رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست عضویت

Ali

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و احترام

اقلیت National Guard عضو فعال و دارای واجد شرایط می‌پذیرد.

هم اکنون می‌توانید جهت عضوگیری در این اقلیت، اقدام کنید.

لازم به ذکر است که تا 48 ساعت دیگر مهلت ارسال درخواست عضویت را دارید.

لطفا فیلدهای فرم را به طور کامل و شفاف پر کنید.

توجه داشته باشید که پست‌های پیشین درنظر گرفته نمی‌شوند و فقط پست‌هایی که بعد از این پست ارسال شوند، مورد قبول می‌باشند.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 8.1k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

Fayez.png

• سن واقعی: 16

• اسم واقعی: عرفان

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:  مهربون، فعال، سخت کوش، پرتلاش، دلسوز ، با ادب، درون گرا، احساساتی، قابل اعتماد، تابع قوانین، پر انرژی، دارای روابط عمومی بالا، با دقت، دارای حافظه ی ماهی، منطقی، با سواد، با استعداد

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 6 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00-17:00 و 20:00 -23:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: آمدن به این فکشن.

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): اقلیت خوبی میباشد. علاقه ی زیادی به این اقلیت دارم و میخواهم خرج و مخارج زندگیم رو از این راه تأمین کنم و به بازیکنان دیگر نیز از این راه کمک کنم.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل اینکه این فکشن میتونه فضای خوبی رو داشته باشه.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10+ بار

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق پنل: Desimon.png

• سن واقعی: 15

• اسم واقعی: امیرمحمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربون - مسئولیت پذیر - باحال - متعهد - گیم دوست دارم - خدا پرست - آرساکیا رو دوست دارم - رفیق باز - مدافع حقوق حیوانات - با کسی مشکلی ندارم - سرم تو

کار خودمه - بی خیال - بی استرس - بی دغدغه - قوانین رو رعایت میکنم - مودب - از بد دهنی بدم میاد - فعال - توی حال زندگی میکنم - دوستدار تکنولوژی - از دسته متوسط بودن خوشم میاد - از آدم کم سطح بدم میاد

از سخت گیری بدم میاد - کم حرف - شوخ - از موسیقی خوشم میاد - از علم کامپیوتر خوشم میاد - عاشق نوشتن - معمولا با صدای پائین حرف میزنم و ...

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 تا 11 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12 تا 22

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای اومدن به اقلیت ng و تجربیات بیشتر و آشنا شدن با دسته ی ویژه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): میخوام با دسته ی ویژه آشنا بشم - از اقلیت NG خوشم میاد - میخوام در آمد خوبی داشته باشم - دوست دارم خلاف هارو بکشم - میخوام پیشرفت کنم

میخوام واسه Cop رنک بگیرم - میخوام گانریمو قوی کنم - میخوام سرور رو به عنوان دسته متوسط بودن تجربه کنم - میخوام ویژگی ها و فعالیت های اقلیت NG و کلا دسته ی متوسط رو ببینم - میخوام بیشتر با جو Cop و NG آشنا بشم و هزاران دلیل که منو به سمت این اقلیت میکشونه.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون بهش علاقه دارم و میخوام تجربش کنم و پیشرفت کنم و درآمد خوبی داشته باشم. امیدوارم که بتونم واسه ی این مفید باشم و به همکاران و بازیکنان کمک کنم.

کاکتوس هَم باشی بَغلت میکنم حتی اگه باعث زخمی شدنِ تنم بشه 

Desimon.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Soxan.png
• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: امیرحسین
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: آرام و خونسرد، اهل تلاش و پشتکار، عاشق چیزای جدید، عاشق موسیقی، عاشق ماشین های کلاسیک، دارای کنجکاوی زیاد
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ حداقل 2 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 - 00:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: هدفم گرفتن رنک دو و اومدن به دسته ویژه بود
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): من تقریبا فکشن هایی که نیاز بودند را تجربه کردم و دوست داشتم در کنار این ها اقلیت های دسته ویژه را نیز تجربه کنم و لحظات خوشی برای خودم و دیگران در خاطره ثبت کنم.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ تجربه و آشنایی بیشتر با محیط و امکانات سرور
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ حداقل ۵ بار

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Terror.png

• سن واقعی: 21

• اسم واقعی: محمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: با مرام و با معرفت و عصبی و ناراحت اهل دعوا

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 9

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12 الی 21

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: اومدن به دسته ویژه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): گانری خوب و فعال با استعداد پایبند قوانین

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟  هست , شک نکن !

