رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Kick بی دلیل - MarTyn

KeLSieR

ارسال‌های توصیه شده

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شما: Kelsier.png

• عکس از اطلاعات کنترل پنل شخصی که می خواهید گزارش دهید: MaRTyN.png

• توضیحات: سلام،دورد 

بنده میخاستم از ادمین بپرسم وقتی وانت کیل هستی میشه با جت پرواز کنی از ادمین Martyn پرسیدم با مایک ، گفت چت کن داخل چت هم پرسیدم گفتی یعنی چی گفتم Goto/ کنه نشونش بدم گفت به چه دلیل goto/ کنم گفتم نشون بدم! با این وسیله میشه وقتی وانتد کیل هستی پرواز کنی که منو کیک داد!

من هیچ بد ریپورتی نمیبینم من کنار جت هم بودم که نشون بدم میشه پرواز کنی یا نه.

• شاهد ها: --

• مدرک/عکس یا فیلم:

d5f421_24agsa-mp-2024-08-21-01-01-02-529

• مرسی 6
  • هاها 1

𝓜𝔂 𝓪𝓬𝓬𝓸𝓾𝓷𝓽 

80b219_24d06206-24tumblr-3991be7bea13d45

Kelsier.png

2a0f19_24151d06-24tumblr-9e51411eac70ed5

یکم تنها بمونید مرد شید 

شهر پر شده از ماشینای مهریه ای

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود @KeLSieR از اون جایی که ساعت 4 و نیم صبح ریپورت داده بودید مشخص بود که هدفتون ایجاد مزاحمت برای تیم ادمین بوده و از اینکه حوصله ی جناب عالی سر رفته بود تصمیم گرفته بودید از این دستور استفاده کنید, بگذریم, نیازی برای ارسال مدارک نمی بینم, تمامی صحبت ها در مدارک خود مشخصه, متاسفانه تسلطی بر قوانین عمومی رو در شما نمی بینم, مورد اول: 

12 ساعت قبل، KeLSieR گفته است:

بنده میخاستم از ادمین بپرسم

ریپورت جای سوال نیست الی الخصوص سوال های پیش و پا افتاده و بی مورد

12 ساعت قبل، KeLSieR گفته است:

وانت

وانتد*

نقل قول

دستور /report:

این دستور فقط برای گزارش نقض قوانین و یا مشکلات با لحن مودبانه و آرام استفاده می شود و هر استفاده دیگری از این دستور ممنوع است (مجازات: 30 دقیقه محرومیت از صحبت)

استفاده از این دستور برای کارهای شخصی (مانند Respawn، تائید کردن مسابقه و یا موارد اینچنینی) ممنوع است (مجازات: Kick)

در پارامتر این دستور (نوشته جلوی Report/) موضوع مشکلاتتان را به صورت خلاصه بنویسید و از دادن Report به صورت: salam - baz kon - . - Ali خودداری کنید.

در صورت تکرار مجازات فرد اخطار خواهد بود.

مورد دوم: سوال رو با دستور Helpme/ میپرسن بزرگوار توی قوانین هم ذکر شده اما وقت با ارزشتون رو صرف نکردید مطالعه کنید

نقل قول

دستور /(n)ewbie:

این دستور فقط برای پرسیدن سوال و یا مشکل در یادگیری محیط بازی با لحن مودبانه و آرام استفاده می شود و هر استفاده دیگری از این دستور ممنوع است (مجازات: 30 دقیقه محرومیت از صحبت)
تمسخر، توهین‌های با شدت زیاد و یا زبان ناپسند در این گفتگو همانند استفاده آنها بر روی ادمین‌ها مشمول مجازات می شوند.

به عنوان سرپرست و مسئول هلپر باید بگم شما این سوال را با Helpme/ هم بپرسی اشتباهه و گرفتن وقت اون هلپره, دلیل: جایی نوشته نشده که بازیکن اگر وانتد داشته باشه میتونه سوار وسایل نقلیه ای مثل "Hydra" بشه یا خیر که بخواد از روی اون پاسخ بده یا راهنمایی کنه پلیر رو که بره خودش بخونه, مگر در مواقعی که هلپر عزیزمون قبلا تست کرده باشه و حضور ذهن داشته باشه و تا جایی که راه داره پاسخ پلیر رو بده, کاری با اینکه به درستی یا به اشتباه کیک شدی ندارم, سوال اینجاست که چرا زمانی که هم وانتد داری, هم به گفته ی خود کنار اون وسیله ای چه دلیلی داره از دستور Report/ استفاده می کنی؟ قادر نیستی تست کنی ببینی میشه یا نه؟ هیچ جوابی شما برای این سوال ندارید و نخواهی داشت, شما با خواست خودتون در این تاپیک ثابت کردید که دنبال حاشیه می گردید.

نقل قول

در صورت شکایت بی مورد و الکی مجازات خواهید شد. (بین 5 تا 30 روز محرومیت)

ویرایش شده توسط Martyn
  • دوست دارم که 7
  • مرسی 2

u8pa_snaaaap.jpg I Am Inevitable 6o6k_snaaaap.jpgMaRTyN.pngHoody.png

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

با سلام و احترام خدمتِ شما شاکی عزیز @KeLSieR

اوقات به کام:

طی بررسی های انجام شده...

شما باید اول دلیلِ آمدنِ اَدمینِ مربوطه را به اون اعلام کنید و اَدمینِ مربوطه بعد اَز بررسی شرایط می تواند روی شما گوتو کند.

همچنین شما باید برای این سوالتون [Helpme/] می دادید که در هرصورت اَدمین پاسخ می داد و باید قانوناً پاسخ رو اَز [Helpme/] دریافت می کردید.

شکایتِ شما رد شد.

+موفق باشید.

+بسته شد!

• دوست دارم که 1

EnDWaY.png 

𝙸𝚝 𝚒𝚜 𝚎𝚗𝚘𝚞𝚐𝚑 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚠𝚎 𝚍𝚒𝚍 𝚗𝚘𝚝𝚕𝚒𝚟𝚎, 𝚠𝚎 𝚊𝚛𝚎 𝚗𝚘𝚝 𝚊𝚏𝚛𝚊𝚒𝚍 𝚘𝚏 𝚍𝚢𝚒𝚗𝚐

لینک به دیدگاه

• EnDWaY موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...