رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

BuyLevel/pin

ارسال‌های توصیه شده

درود.

وقت بخیر.

قطعا بعضیا هستند که خیلی مدته بای لول نکردن و منتظرن که بعد فلان مقدار بای لول کنن.

حالا اگه یکی رمز اکانتو داشته باشه و از سر دشمنی و یا کینه بای لول بزنه و همه رسپکت ها بپره چی؟

یه بار این مشکل رو تو بخش  باگ ها گفتم و گفتن تو پیشنهاد بگیم دیگه.

چندتا از دوستای گلمون هم نظرشون رو هم گفتند

@Azure @Blank @Automat @FisheR @None @Mohny

خوشحال میشم اینجا هم همراهی کنید تا مشکل حل شه.

2d0b26_24%D9%84%D8%B0%D8%B0%D8%B0%D8%B0%      

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

والا اونجا هم گفتم چیز زیاد مهمی نیست حالا که بگیم شاخ باشه اینا و چیزی هم کم نمیشه ازمون ولی خوب بارها این سیستم کمکم کرده مثلا روی سرور بوده و راک سمپ بوده و حال نداشتم پین بزنم و درجا بای لول کردم و بهتر بوده، باز نظر بقیه هم مهمه

لینک به دیدگاه

درود

فکر میکنم در حالت عادی آسیب رسان نیست، اما موردی که گفتید رو میشه اینجور تغییر داد که در صورتی Pin/ لازم باشه که مقدار رسپکت بدست آورده شده از مقدار لازم برای ارتقای سطح بیشتر باشه و نیاز به پین باشه.

بنظرم پیشنهاد خوبیه و میتونه در هر صورت جلوی سواستفاده های احتمالی رو بگیره.

نظر بنده نیز (+) است.

موفق باشید

ویرایش شده توسط Automat

4dae19_246d0d18-241718743750287.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

به اشتراک گذاری حساب کاربری:

به اشتراک گذاشتن حساب کاربری خود مجاز می باشد ولی در نظر داشته باشید که در مواقع رعایت نکردن قوانین، چه صاحب اصلی در اکانت باشد چه هر شخص دیگری از مجازات کم نمی شود.

برخی از تخلف‌ها وجود دارد که باعث می شود تمامی اکانت های یک شخص از بازی محروم شود و در صورتی که شما اکانتتان را در اختیار آن فرد قرار داده بودید یا وارد اکانت او شده بودید، اکانت شما هم به عنوان یکی از اکانت های آن شخص محسوب می شود و ممکن است مجازات بر روی اکانت شما به عنوان اکانت آن فرد هم اعمال شود (از اشتراک گذاری حساب کاربری خود با افراد با سابقه محرومیت و افراد مسدود شده اطمینان کامل را حاصل فرمایید و وارد اکانت های دیگران نشوید)

از جمله تخلفاتی که موجب می شود تمامی اکانت های یک فرد محروم شود:

- بهم ریختن بازی و ایجاد مزاحمت با شدت زیاد برای بازیکنان دیگر.

- مواقع خاص با تصمیم مدیران سطح بالا.

- تکرار تخلفات.

- تجارت اموال داخل بازی با ارز دنیای واقعی. (خرید و فروش و مبادله با پول/اموال دنیای واقعی)

به اینکه بازی دارای قابلیت PinCode، تأیید ایمیل و ... هست اعتماد نکنید، در صورتی که فردی رمز اکانت شما را داشته باشد می تواند اکانت شما را از دسترستان خارج کند.
به اشتراک گذاشتن حساب کاربری خود با افراد با سابقه محرومیت و مسدودیت از دسته‌های متوسط ممکن است باعث محرومیت و مسدودیت حساب کاربری شما نیز گردد.

Vince.png

Tezcas Family

Vince

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Blank گفته است:

والا اونجا هم گفتم چیز زیاد مهمی نیست حالا که بگیم شاخ باشه اینا و چیزی هم کم نمیشه ازمون ولی خوب بارها این سیستم کمکم کرده مثلا روی سرور بوده و راک سمپ بوده و حال نداشتم پین بزنم و درجا بای لول کردم و بهتر بوده، باز نظر بقیه هم مهمه

سلام داداش گلم.

اغلب کسایی که دیگه خیلی مدته پلی دادن یا با vps رسپکت جمع کردن، بای لول نکرده و مقدار رسپکت از بای لول بالاتر رفته

و یکی اگه رمز اکانتمون رو پیدا کنه همه رسپکت ها پر میشن.

حتی ماشین هم باید اینطوری بشه که تا پین نزنیم نشه سوارش شد.

4 ساعت قبل، Automat گفته است:

درود

فکر میکنم در حالت عادی آسیب رسان نیست، اما موردی که گفتید رو میشه اینجور تغییر داد که در صورتی Pin/ لازم باشه که مقدار رسپکت بدست آورده شده از مقدار لازم برای ارتقای سطح بیشتر باشه و نیاز به پین باشه.

