رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ایجاد فکشن تروریست

ارسال‌های توصیه شده

در ۱۴۰۳/۲/۱ در 14:27، KaNiKaS گفته است:

ساخت فکشن تروریست برای ارساکیا و این فکشن خیلی محبوب می‌باشد.

قابلیت ایجاد موانع: تروریست ها قادر خواهند بود در جاده ها ، خیابان ها ، بیابان ها و دیگر نقاط مپ موانعی را ایجاد کنند که از آنها برای جلوگیری از عبور پلیر ها استفاده کنند.

.

قابلیت ساخت سنگر : تروریست ها می توانند برای دفاع ازخود در برابر پلیس برای خود سنگر بسازند و از آن بعنوان یک قلعه ی موقتی استفاده کنند.

.

بشکه های بنزین: تروریست ها می توانند در هرجا که دوست داشته باشند بشکه های انفجاری بنزینی ایجاد کنند که به محض برخورد گلوله یا وسیله نقلیه به انها انفجار صورت می گیرد.

.

قابلیت مخفی شدن: با ایجاد بوته های گیاهان ، کانتینر ها و سایر ابزار های موجود که در اختیار آنها قرار دارد می توانند برای پنهان شدن و انجام نقشه های خود استفاده کنند .

.

پهپاد: این قابلیت به اعضای گروهک تروریست ها اجازه می دهد یک پهپاد بسازند و از آن برای جاسوسی و قتل پلیر های دیگر استفاده کنند.

.

اسکین های اختصاصی: این فکشن دارای اسکین های اختصاصی در سبک تروریست ها می باشد که لباس های آنها ایجاد ترس و وحشت و آگاهی برای سایر پلیر ها می کند .

.

مپ اختصاصی: این فکشن دارای یک مپ اختصاصی و بزرگ در خارج شهر می باشد که پس از تایید این مطلب ایجاد میشود.

.

غیرقابل ابیوز بودن: قابلیت های این فکشن کاملا کنترل شده می باشد ، ازین فکشن نمی شود سواستفاده کرد، ساحت موانع سنگر ها،بشکه ها،فلاگ ها همگی در زمان های 1 تا 300 ثانیه محدود شده و برای ساخت آنها از پلیر پول کسر می شود و همین امر موجب می شود که کسی نتواند از این قابلیت ها سواستفاده کند، اعضای آن دیوتی کمربند انتحاری به لباس هایشان متصل خواهد شد (آف دیوتی ها قابلیت انجام هیچ کاری را ندارند) و این باعث می شود شهروندان بدانند چه کسی ممکن است به آنها اسیب بزند.

.

ماشین های اختصاصی: فکشن تروریست ها ماشین های بسیار مخوف و بی همتایی دارد که اعضا می توانند از آن استفاده کنند

.

ایونت های حذاب: شما می توانید با استفاده از قابلیت های این ریسورس ایونت هایی بسیار جذاب در ژانر های درگیری مسلحانه، گروگان گیری ، مپ سازی درون گیم بدون نیاز به مپ ادیتور و… داشته باشید.

.

قابل ادیت بودن : این ریسورس به سبک حرفه ای نوشته شده و با کمترین دانش برنامه نویسی قابل ادیت می باشد (ادیت ابجکت ها ،زمان اسپاون، صدای انفجار و….)

اگه خوشت اومد جواب مثبت بده تا سرور رو بینظیر کنیم

فکر کنم من از وقتی اومدم سرور داخل فکشن تروریست بودم خودم نمیدونستم😂😂😂

Vanil.png

17f312_24ijtcoecyuhftxex-1710281503523.g

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱۴۰۳/۲/۲ در 18:22، FisheR گفته است:

شبیه ساز جنگ ایران اسراییل تو سمپ ؟

-

در ۱۴۰۳/۲/۱۳ در 20:44، FisheR گفته است:

درود

مخالف هستم

733502_24Explosion-following-the-plane-i

?

رضا داری با خودت چیکار میکنی رضا💔

MySelf

27.png

iElyas.png

142.png

PiNo.pngMy Brother

iBlack.png

لینک به دیدگاه

آقا به به چه پیشنهادی بهتر از این :)
به نظر من گذاشتن رقابت بین این اقلیت بر سر یک منطقه با NG در روز ها و ساعت خاص میتونه این قضیه رو بهبود ببخشه

به این صورت که مثلا ساعت سه ظهر یک منطقه به اندازه Turf های دسته متوسط توی مپ اصلی سرور ظاهر میشه به عنوان Danger zone و پلیرهای هر دو اقلیت با هم مبارزه میکنند تا مثلا یک تیم به score 50 برسه

محاسبه امتیاز ها هم اینطوری باشه   1- =1kill=+1 score     1death 

جایزه ها هم به این صورت باشه که اگر اون منطقه توسط تروریست ها تصرف شد داخل اون منطقه تروریست ها اجازه کشتن پلیر ها و کاپ هارو دارند بدون درجه تعقیب دریافت کنند.

و در صورت باخت تروریست ها تمام افراد دسته تروریست به اندازه زمان 6w kill به زندان بیوفتند و به NG ها با توجه به تعداد Kill  و Assist هایی که داشتند اکتیویتی بده.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، FisheR گفته است:

Alaho Akbar Alaho Akbarrrrrrrrrrrr

https://imgurl.ir/viewer.php?file=t050615_Terrorist.mp4

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

Wolf.png     

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

لینک به دیدگاه

سلام و درود 

با این موضوع مخالفم (-) 

این فکشن فقط جهت ایجاد مزاحمت برای پلیر هاست 

me:

.ATOM..png Vigen.png

لینک به دیدگاه

تروریست که چه عرض کنم..... 

بیشتر فکشن خفت گیریه تا تروریست😂🫡

-Dead_Side.png-

-Swear.png-

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔               ℑ 𝔞𝔪 𝔩𝔢𝔞𝔯𝔫𝔦𝔫𝔤 𝔱𝔥𝔞𝔱 𝔴𝔥𝔬               ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                       ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔             . ℑ 𝔞𝔪 𝔦𝔰 𝔫𝔬𝔱 𝔰𝔬 𝔟𝔞𝔡            ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔                     ╝╔╗╚╝╔╗╚╝╔

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، ATOM گفته است:

سلام و درود 

با این موضوع مخالفم (-) 

این فکشن فقط جهت ایجاد مزاحمت برای پلیر هاست 

اوففف ناخنات نشکنه 

لینک به دیدگاه

سلام

ارساکیا رو با کالاف اشتباه گرفتی 

اما (+) 

929f15_24IMG-20240515-174656-154.jpg
     5d2e13_24b9421-2e1f02-24image0-2-2-2-2-1  
Brayden.png

5d2e13_24b9421-2e1f02-24image0-2-2-2-2-1

لینک به دیدگاه

ایده ی خیلی جالبی هست امیدوارم سرور ارساکیاگیم در بروزرسانی جدید این قابلیت ها را پیاده کند اگر اینکارو کند می توان از بقیه سرور ها پیشی گرفت .

واگر می شود برای درست کردن پهباد مثل متریال برویم نفت و آهن بخریم مانند جی تی ای اگر اینکار و انجام دهند من خودم به شخصه از طریق همین سایت ۱۰۰ نفر رابه خانواده ی سرور ارساکیا اضافه می کنم‌.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...