رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

CPP or Python

Integer

ارسال‌های توصیه شده

عرض سلام و خسته نباشید خدمته تمامیه شما دوستانه عزیز

دوستان از شما یک سوالی داشتم

شما اگر بودید برای یادگیری (زمانی که یک برنامه نویس با تجربه متوسط هستید) زبانی بین سی پلاس پلاس و پایتون (تجربه ی متوسطی در هر دو داریدکدوم رو برای یادگیری عمیق تر انتخاب میکردید؟

من راستش الان بین این دو زبان گیر کردم از یک طرف خیلی ها میگن پایتون آینده ی درخشانی داره و یادگیری عمیق ترش بهتره و خیلی ها هم میگن نه سی پلاس پلاس خوبه و برای بنده که در آینده میخوام یک بازی ساز بشم کدوم از نظره شما خوبه؟

لطفا از هرگونه بحس خودداری کنید

تشکر از همه

سرم بالاست

چون

خدا بالا سرمه

My Account:

FaIse.png

Narutuuzumaki.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حقیقتش من در حال یادگیری C# هستم و بنظرم خیلی عمیق تره از این دو زبان که نام بردید

پایتون کاربردی هست ولی برای چیز های پیشرفته بدرد نمیخوره

اگر میخواید کار متوسط داسته باشی برای خودت برو C++

ولی اگر میخوای آموزش آسونی ببینی همون پایتون برات خوبه

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Fayez گفته است:

حقیقتش من در حال یادگیری C# هستم و بنظرم خیلی عمیق تره از این دو زبان که نام بردید

پایتون کاربردی هست ولی برای چیز های پیشرفته بدرد نمیخوره

اگر میخواید کار متوسط داسته باشی برای خودت برو C++

ولی اگر میخوای آموزش آسونی ببینی همون پایتون برات خوبه

چیزی که همه میگن...

2 ساعت قبل، Integer گفته است:

شما اگر بودید برای یادگیری (زمانی که یک برنامه نویس با تجربه متوسط هستید) زبانی بین سی پلاس پلاس و پایتون (تجربه ی متوسطی در هر دو داریدکدوم رو برای یادگیری عمیق تر انتخاب میکردید؟

من راستش الان بین این دو زبان گیر کردم از یک طرف خیلی ها میگن پایتون آینده ی درخشانی داره و یادگیری عمیق ترش بهتره و خیلی ها هم میگن نه سی پلاس پلاس خوبه و برای بنده که در آینده میخوام یک بازی ساز بشم کدوم از نظره شما خوبه؟

سلام عزیزم

برای ساخت بازی که گویا هدفته نیازمند یه زبان پر سرعت و شیءگرا هستی که ++C کارتو راه میندازه چون سرعت خوبی داره, امنه, شیءگرا هست و کلی چیز های دیگه...

ولی پایتون هم همین شکلی مثل ++C یه زبان شیءگرا هست, اما فرقی که داره اینه که این زبان برای توسعه وب استفاده میشه و اصلا و ابدا برای بازی مناسب نیست چون Performance بسیار پایینی داره البته در بعضی مواقع توسعه دهنده ها کد پایتونیشونو Compile میکنن که سرعتی حدود 20 برابر بهتر از سرعت معمولیش میده

در کل پایتون برای وبسایت و یه سری کار های سبک استفاده میشه نه بازی پس برو سراغ ++C دلیلاشو هم گفتم بهت بالا

کسی که میگه فلان زبان اینده درخشانی داره فلانی نداره, یا همینجوری داره میگه یا فرق این دو تارو نمیدونه

هم از طرفی میتونی #C رو با ++C ترکیب کنی و برنامه هایی با محیط خفن بسازی

یه نصیحت میکنم بهت

برای شروع هیچوقت نرو سمت ++C حتی اگه هدفت ساخت بازیه

اول پایه تر هاشو یاد بگیر مثل C, Javascript, Python, #C

اینارو که یاد گرفتی و اشنا شدی برو سمت ++C

چون احتمال اینکه از شدت زیاد بودن کارایی های ++C ازش ناامید بشی هست

سلامت و پولدار باشی

شل کنی دارد ثواب

این شراب رو کی ریخته؟؟ بهروز م.

لینک به دیدگاه

ارسال شده در (ویرایش شده)
9 ساعت قبل، Slap گفته است:

چیزی که همه میگن...

سلام عزیزم

برای ساخت بازی که گویا هدفته نیازمند یه زبان پر سرعت و شیءگرا هستی که ++C کارتو راه میندازه چون سرعت خوبی داره, امنه, شیءگرا هست و کلی چیز های دیگه...

ولی پایتون هم همین شکلی مثل ++C یه زبان شیءگرا هست, اما فرقی که داره اینه که این زبان برای توسعه وب استفاده میشه و اصلا و ابدا برای بازی مناسب نیست چون Performance بسیار پایینی داره البته در بعضی مواقع توسعه دهنده ها کد پایتونیشونو Compile میکنن که سرعتی حدود 20 برابر بهتر از سرعت معمولیش میده

در کل پایتون برای وبسایت و یه سری کار های سبک استفاده میشه نه بازی پس برو سراغ ++C دلیلاشو هم گفتم بهت بالا

کسی که میگه فلان زبان اینده درخشانی داره فلانی نداره, یا همینجوری داره میگه یا فرق این دو تارو نمیدونه

هم از طرفی میتونی #C رو با ++C ترکیب کنی و برنامه هایی با محیط خفن بسازی

یه نصیحت میکنم بهت

برای شروع هیچوقت نرو سمت ++C حتی اگه هدفت ساخت بازیه

اول پایه تر هاشو یاد بگیر مثل C, Javascript, Python, #C

اینارو که یاد گرفتی و اشنا شدی برو سمت ++C

چون احتمال اینکه از شدت زیاد بودن کارایی های ++C ازش ناامید بشی هست

سلامت و پولدار باشی

اره زبان های JS و PHP رو بلدم کلا زبان های تحت وب رو (HTML, CSS) بلد هستم و سی پلاس پلاس هم تا حدودی بلدم تا شی گراییشو اینا چطوری شی گرایی کنیمو اینا پایتونم همینطور فقط مسعله ی من اینه که کدومو عمیق تر یاد بگیرم یعنی تا سطح کاملا پیشرفته و اینا

ویرایش شده توسط Integer

سرم بالاست

چون

خدا بالا سرمه

My Account:

FaIse.png

Narutuuzumaki.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۲۸ در 01:17، Integer گفته است:

عرض سلام و خسته نباشید خدمته تمامیه شما دوستانه عزیز

دوستان از شما یک سوالی داشتم

لطفا از هرگونه بحس خودداری کنید

تشکر از همه

ببین اگه اولین زبان برنامه نویسی هست که میخوای یادبگیری برو پایتون حتما

ولی اگه میخوای بازی ساز بشی پایتون قطعا انتخاب خوبی نیست . Cpp هم زبان خوبیه برای بازی سازی ولی تا وقتی که c# وجود نداشته باشه 

برای بازی سازی پیشنهادم بهت اینه که بری کار اولیه با یونیتی رو یاد بگیری و بعدش سراغ مفاهیم اصلی c# و در ادامه برسی سراغ c# در یونیتی و یادگیری فریمورک‌ها و کتابخانه  های بازی سازی در یونیتی. 

موفق باشی 

زنده ایم قسطی تو ایران

samcoder.png

%5B2%5Dsamcoder.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...