رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Suspend

SamaNBrave

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SamaN.GH.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5BAmir.A3%5D.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: LastStorm.png

• توضیحات: با سلام خدمت تیم مدیریتی زحمت کش آرساکیا! جناب آقای Alice.Umbrella و مولتیشون Yaser.GH به دلیل استفاده زیاد از CheatS از دسته متوسط محروم شدند! که در بخش اطلاعیه دسته متوسط هست و میتونید چک کنید! خب بریم سراغ اصل مطلب ایشون برداشتن یا اکانت جدید به نام Ghorana_ ساخته و بعد از رسیدن به لول مورد نظر وارد دسته متوسط شدند! بنده این موضوع رو با ادمین مربوطه  آقای [X] در میان گذاشتم ولی ایشون جوابی به من دادند که واقعا نمیتونم درک کنم! ایشون فهمیدن که Ghorana_ همون Alice.Umbrella هست که از دسته متوسط به دلیل CheatS نه مولتی بودن!!!!!! محروم شده ولی گقتند ربطی نداره اکانت جدیده! خب اگه اینطوریه اصلا بخش اطلاعیه مسدودیت از دسته متسط و بردارد چون طرف به دلیل Cheat محروم میشه بعد میگه فدا سرم اکانت جدید میسازیم!!! شمایی که میگی اکانت جدیده, بله جدیده ولی User هم جدیده؟ یا همونیه که بار ها به دلیل Cheats بن شده و حتی برای زدن Boss هم از Cheat استفاده میکنه که خیلی آشکار است ! 

sa_mp_009.png

آقای [X] یک مثال جالب برای من زدند اینکه بازیکن فرهان یکی از اکانتشون به دلیل داشتن بیش از 1 اکانت در دسته متوسط محروم شد و با اکات های دیگر War میداد و کسی اعطراض نمیکرد! بله ایشون به دلیل ملوتی بودن یک اکانتشون بن شد نه به دلیل استفاده متوالی از Cheats همه اکانت هاشون مسدود بشه! بنده از AmirA3 شکایت دارم چرا در حالی که میدانستند Ghorna_ همان Alice.Umbrella است ایشون رو اینوایت کرده و در وار از ایشون استفاده کرده؟

ghorna_.png

[/spolier]

در این عکس کاملا واضح است که Alice.Umbrella کاررنت RPG اکانتشون Ghorna_ است! 

Capture.PNG

[/spolier]

خلاصه بنده از تیم مدیریتی سوال دارم که آیا کسی که اکانتش به دلیل چیت های متوالی بن شده و از دسته متسوط محروم است. میتونه یک اکانت مخفی ساخته و وار بده؟ آیا این User هم مانند اکانتش تازست؟!

یادش بخیر یک زمانی Mafia قدرت داشت و رو نظم بوده و هر بازرسی فیلم رو بار ها تست و تماشا میکردند  <  3 @Adrenaline

ویرایش شده توسط SamaNBrave
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمتِ شاکی محترم !

سامان جان شما به نکته ی جالبی اِشاره کردید (Farhan) ایشون زمانی که با اکانتِ (PUPPET) دسته متوسط بودن (دسته متوسط خودتون) شما مشکلی داشتی؟!

نداشتیتا وقتی که خودشون از تقلب استفاده کردن و محروم شدن.

الانم Ghorna_Alice_Umberella) تا وقتی از تقلب استفاده نکنن محروم نخواهند شد. (زیر نظر داریمشون نگران نباشید)

([Amir.A3]) ایشون اگه اطلاعّ هم داشته باشند, اکانتِ (_Ghorna) هیچ مسدودیتی نداره که نخواد اینوایت بشه. (لیدرِ مورد نظر هیچ اشتباهی انجام نداده است)

باشد تا عاقل و رستگار شویم.

• هاها 2

❤️ HosseinDark ❤️

HosiDark.png

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، HosiDark گفته است:

با سلام خدمتِ شاکی محترم !

سامان جان شما به نکته ی جالبی اِشاره کردید (Farhan) ایشون زمانی که با اکانتِ (PUPPET) دسته متوسط بودن (دسته متوسط خودتون) شما مشکلی داشتی؟!

نداشتیتا وقتی که خودشون از تقلب استفاده کردن و محروم شدن.

