رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

جعل مدرک _ (JMAL_7777

ElmiraKamrani58

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Miss_Elmira.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %28JMAL_7777.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: __________

• توضیحات: بعضی اوقات قضاوت اینکه تصویر مورد نظر فتوشاپ است یا نه نمی توان به طور دقیق اظهار نظر کرد و این موضوع به سطح فرد ویرایشگر بستگی دارد.

طی بررسی های دقیق زیر کنتراست های متفاوت شاهد اثار و علایمی بسیار واضح روی تصویر شدم. برای اینکه بطور دقیق تر به نتیجه قطعی برسم, از یک فرمول جدیدتر برای تشخیص که به دلیل سو استفاده از نام بردنش در اینجا معذروم استفاده کردم و بطور کامل به جواب مثبت رسیدم

این شخص بارها اقدام به جعل مدارک نمود و برخی افراد بی گناه مجازات شدند و  اخرین شکایت ایشان  مبنی بر فحاشی شخصی بنام Toprak که کاملا جعلی میباشد به تایید پاسخگوی شکایات رسیده, پاسخگوی شکایات مقصر نیست چون در حد خودش تقریبا یه کار تمیز و قشنگه ولی کاملا کودکانه!

• مدارک (فیلم یا عکس):  مدارک در صفحه شکایات از شخص toprakاست, لطفا دقت بیشتری بخرج بدین

ویرایش شده توسط ElmiraKamrani58
  • دوست دارم که 3

722517_241111.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینجانب در متن بالا, هیچ اشاره ای به مجازات شخص نامبرده نکردم و در جایگاهی نیستم برای این شخص حکم صادر کنم, شاکی شخص دیگریست که مورد ظلم واقع شده, فقط خواستار نظارت بیشتر بر اصالت مدارک طبق قوانین عمومی یعنی: 

نقل قول

تمامی مدارک باید شفاف، واضح و دارای تاریخ، زمان، اسم بازیکن و اسم سرور باشند (شکایت به صورت خودکار رد می شود)

مدارک شفاف نیست و اطراف صفحه به وضوح کات شده

شخص ایستاده دارای Check point فعال میباشد! ولی درون نقشه دیده نمیشه

تاریخ و زمان دچاردگرگونی شده

قسمت ترسناک ماجرا اینجاست که این اسکرین شات متعلق به اقای جمال نیست! حتی اسم ایشون تغییر یافته

قانون7 روز تنها جهت ارایه مدارک از سوی شاکیان  به مراجع بالاتر درج شده ولی طبق مدرک جعلی فوق شخصی ناخواسته مورد ظلم قرار گرفته و یقین دارم مدیران مجموعه برای اجرای صحیح عدالت, تصمیم درست خواهند گرفت.

722517_241111.png

لینک به دیدگاه

سلام؛ ممنون از دقت و صراحتی که بخرج دادید.

شکایت شما درحال پی‌گیری و شکایت انجام شده توسط فرد مربوطه درحال بازنگری می‌باشد، لطفا صبور باشید.

• دوست دارم که 1

Noise.png

لینک به دیدگاه

سلام، شکایت شما تایید و فرد خاطی بمدت 30 روز از بازی محروم خواهد شد.

در صورت تکرار و ادامه دادن به این موضوع، بازیکن خاطی طبق قانون زیر، مجازات سنگین‌تری خواهد شد.

نقل قول

ط. استثناها

ما این حق را برای خود محفوظ نگه میداریم که در مواقع خاص از مجازات کمتر یا بیشتر و یا متفاوت استفاده نماییم.

پوزش بابت تاخیر در پاسخگویی، موضوع ایجاد شده بسته شد.

• دوست دارم که 1

Noise.png

لینک به دیدگاه

• Noise موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...