رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

SlickSloth

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Cjey.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: GaL%5BA%5DnT.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: nashenas_shk.png

• توضیحات: در عکس اول میبینید که ایشون منو برنده اعلام کردن در چت stopevent/ و بعد که رفتم پیششون میگن که شما نفر اخری که مونده بود نبودی و شخص دیگری 1 car/ زده بودند که این CMD در اونت های LMS غیر قانونی هست میخواستم که لطفا بررسی کنید که همچین وضعی پیش نیاد و ممنون میشم اگه مدرکی دارن بفرستن.

#Tnx

• مدارک (فیلم یا عکس): winner.pngsa_mp_010.png

:) Finally, they will all go one day 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

دوست عزیز @Cjey بنده دیدم که شما آخرین نفرو زدی و کس دیگه ای نبود.اما در همون لحظه  [__Mahdi__] از پشت دیوار بیرون اومد (car 1/ زده بود) و شمارو زد.متاسفانه فیلم روشن نبود و هیچ مدرکی موجود نیست ولی ادمین عزیز @AmirHosseinRb شاهد ماجرا بودن.

به هر حال آخرین نفری که باقی موند [__Mahdi__] بود و من جایزه رو به ایشون دادم.

بدرود!

• دوست دارم که 1

¯̶̄Erfαη

GaL%5BA%5DnT.png

لینک به دیدگاه

بازیکن GaL[A]nT

24 ساعت فرصت دارید تا مدارک دفاعیه مربوط به مسابقه را ارائه دهید.

و از ادمین @AmirHosseinRb تقاضا میشود اگر شاهد اتفاقات بودند, در همین تاپیک شرح دهند.

Reality is wrong, Dreams are for Real

Sajjadᶳᵘᵡᶤᴹᵘ

PicsArt_12_19_02_45_51.jpg

SuXiMu.png

لینک به دیدگاه

ضمن عرض سلام و احترام،

متاسفانه بنده ادمین ناظر مسابقه نبوده و صرفا جهت کمک و راهنمایی برگزار کننده در آن حضور داشتم و شاهد اتفاقات ذکر شده توسط دوستان نبودم. 

و حتی پس از آن که دوستان جهت پرسیدن نظر من به بنده مراجعه کردند متوجه شدم مدرک موثقی مبنی بر استفاده از دستور Car 1/ توسط هیچ یک از شرکت کنندگان را دارا نیستند!

لذا از هرگونه اظهار نظر در این باره عاجز هستم.

موفق و موید باشید.

لینک به دیدگاه

با سلام.

طبق این عکس دوست عزیزمون خودش اعتراف میکنه که Car 1 زده و بنده مجبور شدم جایزه مسابقه رو به @Cjey هم بدم.

اینم مدرک.

خودتون قضاوت کنین، بنده یک مسابقه برگزار کردم و حتی جایزه رو به هردونفر باقی مونده دادم. [__Mahdi__] نه داداشمه و نه دوستمه که من بخوام اون رو برنده کنم.

• دوست دارم که 1

¯̶̄Erfαη

GaL%5BA%5DnT.png

لینک به دیدگاه

با توجه به مدارک ارائه داده شده توسط بازیکن GaL[A]nT:

فقط در صورت صرف نظر شاکی قبل از اتمام 24 ساعت زمانی که قبلا داده شده, شکایت بدون مجازات بسته می شود. 

در غیر این صورت بازیکن GaL[A]nT به دلیل نداشتن فیلم کامل از مسابقه از سرور محروم خواهند شد.

+ شکایت همچنان باز می باشد.

ویرایش شده توسط CTMSajjad

Sajjadᶳᵘᵡᶤᴹᵘ

SuXiMu.png

لینک به دیدگاه

بازیکن GaL[A]nT

تنها مدرک موثق برای اثبات ادعاهای شما, فیلم کامل از مسابقه است که طی زمانی که به شما داده شد فیلمی ارائه ندادید.

و همچنین اظهارات ادمین @AmirHosseinRb بر آن بود که شاهد اتفاقات نبودند.

بازیکن GaL[A]nT به دلیل نداشتن فیلم از مسابقه, 7 روز از سرور محروم شد.

+ بسته شد.

Sajjadᶳᵘᵡᶤᴹᵘ

SuXiMu.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...