رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن اشتباهی - [Roozbeh[mc

AliKeRmaN مهمان

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Aliasghar.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Roozbeh%5Bmc%5D.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: http://s9.picofile.com/file/8328671968/bandicam_2018_06_08_23_03_46_473.jpg

• توضیحات:  با سلام خدمت دوستانی که این متن رو میخونن، بنده ساعت 22:00 که وارن اومدن Boss رو دیدم و کنار Materials Deliver بودم و در حاله جمع کردن Materials بودم که رفتم برای زدن Boss وقتی رسیدم پلیر _MeTaL_ هم همون موقع رسیدن و بنده رفتم و با زدن دکمه C نشستم و نزدیک Boss شدم و با Combat Shotgun، باس رو داشتم میزدم و زدنم و تموم شد و دیدم که اولین نفر شدم و یادم نیسته مقدار Point رو چون علاقه و اهمیت خاصی برای زدنش ندارم بعد ما رفتیم و ادامه کارمون که جمع اوری Materials بود و رفتم موتورم رو ببرم تعمیرگاه که جناب [Roozbeh[mc اومدن و گفتن بریم برای کتترل کردن سیستم و بنده اطلاعاتی که خواسته بودن رو دادم و در حال گشتن بود که برنامه ای رو دید و پرسید چیه و برای چیکار ازش استفاده میکنی که اون برنامه Cheat Engine نام داره و بنده برای استفاده از بازی کامیونی که هسته و نمیتونم اسمشو ببرم و شاید خودتون بدونید استفاده میکردم ازش که حدود 1 سالی بود اصلا باز نشده بود بعد جناب روزبه هر چه که بهشون میگم اصلا این برنامه کاربرد دیگه ای داره و اصلا توی سمپ کار نمیکنه قبول نمیکنن و میگن که این برنامه میتونه به شما افزایش سرعت ماشینتون رو بده و...

بنده تنها درخواستی که دارم میخوام بدونم شما که به خاطر زدن باس به ما گیر دادید چرا اصلا به این برنامه که خودتون هم با استفاده از برنامه ای که دانلود کردید دیدین اصلا باز نشده این سال و ماه ها مارو بن دادید و میتونید توی گوگل سرچ کنید خدارو شکر که ببینین اصلا هیچ کاربری برای سمپ نداره و برای اون بازی کامیونی هسته.

امیدواریم که دفاعیاتی میکنن قانع کننده باشه و از دشمنی با ما دست برداره ایشون و به اون چیزی میخواد برسه بلاخره

و خوشبختانه بنده اولین شکایتی هست که از تیم کارکنان طی این چند وقتی که بازی میکردم میکنم.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s9.picofile.com/file/8328671968/bandicam_2018_06_08_23_03_46_473.jpg

ویرایش شده توسط AliKeRmaN
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام؛

توضیحات رو اکثرا خودتون دادید من تکمیل میکنم و مدرکو میدم (کلیک)

در 21 ساعت قبل، AliKeRmaN گفته است:

و میتونید توی گوگل سرچ کنید خدارو شکر که ببینین اصلا هیچ کاربری برای سمپ نداره و برای اون بازی کامیونی هسته.

هر چه که بهشون میگم اصلا این برنامه کاربرد دیگه ای داره و اصلا توی سمپ کار نمیکنه

کاربردشو شما و کسی که قراره به شکایت رسیدگی کنه خوب میدونه.

و از دشمنی با ما دست برداره ایشون و به اون چیزی میخواد برسه بلاخره

من با هیچکس دشمنی ندارم، همونطور که شما بخاطر چیت بن شدی دوست صمیمی بنده هم بن میشه، هیچ فرقی نیست.

"و به اون چیزی میخواد برسه بلاخره" اگه میشه واضح تر بیان کنین منظورتونو بفهمیم.

اون بازی کامیونی هم که شما عرض کردی خیلی وقته Anti-Cheat ران کرده و اجازه باز کردن Cheat Engine رو نمیده، با تشکر.

Roozbeh%5Bmc%5D.png

لینک به دیدگاه

سلامی دوباره، خُب

در در 6/9/2018 در 20:23، Roozbeh گفته است:

و مدرکو میدم (کلیک)

این مدرکیه که شما دارید و مارو به خاطرش بنده رو بن کردید

کاربردشو شما و کسی که قراره به شکایت رسیدگی کنه خوب میدونه.

بله بنده کاربردشو میدونم که ازش برای هک کردن پول و لِوِل توی بازیای افلاین یا انلاین که اینش رو نمیدونم دقیق استفاده میشه ولی معلومه شما ازش استفاده دیگه ای میکنید! متاسفانه اون کسی هم قراره به شکایت رسیدگی کنه قانونی که نوشتن خرابه

من با هیچکس دشمنی ندارم

اره شما راس میگی ما دروغ گوییم=))

اگه میشه واضح تر بیان کنین منظورتونو بفهمیم.

فکر میکنم فهمیده باشید و لازم نیست به اون راه بزنید

اون بازی کامیونی هم که شما عرض کردی خیلی وقته Anti-Cheat ران کرده و اجازه باز کردن Cheat Engine رو نمیده

بنده زیاد این حرف رو به شما زدم [[من از این برنامه برای هک کردن لول و پول در اون بازی کرکیش قبلا استفاده میکردم که الان اورجینال و انلاینش رو خریداری کردم و خیلی وقته ران نشده!!]]

و مُتعجّبم از این که شما به دلیل ناتوانی در زدن باس فقط دارید این کارارو میکنید؟

متاسفانه قانونی که نوشتن مشکل داره از همون جای جاش 

و اگر که قراره بر اساس این قانون بنده و دیگر دوستان مجازات بشیم بنده از همینجا اعلام میکنم که از جایی حق ادم خورده میشه و عدالت برقرار نیسته برای همیشه خداحافظی کنم و هیچ وقت برنگردم.

به امید روزی که عدالت در همه جا برقرار باشه و بر اساس کار های نکرده و اعمال انجام نشده کسی مجازات نشه.

یا علی

ویرایش شده توسط AliKeRmaN
لینک به دیدگاه

1 هفته گذشت و کسی جوابگو نیسته 

و حق ما داره ضایع میشه بعد بگین عدالت برقراره 

قبلا هر چی بود افرادی که رفتن عدالت برقرار بود ولی الان...

لینک به دیدگاه

نرم افزار موردنظر به هر حالتی باعث ایجاد برتری در بازی شما خواهد شد، در قوانین ذکر شده حتی همراه داشتن اونها در سیستمتون و عدم استفاده هم باعث محرومیت شما خواهد شد.

متاسفانه امکان رفع محرومیت شما وجود ندارد و کار ادمین موردنظر صحیح بوده است!

+بسته شد.

• هاها 1
  • ناراحت 1

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...