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 8+

• سن واقعی: 21

• اسم واقعی: محمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: با مرام و با معرفت و عصبی و ناراحت اهل دعوا

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 9

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12 الی 21

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: اومدن به دسته ویژه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): گانری خوب و فعال با استعداد پایبند قوانین

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟  هست , شک نکن !

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 8+

彡     و اونجاس کـہ  ✯   בاریوش میگـہ گرهم گلـہ اے  هست  ✯  פּ בگر حوصلـہ اے نیست    彡                                                                                                  

☠  ▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  TerroR  ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁ ☠

♛    ♛    ♛   Terror.png   ♛   ♛   ♛   

♛    ♛    ♛   AghaTerror.png   ♛   ♛   ♛     

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Azhir.png
• سن واقعی: 16
• اسم واقعی: مجید
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: باحال، بی حال، خلاص ،در همه حال، ساکت، اروم، خوش اخلاق، علاقه، با ادب، مهربون,مسئولیت پذیر،بامزه،زرنگ،دوستی،باهوش،وظیفه شناس،مودب،
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 الی 5 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 2:00 تا 5:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای آمدن به این فکشن
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): تجربه 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ می‌دونم هست
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +10

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: shayanLS.png

• اسم واقعی: شایان

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: بچه شوخ و باحال,عاشق گیم آنلاین و پایبند به قوانین,عاشق ماکارونی,عشق به فوتبال,خون سرد, عاشق مجازات.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 2یا 3 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00-19:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:خسته کننده بود 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): بخاطر رفیق هام و کلا از دسته ویژه و اکتیویتی هاش واین جور چیز ها خوشم میاد.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون به این فکشن علاقه دارم و این فکشن من را سر گرم می‌کند 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 1 تا 3 بار.

ᴺᴼ ᴼᴺᴱ ᴵˢ ᴹᴼᴿᴱ 

ᴵᴹᴾᴼᴿᵀᴬᴺᵀ ᵀᴴᴬᴺ ᵞᴼᵁ

«هیچکَس اَز خودِت مُهم تر نیست..! »

Peak.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Spicy.png
• سن واقعی: 18
• اسم واقعی: امیر

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: با ادب فعال, با شعور, با جنبه, درست کار, با ادب, کمک کننده, عاشق بازی, صبور, با فکر, دور اندیش, محتاط, عاشق موسیقی, تابع قوانین, دوست دار عدالت, پر تلاش, خودآموز, با استعداد, کم حرف, پر کار, منظم, متعهد, با اعصاب, با تعصب, مسئولیت‌ پذیر, جدی, پاک, ساده, خودمونی, با مرام, آروم, وطن پرست, دوست دار طبیعت, زود رنج
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 16 تا 22
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خستگی
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه و تجربه کافی رو دارم فکشن خوب و بسیار پر هیجان، کسب درآمد، کمک به بازیکنان، جایه باحالیه، ممبرایه باحالی داره، لیدرش هم خوبه
چون می خواهم علایقم را دنبال کنم ,درامد خوب, بیشترین سابقه در این اقلیت رو دارم) تجربه زیاد,  واینکه رفیقام در این فکشن حضور دارن حقوق و پول خوب
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون علاقه دارم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5 بار

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ
Spicy.png
AmiRSpicy.png

My brothers
Reza.png
Adwin.png
MwM.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
therock_11.png
• سن واقعی: ۱۶
• اسم واقعی: طاها
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربان خوش اخلاق مغرور
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۳الی۴ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):12:00-16:00 
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: نداشتن تایم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): دوست دارم و علاقه دارم به این اقلیت
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه 
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +۳

مهم نیس چقد بالایی

مهم اینه اون بالا عقابی یا  لاشخور

sparatan.png  TheRock_11..png                                                                                  i.love.you.png                                                                              therock_11.png                                 

