رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تلاش برای کلاه برداری - ایجاد مزاحمت

RoYce

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

Crazy_roq.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

JuGGeRNauT.png

DeLDarD.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

mohammadreza8425.png

gholam_85.png

• توضیحات: یکی از دوستان بنده به نام Gholam_85 به بنده گفتن که شخصی به نام JuGGeRNauT  خواهن این هستن که ماشین Hustler را با ماشین بنده که Buccaneer هست trade کنیم که مدرکش هم موجوده . 

JuGGeRNauT با مولتی خود که DeLDarD نام داشت اومدن به محل قرار . JuGGeRNauT سوار دوچرخه بود و مولتیش سوار  Hustler , من هم سوار Buccanner شدم برای trade اما دیدم به جای اینکه Hustler را Trade کنند . دوچرخه را ترد می کردند. و وقتی که به JuGGeRNauT گفتم تو فروم گزارش میدم با فحاشی میکند  . لطفا سریع رسیدگی کنید تا دیگر کلاه دیگران را بر ندارند . !!!!!

• مدارک (فیلم یا عکس): 

http://s8.picofile.com/d/8331341876/1d310c20-80a8-4052-a77b-8f3544d8723b/gta_sa_2018_07_09_16_02_01_598.avi

http://s9.picofile.com/d/8331342026/dea3d566-ffbd-4a89-89a4-42917765f329/gta_sa_2018_07_09_15_56_46_758.avi

http://s9.picofile.com/d/8331342176/ab4ae1c7-38e8-42a8-94d5-9128ae6c3958/gta_sa_2018_07_09_15_59_25_779.avi

gta_sa_2018_07_09_16_07_40_185.jpggta_sa_2018_07_09_16_07_19_290.jpg

Full_.jpg

RoYce.png

❤️ Salamtye Harchi Parandas ❤️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و خسته نباشید به شما @Crazy

1- /Bieh فوش یا توهین نیس یک CMD در بازی هست, شما خودتان توهین کردید که در تایپیک قبل هم از شما شکایت کردم.

2- Gholam_85 هم مولتی شماس که برای شاهد ها اون رو نوشتید.

3- DelDarD مولتی من نیست.

4- بنده /Trade ساده دادم شما که /Accept نکردید.

5-بنده شوخی کردم.

6-شما که اینهمه مدرک دارید چرا از اینکه بعد این Trade Cancel کردم و Hustler را Trade دادم SS ندارید !!!

7- شما خودتان Trade را قبول نکردید.

@Juggernaut

لینک به دیدگاه

با سلام ايشون پيش منم بودن وبا من بودن      Mr_MmD.png

sa_mp_140.png

ویرایش شده توسط MrSoheiL

Fly without wings                                                                                                                                                                                                                       

Mr_MmD.png  

لینک به دیدگاه

سلام  @Juggernaut

۱ _ اگر DelDard مولتی شما نیست پس چرا موقع trade شما afk بودید!!!

Screenshot_20180710_002301.png

۳_ خود شما در چت گفتید که با مولتیم میام هنگامی که با شما تماس گرفتم اینم مدرک ...

Screenshot_20180710_000352.png

۴_ شما عرض نمودید که ((شما که اینهمه مدرک دارید چرا از اینکه بعد این Trade Cancel کردم و Hustler را Trade دادم SS ندارید !!!)) و بنده به شما می گویم :(( شما اگر میخواستید cancel کنید پس چرا دوباره تاکید کردید که من accept کنم!!و بنده cancel کردم  و بنده مدرک دارم !! 

Screenshot_20180710_021751.png

و  بنده از ماشین پیاده شدم که در بالا نوشته (( You left the vehicle :یعنی من از ماشین خارج شدم!!! )) و شما cancel نکردید!! من cancel کردم !! ))

۵_ چرا باید trade را که سرم کلاه می رفت را قبول می کردم . Trade که شما میخواستید به جای hustler به من دوچرخه بدهید را چرا باید قبول می کردم.!!

۶_من با Gholam_85 مال یکی از دوستانم بوده و او کم پلی می دهد و من بعضی از مواقع با اکانت ایشون بازی می کنم. تقریبا مثل مولتی برای من می مونه !!! چون اصن اون رفیقم اینجا رو معرفی کرده و من بیشتر مواقع چون اولین اکانتم بوده با اون بازی می کردم.  من هم ان روز شانسی با اکانت ان رفیقم به شما زنگ زدم زیرا اکانت وی در بازی نبود و  من فقط می خواستم که شماره شما را گم نکنم و قرار داد ببندم و ماشینم را بفروشم . در همان زمان رفیق بنده وارد گیم شدن و چه فرقی به حال شما دوست عزیز دارد.!!! چیزی از عمل زشت شما کم نمی کند  !!!  

