رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

RoMeL - Ban kamelan alaki

Professor

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Matthew.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: romel.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: دیگه ادمین ها مسخره کردن مارو غلط کردیم این همه پلی دادیم خدایی یارو میگه فیلم بده فیلم میدیم میزنه بعد 1 ساعت بن میده، بم گفت فیلم duel با شایان رو بده منم فیلمو دادم بهش بعد 1 ساعت بن داد درسته قبلا Cheats داشتیم ولی الان هیچی ندارم این ادمیناتون دیگه رد دادن

• مدارک (فیلم یا عکس): فیلم Duel با شایان: http://s8.picofile.com/file/8329812692/avc_gta_sa_2018_06_22_01_06_17_353.mp4.html

الان خودتون ببینید کجاش Cheats؟ کجاش Aim؟ کجاش Speared؟ 

فیلم Duel بعد: http://s8.picofile.com/file/8329812692/avc_gta_sa_2018_06_22_01_06_17_353.mp4.html

دیگه قضاوت با شما دوستان عزیز، خودتون ببینید ادمینای سرورو

خلاصه ما که دیگه اعصاب سر گیم خورد نمیکنیم ولی این ادمینا مسخرشو در آوردن

شما هم فیلمو ببینید نظرتون رو ارسال کنید

ویرایش شده توسط Matthew

Matthew.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

وقتی فیلم رو از شما گرفتم با 3 نفر به مدت 1 ساعت تا 1ساعت و نیم داشتیم تست میکردیم که مبادا تصمیم اشتباهی بگیریم که بعدا مشکلی پیش بیاد, پس اینو بدونید سره این تصمیم ما دقیق عمل کردیم و هیچ دشمنی در کار نبوده.

تشخیص Spread با اسلحه Desert Eagle  بسیار سخت هست و به همین دلیل وقت زیادی از ما گرفت که تا تشخیص بدیم.

طِیِ شبیه سازی که ما کردیم با ادمین عزیز RockGame و لیدر خوب سرور FaRHaN انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که: از تیر اول به بعد Desert Eagle  یعنی تیر دوم, تیر سوم و ... خطا داره یعنی اگه بدون صبر تیر اندازی کنید اگه نقطه وسط نشونه روی طرف باشه تیر اصلا به حریف نمیخوره و اینکه هر کسی با اسلحه Desert Eagle  کار میکنه صبر میکنه نشانه کوچیک بشه و دوباره شلیک کنه تا تیر هاش دقیق بره ولی شما بدون هیچ صبری پشت هم تیر میزدین با اطمینان کامل که در تیر سوم یا چهارم شما تیر شما به R]adikal] میخوره که این غیر ممکن هست مگر اینکه شما Spread داشته باشین.

دیروز هم موقع Check-Pc خودتون را کرش دادین.

حرف های من رو RockGame و FaRHaN  که از افراد نامدار و به عنوان مثال Gunner یاد میشود ازشون تایید میکنند.

با تشکر از همراهی خستگی ناپذیر این دو دوسته عزیز.

باشد که عاقل و رستگار شویم

ویرایش شده توسط RoMeL

من رومل هستم، مدفوع بد بو.

سعی کنید از من فاصله تونو حفظ بکنید. (برای سلامتی خودتون می گم)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...