لینک به دیدگاه

Osip.png
• سن واقعی: 
23
• اسم واقعی:  امیر
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: معمولی فعال, مسئولیت‌ پذیر, جدی, پاک, ساده, خودمونی, با مرام, آروم, وطن پرست, دوست دار طبیعت, با شعور, با جنبه, درست کار, با ادب, کمک کننده, عاشق بازی, صبور, مهربون، فعال، سخت کوش، پرتلاش، دلسوز ، با ادب دارای پشتکار زیاد برای انجام کار ها و با انگیزه هستم و برای رسیدن به اهدافم تلاش میکنم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ +6 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 00:00 12:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: مدتی نبودم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): کسب درآمد، کمک به بازیکنان، جایه باحالیه، ممبرایه باحالی داره، لیدرش هم خوبه
چون می خواهم علایقم را دنبال کنم ,درامد خوب, بیشترین سابقه در این اقلیت رو دارم) تجربه زیاد,  واینکه رفیقام در این فکشن حضور دارن حقوق و پول خوب

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون تجربه کافی رو دارم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +5

Osip.png
Snakee.png
Buddy.png
<<
ما دویدیم به اینجا رسیدیم
                                       شما اسنپ هم بگیری به ما نمیرسی >>
=))

If enlightenment is what you sayI want to be retarded.

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Automat.png

• سن واقعی: 18  

•اسم واقعی: علی  

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: منطقی صادق با ادب با فکر احترام میذارم کم حرف پر تلاش صاف و ساده خوش اعصاب آرام گاهی از کوره در میرم ولی کنترل خودمو دارم، بیشتر اوقات ساکتم و بیشتر به حرف بقیه گوش میکنم مهربونم و خوش قلب و بیشتر مواقع جدی.  

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ حدودا 10 ساعت  

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 ظهر الی 00:00 شب 

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: بی حوصلگی و تکراری بودن فکشن و اینکه میخواستم بیام ویژه 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): واقعا به دسته ی ویژه به خصوص همین فکشن NG علاقه ی زیادی دارم و عاشق Bankpatrol و کارای دیگه ی این فکشن هستم و فکر میکنم در حال حاضر با توجه به شرایط سرور و اقلیت ها،میتونم مناسب باشم و مفید واقع بشم و امیدوارم که طرز تفکرم درست باشه و بتونم به این فکشن خوب و زیبا ملحق بشم. 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ فکر میکنم علاقه ی زیادم به این دسته و مخصوصا NG باعث بشه بتونم ممبر خوبی باشم.  

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 50+

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" 

EzraeeI.png

• اسم واقعی: محمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاق. بامرام. وجدی و احل کار 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 10الا5ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 10:00و20:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای اینک به گارد ملی بیام 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چو فکشنی هس که من علاقه زیادی دارم بش و میتونم به این فکشن خدمت کنم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون که روحی زیادی دارم و زحمت زیادی برای فکشن میکشم

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟+7

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ThE_MaMaD.png
• سن واقعی: 15
• اسم واقعی: محمد جواد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: پسر خوب اروم سخت کوش و عاشق کاپ به خوصوص گارد سرم تو لاکه خودمه بسیار موادب با شخصیت با کسی شوخی نرم حرف گوش نکن و دارای اعتماد به نفس خیلی بالا لوتی مشتی با مرام و معرفت سیگما گوگولی سینگل 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 1-5 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 9:00-23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:به دلیل نداشتن تایم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون میتونم واسه این فکشن مفید باشم و دوست دارم توی این فکشن حضور پیدا کنم و میخوام به مردم کمک کنم 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون فکر نمیکنم جای مناسبی نباشع
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟7بار

ویرایش شده توسط ThEMaMad
لینک به دیدگاه

LoverGod.png

• اسم واقعی: سعید 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: آروم صبور کم حرف، همیشه سعی میکنم از قانون پیروی کنم، پرتلاش و دارای پشتکار زیاد برای انجام کار ها و با انگیزه هستم و برای ریسیدن به اهدافم تلاش میکنم فردی کنجکاو هستم دوست دارم چیز های مختلف رو تجربه کنم و برای همین میخوام در این فکشن عضو بشم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 7تا 8ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):2:00تا10:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: همینجوری 

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون لیدر خیلی خوب و قانونمندی داره و تجربه جدیدی هست برام تاحالا در این فکشن حضور نداشتم دوست دارم بتونم برای سرور مفید باشم و وظایفم رو به خوبی انجام بدم 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون علاقه دارم 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟10+