لطفا جناب ادمین عزیز هر چه سریع تر به شکایات بنده رسیدگی کنید و دو فرد کلاه بردار را طبق قانون مجازات بفرمائید . 

با تشکر  @Crazy

Full_.jpg

RoYce.png

لینک به دیدگاه

بنده گفتم اون مولتیم همان طور که شما به دروغ گفتید Gholam_85 دوستمه در صورتی که مولیتون بود.

از ادمین ها درخواست دارم که رسیدگی کنند که DeLDarD آیا مولتی منه ؟!

بنده Hustler Trade دادم شما گفتید سر زیاده, نمیخام !

من نمیدونستم شما از سر لج برای این شوخی ساده میاید شکایت میکنید DeLDarD هم میتونید ازش به عنوان شاهد بپرسید که بعد اون دوچرخه Hustler Trade دادم خودتون [Crazy_Roq] قبول نکردید !!

Ba Tashakor @Juggernaut

لینک به دیدگاه

با سلام @Juggernaut

1_ بنده نگفتم Gholam_85 مولتی نیست گفتم برای بنده مثل مولتی می مونه !!!!!

2_ شما خودتان در چتی که به شما زنگ زدم گفتید DelDarD مولتی من است !!! چطور شما انکار می کنید که نیست و چرا شما در زمانی که داشتیم Trade می کردیم afk بودید و بنده مدرک دارم !!!!

Screenshot_20180710_002301.png

و در تماس گفتید این هم مدرک که DelDard مولتی شما است شما چرا انکار می کنید !!!!

Screenshot_20180710_000352.png

مسئله دوم ::

شما عرض نمودید که (( بنده Hustler Trade دادم شما گفتید سر زیاده, نمیخام !)) ولی من به شما جواب می دهم (( شما اصلا hustler را Trade ندادید !!)) و بنده بعد از  اینکه مطلع شدم از نقشه شما ، شما فرار کردید !!!! اصلا نبودید که hustler را trade بدهید !!! فیلم را نگاه کنید !!! و ماشینی که مال شما نبوده چطور TRADE دادید و بنده قبول نکردم ؟؟ !!!!!

http://s9.picofile.com/d/8331428600/7e3bd286-298f-4618-8f12-cace5823f871/gta_sa_2018_07_09_15_57_31_052.avi

اگر که شما راست می گویید پس چرا تاکید می کردید که 187 acc tradecar / 

و  اصلا من چنین حرفی که ((سر زیاده, نمیخام ! ))  نزدم !!!, و اصلا قرار نبود من به شما سر بدهم !!! چون خودتون گفتید که سر نمی خواد !!!! همون برابر !!! و مدرکش عکس پایین :

KMPlayer_2018_07_10_16_26_07_405.jpg

(( ادمین عزیز ، شما برای اینکه مطلع شوید ایشان بعد از TRADE دوچرخه ، Trade hustler داده است لطفا عکس زیرا را ملاحضه بفرمائید !!!! ))

Screenshot_20180710_021751.png

اگر که میخواستند شوخی کنند چرا دوبار تاکید کردند !!! و در عکس چرا اصن خبری از @Juggernaut نیست و اگر میخواست دوباره  @Juggernaut ماشین را TRADEکند پس جرا سوار ماشین نشده بود !! لطفا زمان چت کردن با زمان بازی را دقت کنید و می بینید که هیچ خبری از @Juggernaut نیست .  

مسئله سوم شما

چرا همه چیز را می گویید شوخی کردم !!!! شما به کلاه برداری میگید شوخی !!!! لطفا ادمین عزیز  شما همه SS ها را بررسی کنید ببینید که لحن سخن گفتن ها چگونه است !!!!! اصلا در مدرک ها اثری از استیکر هست !!!! حرفی از شوخی هست !!!! اصلا ایشون من را نمی شناسد تو فیلمی که من داشتم با ایشان در تلفن حرف می زدم اصلا من نمی دونستم که خانه ایشان کجاست !!! و ایشان هم همین طور !!! ایشان فقط برای اینکه کار زشت خود را عادی جلوه دهد می گوید که شوخی کردم !!! 

KMPlayer_2018_07_10_17_00_35_560.jpg

KMPlayer_2018_07_10_17_03_37_839.jpg

DelDarD که خودش تو همین قضیه گیره !!!! کدام دزدی را دیدی که بگه دزدم !!!! خودش تو این قضیه دست داره !!!! 

مسئله چهارم :چطور ماشینی که مال شما نبوده چطوری شما trade دادی؟ و بنده قبول نکردم !!! 

@Juggernaut عزیز لطفا با مدرک سخن بگویید !!! و وقت دیگران را هدر ندهید !!!! 