الانم Ghorna_Alice_Umberella) تا وقتی از تقلب استفاده نکنن محروم نخواهند شد. (زیر نظر داریمشون نگران نباشید)

([Amir.A3]) ایشون اگه اطلاعّ هم داشته باشند, اکانتِ (_Ghorna) هیچ مسدودیتی نداره که نخواد اینوایت بشه. (لیدرِ مورد نظر هیچ اشتباهی انجام نداده است)

باشد تا عاقل و رستگار شویم.

بنده به عنوان شاهد در پست یه مطلبی رو میخوام بگم

نقل قول

داشتن چندین حساب کاربری:

شما مجاز به داشتن چندین حساب کاربری در سرور هستید، ولی در صورت شکستن قوانینی مانند: تجارت غیرقانونی، دزدیدن حساب‌های کاربری، استفاده از مودهای غیرمجاز و نرم افزار های تقلب، سوء استفاده از باگ های سرور، تبلیغات، کلاه برداری و توهین؛ مجازات آنها بر روی تمامی حساب های کاربری شما اعمال خواهد شد.

و طبق این قانون در 

کار شما اشتباه بوده به دلیل عدم دونستن قوانین ، ما مشکلی با مولتی بودن شخص نداریم چون اگر بود یا نبود برای ما هیچ فرقی نمیکرد مشکل ما اینه با اینکه شما میدونستید که ایشون مولتیه و بن هست از دسته متوسط و این محرومیت برای تمام اکانت هاشه بازم ایشون رو گذاشتید بیان وار بدن ! ایشون کسی هستن که 6 بار فقط تو اکانت اصلیشون بن شدن و 2 بارم با اکانت مولتیشون یعنی Sentra که میومدن جلوی استورم وار میدادن و بعد از اینکه -20 میشدن چیت میزدن که Poori Martuors همون لحظه بنش کرد!

ایشون همینطور که در پست " اطلاعیه های مسدودیت از دسته متوسط " مشخص هست به دلیل تقلب پشت سر هم برای همیشه محروم شدن و طبق قانون بالا این موضوع در تمام اکانت هاش نقش داره ، اگر اینجور باشه کسی همیشه بن میشه از دسته متوسط اکانت بسازه بیاد ، دیگه چرا پست مسدودیتو زدین؟!

به نظرم اگر در تیم مدیریت کسی که مهم ترین مسئولیتو داره(سرپرست اقلیت های دسته متوسط) باید به درستی کارشو انجام بده ، نه از روی رفاقت و و و و...

ویرایش شده توسط SasanLast
  • دوست دارم که 1
  • هاها 1
لینک به دیدگاه

@HosiDark امیدوارم پست شاهد محترم رو به دقت خوانده باشید که طبق قوانین مجازات بر تمامی اکانت ها اعمال میشود! اکانت عوض شده آیا User Account هم عوض شده؟! FarHaN هم وقتی اکانت Puppet در دسته متوسط بود اکانت های دیگرش تو هیچ اقلیتی نبود که UCP ثابت میکنه! و وقتی که بن شد بنده ندیدم تا 14روز به دسته متسوط بره ولی Alice.Umbrella به دلیل استفاده از تقلب ها به صورت متوالی برای همیشه از دسته متوسط محروم اند که شامل تمامی اکانتاشون میشه 

دوست عزیز با تمام احترامی که نسبت به شما دارم باید بگم شما به دنبال این هستید که فقط برای خودتون شر درست نکنید! حتی یک زمان از بنده درخواست فیلم شد در وار LSV و TRM شما به بنده گفتید فیلم بده منم گفتم Time?  و شما گفتید بی خیال! به احتمال یقین به قوی واکنشتون نسبت به بقیه گزارشات و تماشا فیلم ها همین است 

بازم میگم نبودتون هر روز بیشتر احساس میشه  @Keshish @Adrenaline 3>

ویرایش شده توسط SamaNBrave
  • دوست دارم که 1
  • چی چی 1
لینک به دیدگاه

بسمه تعالی

ساسان جان حرفه شما صححیه اما دقت لازمو نداشتین: (شما مجاز به داشتن چندین حساب کاربری در سرور هستید، ولی در صورت شکستن قوانین).

یعنی اینکه ایشون اقدام به (استفاده از مودهای غیرمجاز و نرم افزار های تقلب، سوء استفاده از باگ های سرور، تبلیغات، کلاه برداری و توهیننکنن شامل مجازات نمیشن.

