رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

حذف مایک !

Aliiseyed

ارسال‌های توصیه شده

سلام اول اینکه منظورم از تامنیل اینه فاصله صدایی که برا پلیر ها میره رو کم کنیم .

چرا زمانی که مثلا در پنتبال مایک میدیم باید کل کسایی که در پنتبال یا حتی نزدیک پنتبال هستند بشنوند؟

وقتی من با یه نفر یه گوشه ایستادم دارم حرف میزنم صدای من نباید برا کسایی که 1000 کیلومتر ازم دورن بره که 

این فاصله ی شنیدن مایک یک نفر رو کم کنید خواهشا و سیستم مایک ها من نمیدونم چطوریه ولی کیفیت , وضوح و کوالیتیه پایینی داره یا سیستمشو عوض کنید یا یکاریش کنید

و کسایی هستن که میان الکی سرصدا میکننو فوش میدن که تو باید بری یه شهر دیگه تا صداشونو نشنوی یا باید هی ایدی چک کنی میوت کنی که با کم کردن این فاصله همه چی حل میشه

مرسی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تا یه فاصله ای بعد مایک بازیکنا شنیده نمیشه یا کم میشه صداشون

تا یه فاصله ای بعد مایک بازیکنا شنیده نمیشه یا کم میشه صداشون

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Peace گفته است:

میتونی cr بزنی اگه میخوای کسی صدات نشنوه

منتقیه 

LayDen.png

OuTLawS                  

SprY.png

‌با هیچ‌کس نبودن بهتر از بودن با آدم اشتباهیه!  

لینک به دیدگاه

فکر کنم منظورش اینه شعاع مایک غیر واقعیه و در کل میخاد بگه برد صدا با فاصله از منبع صدا  تا حدودی کاهش پیدا کنه, که پایین اومدن فاصله صحبت کردن تا شنیدن باعث عدم ترغیب بازیکنان برای گذاشتن موزیک در مایک همینطور مانع شنیده شدن صداهای ناخواسته میشه

193b14_24Range.jpg

و

((همچنین به موردی خوبی اشاره کردن, زمانی که  در فرودگاه شخصی وارد وسیله نقلیه میشد از سر و صدای زیاد نمیشد شنید اون شخص چه آدرسی میده!))🚖

ویرایش شده توسط ElmiraKamrani58

722517_241111.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...