رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

RoMeL - Ban

Professor

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Matthew.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RoMeL.png

Aghanim.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:  -

• توضیحات: ادمین اومدن PC رو چک کنن و متاسفانه کسی به سیستمم کانکت میشه و ضعیف بودن اینترنت سیستان و بلوچستان اینترنتم قطع میشه! بنده 30 ثانیه بعد که اینترنتم وصل شد وارده سرور و /Report دادم که Aghanim رو بگید GOTO کنه و ادامه بده ولی متاسفانه ادمین گفتند ایشون AFK هستن، بعد 2 دقیقه ایشون رو Find و رفتم پیششون و میخواستم بگم بیاید دوباره کانکت بدید که Romel بن داد! با اینکه ایشون ادمینه PC چک نبودن. من امروز باید در Meeting حاضر و Rank 2 میشدم ولی برای سهل انگاری و فرصت ندادن و درک نکردن ما که اینترنت ممکنه ضعیف باشه بن دادن! اگه واقعا Anti Cheat هست تقویتش کنید و PC چک نکنن و مشکلات پیش نیاد! و کسی نتونه چیت بزنه و ادمین ها دل بخواه سر اینکه براشون شکایت کردیم میام Goto میکنن و میگن بریم چک PC

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_186.png

Matthew.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

الان من 15 هزار هزینه کردم و آنبن کردم فقط بخاطر فکشن، حرامه از ادمینی تون سر دشمنی سو استفاده میکنید اقایون

این همش بازیه و مهم اینه دور هم خوش هستیم ولی این کارا بدون جواب نمیمونه، اگه واقعا مدیریت بالا سرتون بود و متاسفانه کوتاهی میشه شما این کار هارو نمیکردید

• دوست دارم که 4
  • ناراحت 1

Matthew.png

لینک به دیدگاه

باسلام

طبق قوانین کنترل سیستم شما در هنگام کنترل نباید Crash بخورید یا ایجاد مزاحمت کنید.

برسی های لازمه انجام گردید و شما Crash خوردید و طبق قوانین مجازات شدید.

بنده نه با شما دشمنی دارم نه چیزی، و طبق قوانین اگر ادمینی به شما مشکوک بشه حق داره شما رو PC-Check کنه.

بنده توضیحات لازمه رو دادم فکر نمیکنم نیاز به توضیحات بیشتر باشه.

"باشد تا عاقل و رستگار شویم، آمین"

• مرسی 1

?BLOOD AGENT
Routin.png

لینک به دیدگاه

با تشکر از توضیحات Aghanim عزیز

وقتی ایشون شمارو CHECK-PC کردند شما کرش دادین و به من گفت که من کمی لگ هستم نمیتونم CMD بزنم اگه میشه تو بزن منم کارشو تکمیل کردم.

و اینکه مدیریت به کار ما نظارت می کند یا خیر به شما مربوط نمیشه.

باشد که عاقل و رستگار شویم

من رومل هستم، مدفوع بد بو.

سعی کنید از من فاصله تونو حفظ بکنید. (برای سلامتی خودتون می گم)

لینک به دیدگاه

توضیحات ارسالی از Aghanim و ادمین مربوطه کافی است، متاسفانه این مشکلات پیش می آید و ما نمیتوانیم دقیقاً بفهمیم که شما عمداً آن کار را انجام دادید و یا سهواً.

به هر حال متاسفانه شکایت شما رد شد.

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...