رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Jail break

ارسال‌های توصیه شده

13 ساعت قبل، Slap گفته است:

خب داداش منم دارم میگم این NG ها چرا با هم همکاری نمیکنید؟ با هم همکاری کنید 2 به 2 یکی فرار کرد 2 نفر برن دنبال اون یکی دیگه فرار کرد گروه بعدی بره یکی دیگه فرار کرد گروه بعدی یا اصلا 1 به 1 برید الان که اپدیت Mp5 اومده همکاری داشته باشید همه چی خوبه چیزی که تو میگی برای اینه که خودت تکی همه وانتد هارو جمع کنی که تو اقلیت دپارتمان یا باید با بقیه همکاری داشته باشی یا بدرد نمیخوری

اینگونه که شما میگی نیست مهران عزیز، بعد از فرار اولین مجرم فقط 2 افسر می‌توانند وارد حالت Chasing شوند، اگر فرمایش شما رو در نظر بگیریم و فقط یک نفر دنبال آن فراری برود و فرد دیگر منتظر جیل‌بریک بعدی بماند، در اینجاست که 4 نفر جیل‌بریک می‌دهند (مستقیماً سوار ماشین می‌شوند) و آن افسر حداکثر بتواند 1 نفر از آنها را بکشد، افسران بعدی هم که در آن لحظه وارد حالت Chasing می‌شوند به مجرمان فراری ابداً نخواهند رسید (فاصله مختصات تلپورت شدن ان‌جی تا فاصله ماشین حدود 150 متر است و طی آن زمانی که ان‌جی سوار FCR شود و از محیط HQ خارج شود، فراری‌ها به فاصله مجاز خواهند رسید و فرارشان موفقیت آمیز خواهد بود

13 ساعت قبل، Slap گفته است:

شما نباید بعد اینکه طرف رو کشتی برگردی جیل همون بیرون بمون گشت بزن کسی فرار کرد بزنش دیگه برای چی بک میدی؟

SCB برای فواصل دوره

از همون بک نخوردنتون بعد کیل کردن طرف میتونید استفاده کنید

بگردید دور Area 69 که اگه ماشینی اسپاون شد نزدیکش بمونید و پلیر رو بزنید

در زمانی که NG بودم و این اپدیت اومده بود تا 1 ماه این کار جواب بود برام و راضی بودم از سیستم JB

اولاً در خیلی از مواقع باگی رخ می‌دهد که بعد از کشتن فراری در حالت Chasing، بی‌دلیل از آن حالت خارج می‌شویم (دیگر دستور SCB کار نمی‌کند و یا نمی‌توان به زندانی شلیک کرد) و باید دوباره خودمونو برسونیم به زندان، برای همین ما بلافاصله بعد از کشتن زندانی از SCB No استفاده می‌کنیم تا به زندان برگردیم

ثانیاً اگر دور HQ NG افسری در حالت Chasing باشه، زندانی‌ها مستقیماً داخل ماشین تلپورت می‌شن پس این کار معقولانه نیست (زندانی‌های بعدی شانس موفقیت آمیز بودن جیل‌بریکشون بالا میره)

9 ساعت قبل، Slap گفته است:

خب داداش اینارو گزارش باگ بده فیکس شه دیگه

باگ هایی که ذکر شد بیش از 3 ماه است که گزارش شده (هم در فروم و هم در روم بتاتستینگ)

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 52
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در ۱۴۰۳/۳/۴ در 03:27، Slap گفته است:

خب داداش اینارو گزارش باگ بده فیکس شه دیگه

داداش خب اینم باید رسیدگی شه دیگه باید قوانین سخت گیرانه تر باشه رو این همکاری اون تایمی هم که من NG بودم خیلی تاکید میکرد لیدرمون رو C-0 برا راب ها جیل بریک ها رو هم 3 نفری اوکی میکردیم

یه قانونی بزارن اگه C-0 جواب داده نشد FW در صورت تکرار FP80 مثلا

درکت میکنم کامیار داداش میدونم تکی زدن سخته گهگاهی توی همون اقلیت کسی نمیومد کمک برای یه وانتد کیل تکی میزدم 2 ساعت کامل دستام عرق میکرد

به جای رسیدگی به اینا فعلا کاپ رو بدتر می کنند  به خصوص NG برای اینکه نتوانند راب هارو فیل کنند.

شما 2 ساعت من یکروز کامل درگیر این قضیه بودم. 

تا وقتی ذهنیت تغییر نکنه و قبول نکنند که دسته ویژه باید مهمترین و جذابترین چیز داخل سرور باشه وضع همینه و دسته ویژه حقیره.

وقتی ذهنیت تغییر کرد دسته ویژه جذابتر میشه.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

درود 

موافقم { + }

!𝑱𝒖𝒔𝒕𝒊𝒄𝒆 𝒘𝒊𝒍𝒍 𝒑𝒓𝒆𝒗𝒂𝒊𝒍, 𝒚𝒐𝒖 𝒔𝒂𝒚? 𝑩𝒖𝒕 𝒐𝒇 𝒄𝒐𝒖𝒓𝒔𝒆 𝒊𝒕 𝒘𝒊𝒍𝒍! 𝑾𝒉𝒐𝒆𝒗𝒆𝒓 𝒘𝒊𝒏𝒔 𝒕𝒉𝒊𝒔 𝒘𝒂𝒓 𝒃𝒆𝒄𝒐𝒎𝒆𝒔 𝒋𝒖𝒔𝒕𝒊𝒄𝒆

NoTed.png

Dracul.png

Shaytan.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...