رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Ban- SepehrHSM

Professor

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amortina.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SepehrHSM.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: %5BM%5DiChael.png

• توضیحات: لطفا مدرک استفاده تقلب منو که باهاش منو از محروم کردید منو به مدیریت ارسال کنید، ایشون از سرور منو محروم کردند درست، اما اکانت دیگه ی من که همون لحظه با IP من کانکت بودند (Sleep) محروم نکردند!

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_955.png

• چی چی 1

Matthew.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مدارک ارسال خواهد شد. هم من هم خود شما میدونید که چیت زدید. اما خودتون گفتید:

"کانت دیگه ی من که همون لحظه با IP من کانکت بودند (Sleep) محروم نکردند!" 

اینجا خودتون، خودتون رو لو دادید :))

"Bekhatere 15k"!

قوانین سرور:

داشتن چندین حساب کاربری:

شما مجاز به داشتن چندین حساب کاربری در سرور هستید، ولی در صورت شکستن قوانینی مانند: تجارت غیرقانونی، دزدیدن حساب‌های کاربری، استفاده از مودهای غیرمجاز، سوء استفاده از باگ های سرور، تبلیغات، کلاه برداری و توهین؛ مجازات آنها بر روی تمامی حساب های کاربری شما اعمال خواهد شد.

اینجا اسمی از تقلب یا چیت زدن دیده نمیشه دوست عزیز

از مدیریت @Shayan و همچنین از سرپرست @HiTLeR درخواست می کنم که با شکایات بی دلیل ایشون برخورد لازم رو داشته باشن.

شما خودت میدونی چیت زدی اما باز میای شکایت میکنی! 

• دوست دارم که 1

skin3.png

لینک به دیدگاه

با سلام!

در مورد ادعای دوم شما به عنوان عدم محرومیت حساب کاربری دوم شما:

@SepehrHSM

- برای مجازات‌های با محرومیت بیشتر از 14 روز ما تمامی حساب‌های کاربری فرد را بر اساس IP, HWID و آدرس ایمیل یکسان مشمول مجازات قرار خواهیم داد.

ادمین مربوطه به دلیل ناآشنایی به قوانین سرور یک AV دریافت نمود.

تمامی مدارک باید شفاف، واضح و دارای تاریخ، زمان، اسم بازیکن و اسم سرور باشند (شکایت به صورت خودکار رد می شود).

لطفا جهت بررسی ادعای محرومیت اشتباه خود با مدارک "ویرایش نشده" مجددا شکایت نمایید.

+بسته شد.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...