رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بر هم زدن نظم و non rp

KasraOsati

ارسال‌های توصیه شده

سلام مسولین عزیز گیم شده سر درد دیگه سر هر شغلی میری یه آدم عقده ای با گان وایساده هم ماشین هم پلیر رو میزنه و بکس کشی میکنن برای این کار هدف هم فقط بر هم زدن نظم و فراری دادن پلیر و یجوری جلوش گرفته نمیشه انگار سیاست خود سرور. قضاوت نمیکنم ولی خواهش میکنم تمنا میکنم عاجزانه مجازات رو مسدودیت ۱ ماهی بکنید یجوری جلوی این بی نظمی رو بگیرید سر هر شغلی یه عده وایسادن نمیزارن بازی کنی اصلا سر درد محض شدن،لطفا پیگیری کنید.

@EnDWaY

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود خدمت شما.

فردی که با حداکثر وانتد لول در مناطق شغلی یا کاری مهم اقدام به قتل مکرر یا ایجاد مزاحمت می‌کند، از او مدرک گرفته و شکایت کنید.

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Fayez گفته است:

سلام و درود خدمت شما.

فردی که با حداکثر وانتد لول در مناطق شغلی یا کاری مهم اقدام به قتل مکرر یا ایجاد مزاحمت می‌کند، از او مدرک گرفته و شکایت کنید.

سلام عزیزم،من اکر بخوام هر روز اینکارو بکنم باید از ده نفر شکایت کنم و این خودش سر درد اکر حوصله این کارارو داشتم که مشتی نمیومدم گیم که.

لینک به دیدگاه

درود کار خاصی نمیتوان راجبش کرد و ما مجازات هایی از قبیل بن و ادمین جیل و ساسپند لایسنس و غیره داریم که در بیشتر موارد با گزارش شما بر روی افراد سود جو انجام خواهیم داد.

اگر پیشنهاد خاصی راجب این موضوع دارید در بخش پیشنهادات و انتقادات ارسال کنید.

بسته شد.

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

• AliExpert موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...