رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

getting a license

ارسال‌های توصیه شده

درود، نظر من (+) هست، دلیل های زیادی داره 

۱- رنک ۱ نمیتونه GL بده

۲- طرف رنک اپ میشه ترن اف میزنه

۳- فیندشون میکونی Suicide میکنن میگن میخوام برم راب

۴- زنگ میزنی میگی کجایی میگه خونم میزی خونش میبینی نیست ID Player ID/PartOfName/ 

That player isn't connect 

------------------------------------------------------------------------------

ادم خیلی فشار میخوره، من وار داشتم، لایسنسه گان هم باطل بود یعنی یه بنده خدایی گوشیشو برنداشت ۲ ساعت دنباله معلم گشتم بعد یکی داد.

TerrorisT BaX Is BesT                  8fc512_2433f502-24image-gif-ba819066df29

UnCerTaiN.png

8fc512_2433f502-24image-gif-ba819066df29

:My Bro

Terror.png

2024 - 2022 ©

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام بنده هم راجب این موضوع نظرم منفی هستش 

چه بسا اگر معلم بخواد تو یه منطقه باشه تا یه نفر بیاد اونجا بهش اکتیویتی بده یکم مشکله  و برای خوده معلم ها حوصله سر بر میشه تقریبا یطورایی میشه مثل فکشن NR  تو HQ خودشون میتونن news بزنن و یا تو ماشینشون باز قابلیت این رو دارن داخل شهر چرخ بزنن ! 

پس نباید پلیر رو محدود کرد به یه قسمت که وایسته 

من نظرم اینه که یه قانونی اضافه بشه برای افرادی که لول بالا هستن ممکنه 30+ باشه یا +40 که لایسنس کمتر از 50 داشتن بتونن همونجا تمدید بزنن و نیاز به تست و سوال گیری نباشه  و اگر لایسنس 0 شده باشه باید دوباره ازشون تست گرفته بشه

و همچنین  لایسنس های sailing , Fly بصورت عملی بشه مثل لایسنس ماشین و در عوض حقوقش به بقیه لایسنس هایی که نیازه معلم بده افزایش پیدا کنه اینطور بهتره  و نظر بعدی اضافه شدن GL به رنک 1 هستش 

Vince.png

Tezcas Family

Vince

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پیشنهاد شما تکراری است/رد شد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...