این هم بد نیست

3 ساعت قبل، Vince گفته است:

به اشتراک گذاری حساب کاربری:

به اشتراک گذاشتن حساب کاربری خود مجاز می باشد ولی در نظر داشته باشید که در مواقع رعایت نکردن قوانین، چه صاحب اصلی در اکانت باشد چه هر شخص دیگری از مجازات کم نمی شود.

برخی از تخلف‌ها وجود دارد که باعث می شود تمامی اکانت های یک شخص از بازی محروم شود و در صورتی که شما اکانتتان را در اختیار آن فرد قرار داده بودید یا وارد اکانت او شده بودید، اکانت شما هم به عنوان یکی از اکانت های آن شخص محسوب می شود و ممکن است مجازات بر روی اکانت شما به عنوان اکانت آن فرد هم اعمال شود (از اشتراک گذاری حساب کاربری خود با افراد با سابقه محرومیت و افراد مسدود شده اطمینان کامل را حاصل فرمایید و وارد اکانت های دیگران نشوید)

از جمله تخلفاتی که موجب می شود تمامی اکانت های یک فرد محروم شود:

- بهم ریختن بازی و ایجاد مزاحمت با شدت زیاد برای بازیکنان دیگر.

- مواقع خاص با تصمیم مدیران سطح بالا.

- تکرار تخلفات.

- تجارت اموال داخل بازی با ارز دنیای واقعی. (خرید و فروش و مبادله با پول/اموال دنیای واقعی)

به اینکه بازی دارای قابلیت PinCode، تأیید ایمیل و ... هست اعتماد نکنید، در صورتی که فردی رمز اکانت شما را داشته باشد می تواند اکانت شما را از دسترستان خارج کند.
به اشتراک گذاشتن حساب کاربری خود با افراد با سابقه محرومیت و مسدودیت از دسته‌های متوسط ممکن است باعث محرومیت و مسدودیت حساب کاربری شما نیز گردد.

داداش من

این قوانین ربطش چی بود الان؟

لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، ijoker گفته است:

سلام داداش گلم.

اغلب کسایی که دیگه خیلی مدته پلی دادن یا با vps رسپکت جمع کردن، بای لول نکرده و مقدار رسپکت از بای لول بالاتر رفته

و یکی اگه رمز اکانتمون رو پیدا کنه همه رسپکت ها پر میشن.

حتی ماشین هم باید اینطوری بشه که تا پین نزنیم نشه سوارش شد.

این هم بد نیست

داداش من

این قوانین ربطش چی بود الان؟

خب میگی که اگه کسی رمزت رو داشته باشه خو اون شخص چطور میخواد رمزت رو بدست بیاره و اینکه حتی اگر رفیقت هم همچین کاری کرده باشه خودت به شخصه قبول کردی که اک رو به شخص بدی 

و گرنه خوده قوانین میگه که اشتراک گزاری اکانت به عهده خوده پلیره و حتی اگر اون شخص جریمه بشه اک خودت هم شاملش میشه 

پس این یک چیز اختیاریه اشتراک گذاشتن اکانت و هرچیزی امکان اتفاق افتادن توش داره 

Vince.png

Tezcas Family

Vince

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Vince گفته است:

خب میگی که اگه کسی رمزت رو داشته باشه خو اون شخص چطور میخواد رمزت رو بدست بیاره و اینکه حتی اگر رفیقت هم همچین کاری کرده باشه خودت به شخصه قبول کردی که اک رو به شخص بدی 

و گرنه خوده قوانین میگه که اشتراک گزاری اکانت به عهده خوده پلیره و حتی اگر اون شخص جریمه بشه اک خودت هم شاملش میشه 

پس این یک چیز اختیاریه اشتراک گذاشتن اکانت و هرچیزی امکان اتفاق افتادن توش داره 

داداش گلم

اگه یکی اتفاقی رمز رو پیدا کرد چی؟

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۲/۲۸ در 01:56، ijoker گفته است:

داداش گلم

اگه یکی اتفاقی رمز رو پیدا کرد چی؟

خب مشکل اینجاس کسی که بخواد رمزم پیدا کنه پین هم پیدا میکنه فرقی نمیکنه هردو رو یه سیستم وصل میشن و اطلاعاتشون یجاس 

Vince.png

Tezcas Family

Vince

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، Vince گفته است:

خب مشکل اینجاس کسی که بخواد رمزم پیدا کنه پین هم پیدا میکنه فرقی نمیکنه هردو رو یه سیستم وصل میشن و اطلاعاتشون یجاس 

🤨

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز.

احساس میکنم زیاد چیز بسیار مهمی هم نیست.

کسی بخواد سر کینه و دشمنی کار انجام بدتر اینو انجام میده.!

Useless.png

Ntxorg.png

وقتی قلبت میشکنه     تازه مغزت شروع به کار میکنه 

لینک به دیدگاه

هم اکنون، NtXorG گفته است:

سلام خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز.

احساس میکنم زیاد چیز بسیار مهمی هم نیست.

کسی بخواد سر کینه و دشمنی کار انجام بدتر اینو انجام میده.!

داداش گلم تو خودن وی پی اس زدی اگه یکی بیاد بای لول کنه با اکانتت همه رسپکتا پر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...