LoverGod.png

'صبر داشته باش. گاهی باید از بدترین چیزها بگذری تا به بهترین‌ها برسی.:)🖤

━━━━━━──── ⇆ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ ㅤ↻️                            

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Vortlu.png
• اسم واقعی: امیرحسین.
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مشتی،قانون مدار،فعال،تیزبین،گانر،به همه کمک می کنم تا جایی که امکان داره،پارتی بازی در نمیارم،پول دوست،پایبند سرور،فعالیت روزانه حداقل 2 ساعت،وطن دوست،مواظب،کمی دارای استرس،شجاع،سازنده،پلیر PC،فست تایپ،صبور،باحال،مقداری شوخ طبع،خوش اخلاق،کاری به کسی ندارم،علاقه به راب،علاقه به خراب کردنِ رابِ مردم،علاقه به هلپری،علاقه به دسته ویژه،مهربون،علاقه به تست دادن برای دسته ی ویژه،علاقه به تجربه ی دسته ی ویژه،فارسی را پاس می دارم،FEnglish رو بلدم،CMD های دسته ویژه رو بلدم،هدفم کمک به مردمه.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 2-5 ساعت.
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 17:00 - 22:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:فکشنه قبلیم NR بود و آپشن و هیجان زیادی نداشت.
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه،گانر بودنم،مهارت در رانندگی،تایم زیاد دارم،نیاز به پول،کمک به مردم،رفع کسر مالی،داشتن یک کار ثابت،خروج از ماتریکس،هیجانه بالای این فکشن،تجربه کنم،کمک به اعضای دسته های ویژه برای کشتن و دستگیر کردنه Wanted ها،تو UCP ایم دسته ویژه هم باشه،تستش رو بدم و برای تستش تجربه کسب کنم،درآمد،کلا گان دستم باشه،Fail کردنه رابه دیگران،بهره مندی از کامند های این فکشن،دراومدن از بیکاری،درآوردن پول از راه حلال.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ گانرم و مهارت رانندگی دارم بنابراین،هست.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +1000

ویرایش شده توسط Vortlu
User Control Panel
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل :
Smarty.png
• اسم واقعی: پویا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: باهوش،قوی،علاقه،علاقه به این فکشن،باادب،مسئولیت پذیر،بامزه،عاشق ،عاشق گیم،عاشق حیوانات،عاشق طبیعت،مهربان،عاشق کمک کردن به کسایی که دارن میمیرن،صبور،به قانون ها احترام میزارم،عاشق اسکین این فکشن،عاشق ماشین این فکشن،به کسی فوش نمیدم،با کسی کاری ندارم،خوش خنده، بامزه،زیبا،عاشق فشاری کردن پلیر ها،مغز،توانایی اومن به این فکشن رو دارم،عاشق PC،عاشق دوستامم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت 
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  16:00 تا 21:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:چون فکشنش باحال نبود.
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): عاشق رنگ این فکشن،من همه ی فکشن هارو دوست دارم،عاشق ماشین هاش، عاشق کمک کردن به دیگران،حال میده این فکشن،میتونم با حقوقش پول در بیارم و این خیلی خوب هستش،عاشق اومدن به این فکشن، کار با این فکشن راحت هست،میتونم فرد مفیدی باشم واسه ی این فکشن،تایم دارم واسه ی اومدن به این فکشن.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون خوشم میاد ازش و دوستام اونجاست.
روزانه چند بار انجمن را چک میکنید؟ 5بار.

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: NaMahdood.png
• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: یونس
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: بی حاشیه
،وظیفه شناس،جدی،با ادب،اهل ورزش،با معرفت.
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 15:00-19:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:همینجوری
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): سابقه خوبی در این فکشن دارم و کاملا اشنا ام با اینجا و میتونم کمک کنم به این فکشن.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +4

NuMber One Family

Wizardry.png

حقو وِلِش اَدَب فَداش ...

