رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کشتن بدون اخطار

xanyar1

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Xanyar.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TreaSure.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ندارم

• توضیحات: من در بالای ساختما در حال کشتن contract بودم که یکی به من وانتد داد بعد ایشون با maverick  امدن و منو با بالگرد ها کشتن بدون این که اخطاری بدن (میتونید خود فیلم رو از ایشون بگیرید

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_153.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تک تک دوستان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در درگاه حق تعالی (باشد تا همگی رستگار شویم).
خب برسیم به شکایت شما دوست عزیز :

• از آنجایی که شما دارای یک درجه خلافی (Wanted) بودید و حق تسلیم شدن داشتید (C-7) و بدلیل حضور شما در ساختمان بالای 4 راه  (Temple) بنده با استفاده از هلی کوپتر پلیس قصد دستگیری شما را داشتم و وقتی به سمت شما آمدم برای دستگیری شما با تغییر مکانی که دادید باعث خوردن پره هلی کوپتر به خودتان شدید و از آنجایی که بنده قصد دستگیری شما را داشتم در این صحنه نیاز به گرفتن فیلم نبود.
                                                                                                                           علی برکتِ الله
  • هاها 1
لینک به دیدگاه

دوست عزیز من که کنار ساختمان ایستاده بودم و شما با هلی کوپتر پلیس به من برخورد کردید مگه من بیکار هستم که تایم وانتد خودم رو سه برابر کنم  وقتی که در حال کشتن contract بودم 

ایشالا که روزه هیچ کس باطل نشه

ویرایش شده توسط xanyar1
  • ناراحت 1
لینک به دیدگاه

با سلام.

با توجه به سهوی بودن عمل مربوطه، مسلماً یک لیدر خود را برای یک وانتد به خطر نمی اندازد.

با این حال جهت توجه بیشتر به لیدر مربوطه تذکر داده خواهد شد.

+بسته شد.

• مرسی 1

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...