با تشکر @Crazy

Full_.jpg

RoYce.png

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض ادب به خودم @Juggernaut و جواب شما @Crazy !

عزیز شما عکس هایی که به نفع خودتونه میزارید, عکس از این بزارید که بعدش اونجا درباه ی سر حرف زدیم و اینکه ما فرار نرفتیم در اون SS ما پشت شما هستیم.

بنده با DeLDarD داخل TS بودم و بهش گفتم Trade و ......

شما الان شکایت دارید که چرا بنده به شما Mountain Bike Trade دادم  ؟ 

بنده قصد کلاه برداری نداشتم و بعدش به شما Hustler Trade دادم شما قبول نکردید بنده دیگه به این تاپیک نمیام تا ادمین گرامی @MaGniTo جان خودشون در این باره تصمیم بگیرند.

و اینکه شما وقت منو بابت این چرندیات گرفتید. 

• هاها 1
لینک به دیدگاه

http://s8.picofile.com/d/8331341876/1d310c20-80a8-4052-a77b-8f3544d8723b/gta_sa_2018_07_09_16_02_01_598.avi 

ادمین گرامی شما ویدئو بالا را ملاحضه کنید!!! قرار بود که بنده با @Juggernaut buccaneer را با hustler را trade کنیم!!! ولی ایشان گفتند بنده با DeldarD می ایم چون ماشین تو اونه !!! بعد ایشان به جای hustler دوچرخه trade می کنند. بعد فرار می کنند!!! بعد در اینجا عرض می کنند من hustler را trade دادم اما شما قبول نکردید !!!! دوست عزیزhustler مال DelDarD  هست . شما چطوری ماشینی که مال کس دیگری است را trade می کنی؟؟؟اصن مگه ماله شما بود که شما trade کنی !!!  لطفا با مدرک سخن بگویید!!!

شما ۱ دانه مدرک هم ندارید !!!! و فقط حرف می زنید !!! 

Full_.jpg

RoYce.png

لینک به دیدگاه

باسلام

بنده در صحنه ی که سه پلیر juggernaut و crazy_roq و DelDarD حاضر بودم و قرار بود که Juggernaut ماشین Hustler را با bucaaner را trade بدهند . Crazy_roq از ماشین پیاده شده و دو پلیری که می خواستند ماشین  را trade بدهند که DelDarD سوار بر hustler و Juggernaut سوار بر bike فرار کردند !!! 
و با رضایت شخصی حاضر ام شهادت بدهم !!!!

FormatFactory120_1_1_1_1_1.png

Huge.png

mohammad

لینک به دیدگاه

@Juggernaut عزیز من هر حرفی زدم با مدرک بوده و شاهد داشتم !!! 

اگر مدرک دارید ارئه دهید !!

نصف حرفای شما دروغ بوده است !!! تو چت بازی می گویید با مولتی میام ولی الان می گویید مولتی نیست !! اصلا قرار نبوده که شما دوچرخه trade کنید!!! قرار بوده hustler را trade دهید!!! 

اگر شما مدرک داربد ارئه دهید !!! اگر که شما راست می گویید !!! می گوید من trade دادم اما شما قبول نکردید ، اخه عزیز ماشینی که مال شما نبوده چطور trade دادی؟؟؟ !!! تا الان یکبار هر حرفتان را ثابت نکردید!!! و فقط دارید وقت من را هدر می دهید !!! من هم شاهد دارم هم عکس !! اما شما چی فقط حرف می زنید و نمی توانید ان را ثابت کنید !!! من ثابت کردم که شما trade ندادید اصلا!! اگر اسکرین شاتی دارید که trade داده اید و من قبول نکردم ارئه دهید!!! منتظرم !!!!

لطفا وقت دیگران را بدونه ss هدر نده با تشکر !!!  

و دوست عزیز شما هم ss بزارید کسی شما را از این کار منع نکرده !!! کسی به شما نگفته اسکرین نذار !!! 

من برای اینکه شما دوچرخه trade دادی اینجا شکایت نکردم من بدای اینکه شما به جای hustler دارید دوچرخه trade می کنید که این خوده کلاه برداربه ، شکایت کردم !!!

شما می گویید که بنده قصد کلاه برداری ندارم اما شما کدام دزد یا کلاه بردار یا خلاف کاری را دیده اید که بگوید من این کار کردم ؟؟؟!!! 

@Juggernaut عزیز من همون چیزی که بوده رو ارائه دادم و همه اینا برای اثبات کارت بوده!!! 

@Juggernaut شما حتی برای ۱ از حرفات اسکرین نداری !! فقط حرفه !!! 

@MaGniTo عزیز لطفا بررسی کنید . سخنان من و دوست عزیزم تموم شده!!!

Full_.jpg

RoYce.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...