaKiYAeS9_66a251ce0c/gisobjmiayv2objdtzbvhvlxbhxpjn_2022-04-23_23-10-24_vbh4.mp4

لینک به دیدگاه

باسلام و احترام

@NoThinG شکایت شما درحال بررسی است، لطفا صبور باشید...

@CptAmirIR ماموری که از او شکایت کردید یکی از اعضای اقلیت پلیس است، شکایت خود را در اینجا مطرح کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...