رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

عدم لیاقت

sima

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .sima.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Aghanim.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام. 
ببخشید این ادمین 

[AG]Aghanim 
شکایت من را از کاربر HOSEINNNN رد کردند. و ایشون توی پستی که ارسال کردند نوشتند که اون کلمه ای که شخص بکار برده توهین محسوب نمیشه!!!
از مدیریت محترم تقاضای پیگیری دارم که اگر برای منی که کاربر جدید هستم کسی اینو بهم بگه توهین حساب نمیشه ولی اگه من بیام به خود این ادمین اون کلمه رو بگم یا کسی دیگه بهشون بگن برای اون توهین محسوب میشه؟ یا کسی بیاد به موسس مجموعه اونو بگه برای اون توهین محسوب میشه و محروم میشه از سرور ولی کسی به ما میگه توهین محسوب نیمشه؟   تقاضای پیگیری دارم .باتشکر

• مدارک (فیلم یا عکس): 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام خدمت شاکی محترم

طبق صحبت های بنده با تیم مدیریت صحبتی که آقای Hoseinnnn کردند توهین محسوب نمیشه دوست عزیز.

حرفِ ایشون چه برایه بنده که ادمین هستم، چه برای شما دوست محترم توهین محسوب نمیشه.

?BLOOD AGENT
Routin.png

لینک به دیدگاه

از مدیریت محترم تقاضای پیگیری این موضوع را دارم. 
و اینکه اگر شما @
Aghanim این واژه را توهین محسوب نمیکنید تا از این به بعد کل کاربر های گیم به شما اون لقب رو بدن!!!!!

لینک به دیدگاه

نمونه‌هایی از کلماتی که مشمول مجازات نمیشوند (به استثنای استفاده بر روی ادمین‌ها):
- احمق، خر، الاغ، کودن، نوب، سگ، حمال، خفه و سایر اشکال کلمات ناپسند با شدت کم.
- توهین‌هایی که قسمت اصلی آنها سانسور شده اند: **** رو بخور، **** رو بلیس، *** و...
- علائم ناخوشایند و زشت (مانند _|_، _()_ و...).

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...