رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تشخیص اشتباه!

SamaNBrave

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SamaN.GH.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Arian.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات:  با سلام خدمت مدیریت محترم سرور! بنده اصلا دوست نداشتم شکایت کنم ولی به نچار مجبور شدم چون تنها جایی که میشود به SuperVisor Arian  دسترسی داشت همینجاست!

خب میریم سراغ اصل مطلب: 2تا دسته متوسط با هم وار دادن و بعد از وار طبق معمول آرین خیلی خوب و با حوصله پیگیر شکایات شد. بنده لینک یک فیلم رو به آرین دادم و درخواست رسیدگی کردم! قبل از ایشون به Poorya Martours و Poorya Keshish که همه میدانند این 2 هم تجربه بیشتری در نظارت وار دارن هم در تشخیص چیت یک سر و گردن از بقیه بهترن! و بعد از دیدن فیلم گفتند که این یک چیت ساده است! که توضیحات دادن که من اینجا مطرح نمی کنم! ولی ادمین آرین تنها دلیل سالم بودن فیلم بازیکن خاطی را اینگونه بیان کردند که: SamaN.GH Lag است :|! بنده فیلم رو قرار میدم لطفا دقت کنید که بنده وقتی میمیرم سریع Spawn میشم و چند بار /Wartime میزنم و چت ها سریعا می آید و /Order هم که میزنم نشانه ای از Lag نیست و حتی بعد از خروج از HQ سریعا تمامی ماشین ها Spawn میشوند!

نکته: کسی که در اکانت Rage نشسته بود خودش نبود بلکه Scroll بود مه خود آرین هم از  این موضوع آگاه بود و همه میدانند که Scroll به شدت Cheater است به طوری که ادمین آدرنالین 3> ایشون رو از دسته متوسط Suspend کرده بودند! Manger Shayan هم در تشخیص چیت کمی مهارت دارند و خودشون میتونند قضاوت کنند! ولی همچنین میتوانند از افرادی دیگر کمک بگیرند.

• مدارک (فیلم یا عکس): فیلم در دو حالت حجم بالا و پایین برای کیفیت بهتر (حجم بالا رو پیشنهاد میکنم)! خودتون ببینید که Hp 130 رو گانر اسکرول با M4 بودن *C* کردن چیکار میکنند!

http://s9.picofile.com/file/8327365292/wmplayer_2018_05_25_00_27_00_669.avi.html کیفیت بالا

کیفیت کم: http://s8.picofile.com/file/8327365376/avc_wmplayer_2018_05_25_00_27_00_669.mp4.html

ویرایش شده توسط SamaNBrave
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شاکی محترم، شما که میگید آرین گفته Saman.GH لگه، من گفتم یا Saman.GH لگه یا RaGe به هر حال:

لینک فیلم: کلیک کنید

در این فیلم میبینیم که تیر های زیادی با زاویه مستیم به شما برخورد میکنه و به دلیله لگ بعد از چند ثانیه تیر ها اثر میکنه و شما میمیرید!

درباره موضوعی که اشاره کردید RaGe خودش نیست و Scroll پشت اکانت بوده من آگاهی نداشتم و هیچوقت همچین حرفی نزدم که شما میاید از دهنه من حرف میزنید اگر همچین موضوعی باشه بررسی و برخورد میشه.

در ضمن بنده همیشه در TeamSpeak و بازی حضور دارم و به راحتی میشه با من ارتباط برقرار کرد.

سربلند باشید.

• دوست دارم که 2

Arian.png

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت شما.

مدارک ادمین Arian به اندازه‌ی کافی قانع کننده هست، منتهی RaGe و Scroll با یکدیگر 14 مرتبه اتصال همزمان داشتند که امیدواریم شخصاً خود @Ariian بررسی های بیشتر و برخورد های لازمه را انجام دهند.

با تشکر از گزارش شما.

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...