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Wagner.png

• سن واقعی: 18
• اسم واقعی: آرمین
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: با اخلاق و شوخ و صبور و پرتلاش
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 6ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): از 12:00 تا 18:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خستگی
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): با این اکانت سابقه ی دسته ی ویژه ندارم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون هست
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ بالای 10بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Americano.png
• سن واقعی: 20
• اسم واقعی: محسن
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: باهوش،قوی،علاقه،علاقه به این فکشن،باادب،مسئولیت پذیر،بامزه،عاشق ،عاشق گیم،عاشق حیوانات،عاشق طبیعت،مهربان،عاشق کمک کردن به کسایی که دارن میمیرن،صبور،به قانون ها احترام میزارم،عاشق اسکین این فکشن،عاشق ماشین این فکشن،به کسی فوش نمیدم،با کسی کاری ندارم،خوش خنده، بامزه،زیبا،عاشق فشاری کردن پلیر ها،مغز،توانایی اومن به این فکشن رو دارم،عاشق PC،عاشق دوستامم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت 
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  16:00 تا 21:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:چون فکشنش باحال نبود.
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): عاشق رنگ این فکشن،من همه ی فکشن هارو دوست دارم،عاشق ماشین هاش، عاشق کمک کردن به دیگران،حال میده این فکشن،میتونم با حقوقش پول در بیارم و این خیلی خوب هستش،عاشق اومدن به این فکشن، کار با این فکشن راحت هست،میتونم فرد مفیدی باشم واسه ی این فکشن،تایم دارم واسه ی اومدن به این فکشن.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون خوشم میاد ازش و دوستام اونجاست.
روزانه چند بار انجمن را چک میکنید؟ 5بار.

𝓲 𝓕𝓪𝓻 𝓫𝓪𝓬𝓴 𝓪𝓼 𝓲 𝓬𝓪𝓷 𝓻𝓮𝓶𝓮𝓶𝓫𝓮𝓻  𝓪𝓵𝔀𝓪𝔂𝓼 𝔀𝓪𝓷𝓽𝓮𝓭 𝓽𝓸 𝓫𝓮 𝓰𝓪𝓷𝓰𝓼𝓽𝓮𝓻 𝓽𝓸 𝓶𝓮 𝓫𝓮𝓲𝓷𝓰 𝓪 𝓰𝓪𝓷𝓰𝓼𝓽𝓮𝓻 𝔀𝓪𝓼 𝓫𝓮𝓽𝓽𝓮𝓻 𝓽𝓱𝓪𝓷 𝓫𝓮𝓲𝓷𝓰 𝓹𝓻𝓮𝓼𝓲𝓭𝓮𝓷𝓽 𝓸𝓯 𝓽𝓱𝓮 𝓤𝓷𝓲𝓽𝓮𝓭 𝓢𝓽𝓪𝓽𝓮𝓼

:Me

Americano.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Hox.png
• اسم واقعی: علیرضا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال جدی پایبند به قوانین گانر بافر مهربان _ سرم تو کار خودمه_ با کسی کاری ندارم _ بی ادبی نمیکنم _ به این فکشن علاقه دارم _ با ممبر های این فکشن رفیق هستم_ به رنگ این فکشن علاقه دارم.
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 الی 00:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:برای اومدن به این فکشن
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): برای علاقه به این فکشن _ برای مفید بودن برای این فکشن _ برای کسب تجربه _ برای درآمد _ برای خراب کردن راب ها _ برای امنیت شهر.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارم فعالم تجربه دارم.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 50+

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Assassin.png
• اسم واقعی: عرفان
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربان
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 08:00 - 12:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خسته شدن
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ فعال بودن
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +10

ui_playercard_1459.gif 

Tiger.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Noise.png

• سن واقعی: 21

• اسم واقعی: دانیال

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: بسیار صبور و تا جایی که می‌تونم مهربان هستم | کاری با کسی ندارم تا وقتی که احساس کنم باید باهاش کار داشته باشم | ترجیح می‌دم تو تنهایی کارهام رو انجام بدم

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ 03:00 - 12:00 

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: احساس می‌کنم تا وقتی هم‌تیمی خوبی که واقعا هم رو درک کنین نداشته باشین، دسته متوسط جای مناسبی نیست.

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ 

چون پلیس شدن جزو علایق شخصی و بسیار خاص من هستش این فکشن بسیار نیرو های خوب و پر کاری داره و حس میکنم بسیار فکشنه خوبی میتونه برای من باشه و خلق خو مناسبی برای من داره و دوست دارم شهر رو از خلاف پاک کنم و خلاف کار هارو زندان بندازم جلوی دزدی از مردم رو بگیرم جلوی سرعت غیر مجاز رو بگیرم جلوی دزدی از بانک رو بگیرم و ارامش و صلح رو به این شهر زیبا برگردونم و مطمین هستم که این کار رو حتما میتونم انجام بدم و سابقه رهبری این اقلیت را دارا هستم از پسش خوب بر میام