مانندِ اینگونه افراد (Farhan) با اکانتِ (PUPPET) اگه یادتون باشه شامل میشه, شما چرا اون زمان حرفی از این داستانا نمیزدین؟! (Sentraخودشون از تقلب استفاده کردن و محروم شدن. 

اگر بحث رفاقت بود (Alice_Umbrellaبه دلیل (Cheats (Aim محروم نمیشدن. (برسیش با خودم بوده بنش با دوستان)

- در آخر: همونطور که گفتم ایشون مولتیشون محرومیت و مسدودیت نداشته, هیچگونه جلوگیری برای ورود ایشون به دسته ی متوسط

انجام نمیشه البته تا زمانی که از تقلب استفاده نکنند. (عضویت صحیح است) 

• دوست دارم که 1

❤️ HosseinDark ❤️

HosiDark.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HosiDark گفته است:

بسمه تعالی

ساسان جان حرفه شما صححیه اما دقت لازمو نداشتین: (شما مجاز به داشتن چندین حساب کاربری در سرور هستید، ولی در صورت شکستن قوانین).

یعنی اینکه ایشون اقدام به (استفاده از مودهای غیرمجاز و نرم افزار های تقلب، سوء استفاده از باگ های سرور، تبلیغات، کلاه برداری و توهیننکنن شامل مجازات نمیشن.

مانندِ اینگونه افراد (Farhan) با اکانتِ (PUPPET) اگه یادتون باشه شامل میشه, شما چرا اون زمان حرفی از این داستانا نمیزدین؟! (Sentraخودشون از تقلب استفاده کردن و محروم شدن. 

اگر بحث رفاقت بود (Alice_Umbrellaبه دلیل (Cheats (Aim محروم نمیشدن. (برسیش با خودم بوده بنش با دوستان)

- در آخر: همونطور که گفتم ایشون مولتیشون محرومیت و مسدودیت نداشته, هیچگونه جلوگیری برای ورود ایشون به دسته ی متوسط

انجام نمیشه البته تا زمانی که از تقلب استفاده نکنند. (عضویت صحیح است) 

حسین جان اگه شما دقت کنی Alice_Umbrella اکانت اصلیش به خاطر چیت تو وار بن شده  " استفاده از مودهای غیرمجاز و نرم افزار های تقلب، سوء استفاده از باگ های سرور، تبلیغات، کلاه برداری و توهین "

استفاده از نرم افزار های تقلب همون چیت هست که ایشون به دلیل آن برای همیشه از رقابت ها بن شده هست (مدرک داخل پست مسدودیت)

ایشون با اکانت اصلیشون چیت زدن و طبق قوانین فروم مجازات این چیت ایشون بر روی تمامی اکانت هاشون اعمال میشه اعم از اکانت های جدید یا اکانت های قبلی و قوانین به سادگی روشن هست

Sentra ایشون هست تو واری که بک اتکش به خاطر چیت همین ایشون تمام شد که مسئول اون موقع رقابت ها پوریا بود که بدون چک پی سی یا درخواست فیلم بالافاصله ایشونو بن کردن...

و اینکه حسین جان ما نمیگیم چرا مولتیه این صد بار، میگیم که چیت زده با اکانت اصلیش بن هست، فرحان فقط اومد تو فکشن ما وار داد با مولتیش، دقت کنید که چیت نزده بود و از دسته متوسط بن نبود!

کسانی که فقط به دلیل چیت بن میشن برای اکانت های دیگشون مشمول میشه که 30 روز هست ولی اقای آلیس چندین باره این کارو میکنه برای همین برای همیشه بن شده !

اگر با کمی دقت پست های منو نگاه کنید و ببینید سامان چی گفته درکش اسونه !

و اینکه اون موقعه که فرحان برا ما وار میداد هنوز اطلاعیه مسدودیت نبود :)

ویرایش شده توسط SasanLast
لینک به دیدگاه

اختتامیه: شکایت شما مبنی بر مسدود شدنِ (_Ghorna) انجام گرفتبازیکنِ مورد نظر برای همیشه از دسته ی متوسط مسدود 

خواهند شد. (بررسی های موردِ نظر انجام شد)

پیروز و سربلند باشید.

