رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

To Ax Hamechi Malome

G0DTireX

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: GoD.TireX.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: RockGame.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:  ....

• توضیحات: اول از همه من با یه اکانت دیگم انلاین بودم و شخص Erfan.v.d به من کلی اخطار دادن که G بزنم در صورتی که من اصلا wanted نداشتم , بعدش رفتم رو اکانت اصلیم تیکه انداختم و تو عکس مشخصه لیدر وقتی اومد گفت چخبره من نخواستم بگم که چی شده با احترام گفتم هیچی لیدر  یه اشتباهی پیش اومده ایشون گفتن ساکت موتوجهی GoD.TireX تو عکس نیوفتاده من گفت چی میگی ؟ بهشون گفتم که چیزی نیست و متوجهی چیه دیگه ؟ با دستور بهم گفتن که اینجوری صحبت نکنم :| منم عصبی شدم و گفتم حرف ظور تو کتم نمیره و... و ایشونم گفتن خداحافظ من فک کردم قراره av , fw چیزی بگیرم و گفتم ok اما fp 80  کرد

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_194.pngsa_mp_195.pngsa_mp_196.pngsa_mp_197.pngsa_mp_198.pngsa_mp_199.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم

ممنون از این که صادق بودید و توضیحات رو دادید و همین طور بابت مدارک گذاشته شده.

مدارک و توضیحات بیشتر برای مدیریت ارسال خواهد شد.

با تشکر از شکایت شما

™ RσcкGαмє ᴾᵒᵘʳᶤᵃ

• دوست دارم که 1

RockGame.png

Everybody dies, but not everybody lives

لینک به دیدگاه

- جر و بحث (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP).

اعضایی که به حرف افراد با رنک بالاتر از خود گوش ندهند مشمول مجازات خواهند شد (مجازات: Faction Warn برای بار اول و در صورت تکرار اخراج از اقلیت با 80FP).

اگر عضوی در طول مدت 10 روز 2 اخطار اقلیت دریافت کند فاقد صلاحیت باقی ماندن در اقلیت است (مجازات: اخراج از اقلیت با 80FP). 

کار لیدر مربوطه صحیح بوده و شکایت شما رد می شود.

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...