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون پلیس شدن جزو علایق شخصی و بسیار خاص من هستش

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 20+

۞●•٠ ɪɴ ᴛʜᴇ ɴᴀᴍᴇ ᴏғ ɢᴏᴅ ٠•●۞

FesTival.png 

┏━--━━--━--------━━━°❀••❀°━━━----------━-----━━━┓

وآسِه کَسي كِ اَز اِرتِفآع بِتَرسِه

بآلآ اومَدَن يِ اِشتِبآهِ مَحضِه (;🏹✨

♦┗━━━━━━◥◣❤◢◤━━━━━━┛♦

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Spoke.png 
• اسم واقعی: طاها 
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوب، با ادبم، بی ادبی نمیکنم، تایم زیاد دارم، پول خیلی خیلی زیاد دوست دارم، با فیل کردن راب میتونم گانریمو بهتر کنم و این برای من خیلی خوبه، علاقه پیدا کردم به گانری و دنبال اینم که کلی باف بگیرم تا توی دسته متوسط به درد بخوره
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5-7 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 18:00 تا 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: لیدر بودم و از لیدری خسته شدم اومدم بیرون
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون میخوام کلی پول جمع کنم و همزمان کلی راب بزنم تا پول در بیارم و به رخ بقیه بکشم همینطور به‌خاطر ارموری که میده میخوام بیام که بتونم کلی باف بگیرم و توی راب ها بقیه رو اذیت کنم و اکتیویتی این فکشن هم خیلی خوبه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون با زدن وانتد کیل ها و فیل کردن راب ها میتونم گانریمو بهتر کنم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +5 بار

ایراد اینه که من بودم با وجدان طرف

لینک به دیدگاه

• عکس سايز کوچک از "اطلاعات کاربري" از طريق کنترل پنل: NoTNeVeR.png

• سن واقعي: 17

• اسم واقعي: امیر

• در 30 کلمه خود را توصيف کنيد: فردی شوخ اما در کار خود جدی! مشتی و گانر هستم علاقه مند به ارساکیا و بیشتر وقتم را در این گیم میگذرانم! مدافع حقوق بشر هستم! با کسی مشکل ندارم و با همه ارتباط خوبی دارم. دشمن تراش نیستم و به دنبال دوستی هستم. طابع قوانین هستم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت

• در چه ساعت هايي بازي مي کنيد؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 تا 22:00

• چرا شما فکشن قبلي را ترک کرديد: یادم نمیاد

• براي چه مي خواهيد به اين فکشن بياييد؟ (حداقل 30 کلمه): بدلیل اینکه فردی گانر و علاقمند به گارد ملی هستم. دشمن تراش نیستم و به دنبال دوستی هستم. طابع قوانین هستم. علاقه مند به ارساکیا و بیشتر وقتم را در این گیم میگذرانم! علاقه مند به دستگیری و در صورت نیاز کشتن مجرمان هستم.

علاقه مند به جلوگیری از دستبرد به بانک ها نیز هستم.

• چرا فکر مي کنيد که اين فکشن جاي مناسبي براي شما هست؟ علاقه بسیار به گارد ملی

• روزانه چند بار انجمن را چک مي کنيد؟ 10 بار

:My accounts 

Ziggo.png

ikiarash.png

:My brothers

LighTNighT.png

Knot.png

MwM.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:Davidson.png

• سن واقعی: محمد

• اسم واقعی: علی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فردی آرام و شوخ هستم و در فضای بازی تجربه های زیادی دارم، رانندگی رو بخوبی بلدم و دنبال تنوع همیشگی در بازی هستم، به اقلیت دسته ویژه علاقه فراوانی دارم و همچنین به دنبال کردن افراد خلافکار

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 6 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00-17:00 و 20:00 -23:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: آمدن به این فکشن.

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): همیشه به دسته ی ویژه علاقه داشتم و مدتی هستش که قصد اومدن به این اقلیت رو داشتم، برای اینکه نظم رو در سرور برقرار کنم و خلافکاران رو دستگیر کنم و همچنین به روش خاص خودم به مجموعه کمک کنم، قصد اومدن به اقلیت رو کردم

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل اینکه این فکشن میتونه فضای خوبی رو داشته باشه.

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟2

لینک به دیدگاه

• SFC موضوع را قفل کرد
  • SFC موضوع را باز کرد

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...