• دوست دارم که 2

❤️ HosseinDark ❤️

HosiDark.png

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان و خسته نباشید.
اولا من هیچ گونه با این اکانت وار ندادم و اصلا این اکانت رو نساختم (Sentra)
دوم اکانت (_Ghorna) نوسط کسه دیگه ای ساخته شده و هیچ گونه این شخص تمایل به انلاین کردن این اکانت نداشتن و با درخواست بنده اکانت را از ایشون گرفته و وارد فکشن شدم
این اکانت نه هیچ مسدودیتی در دسته متوسط داشته و هیچ مشکلی نداره و با توجه به این که من حرف های شاهد رو به شخصه تکذیب میکنم و خوده ایشون به دلیله مود های غیر قانونی بن شدن
نتیجه اینه که ایشون یه شاهد الکیه
و در مورد اکانت اصلی (Alice_Umbrella) بگم در حین 6 بار محرومیت که من از سرور شدم 5 بار فقط به اشتباه بن شدم و رفع مشکل شده که برید تو ucp  ببینید رفع مشکل شده بود
و بار 6 که توسط ادمین  ادمین Amir بن شدم و ایشون از تیم کار کنان اخراج شدن که ایشون با مدارکی که رو شده ازش پارتی بازیا یی که کرده از کجا معلوم که با player مورد نظر پارتی  بازی کرده باشه و بنده رو بن کردن
حرفه دیگه ندارم
موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Alice1997 گفته است:

سلام به همه دوستان و خسته نباشید.
اولا من هیچ گونه با این اکانت وار ندادم و اصلا این اکانت رو نساختم (Sentra)
دوم اکانت (_Ghorna) نوسط کسه دیگه ای ساخته شده و هیچ گونه این شخص تمایل به انلاین کردن این اکانت نداشتن و با درخواست بنده اکانت را از ایشون گرفته و وارد فکشن شدم
این اکانت نه هیچ مسدودیتی در دسته متوسط داشته و هیچ مشکلی نداره و با توجه به این که من حرف های شاهد رو به شخصه تکذیب میکنم و خوده ایشون به دلیله مود های غیر قانونی بن شدن
نتیجه اینه که ایشون یه شاهد الکیه
و در مورد اکانت اصلی (Alice_Umbrella) بگم در حین 6 بار محرومیت که من از سرور شدم 5 بار فقط به اشتباه بن شدم و رفع مشکل شده که برید تو ucp  ببینید رفع مشکل شده بود
و بار 6 که توسط ادمین  ادمین Amir بن شدم و ایشون از تیم کار کنان اخراج شدن که ایشون با مدارکی که رو شده ازش پارتی بازیا یی که کرده از کجا معلوم که با player مورد نظر پارتی  بازی کرده باشه و بنده رو بن کردن
حرفه دیگه ندارم
موفق و پیروز باشید

شکایت ما قبول شد اما در این پست شما هیچ کاره هستید و از لیدر مورد نظر شکایت شده نه از شما !

اول اینکه شما خوده Ghorna هستید و از وقتی وارد فکشن شده شما باهاش بودید و کلا این اکانته شماست انقدر دروغ نبافید !

دوم اینکه شما زمانی که Mahdi. لیدر اف ان اف بود با اکانته Sentra براش وار میدادید وار بارزشم همون واریه که 2 مقابل 3 از منو سامان باختید که همراه Mahdi و TeriBle_
بودید که در بک اتک چیت زدید و وار توقف گردید!

سوم اینکه 6 بار بنتون فقط 2 تاش رفع محرومیت شدید نه 5 بار !!! شیشه عینکتون رو تمیز کنید !

من مودی نداشتم که واسش بن شدم 
xD و این شمایید که کله ارساکیا به اسم چیتر میشناسن و 6 بار چیت هایی که زدید فقط داخل یک اکانت بوده بگذریم از اون اکانت های بدبدخت هایی که ازشون گرفتی وار دادی بنشون کردی با چیت هات یا وقتی - میشدی چیت میزدید  .. Sentra  و و و و ..

لینک به دیدگاه

با سلام.

یک سری ایهام در قوانین و سیاست‌ها وجود داشت که به ادمین مسئول دسته متوسط گوش زد شده و مشکل از سمت لیدر مربوطه نبوده است.

با تشکر از گزارش شما!

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...