رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Respawncar کردن بی دلیل | DawN

Terrorism

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Terror.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

DawN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:

RedDragon.png

• توضیحات: به دامپر من تیر اندازی شد توسط یه پلیری منم جلوگیری از ترکیدنش پیاده شدم سرویس مکانیک دادم ایشون با سرعت زیاد اومد زد به دامپر بعد اومد respanw داد دامپر رو ایشون در حالی که میتونست MV بده که بکشم کنار ولی در حال ترکیدن بود منتظر مکانیک بودم من که respawn داد باعث شد در روند بازی من اختلال ایجاد شود. ( لاگشون چک بشه )

• مدارک (فیلم یا عکس): 

166104_24AG-SA-1700.jpg

• هاها 3

彡     بهت احترام میزارن چون با ما دیدنت  彡                                                                                                  

☠  ▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  TerroR  ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁ ☠

♛    ♛    ♛   Terror.png   ♛   ♛   ♛   

♛    ♛    ♛   AghaTerror.png   ♛   ♛   ♛     

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شاکی عزیز، سلام؛ طبق بررسی‌ها:

• مدارک شما برای اثبات گفته‌هایتان کافی نمی‌باشد.

شکایت شما رد و موضوع ایجاد شده بسته شد.

موفق باشید.

• مرسی 1

Noise.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• EnDWaY موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...