HamidRezaw

Ban- SepehrHSM

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amortina.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SepehrHSM.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: %5BM%5DiChael.png

• توضیحات: لطفا مدرک استفاده تقلب منو که باهاش منو از محروم کردید منو به مدیریت ارسال کنید، ایشون از سرور منو محروم کردند درست، اما اکانت دیگه ی من که همون لحظه با IP من کانکت بودند (Sleep) محروم نکردند!

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_955.png

• چی چی 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مدارک ارسال خواهد شد. هم من هم خود شما میدونید که چیت زدید. اما خودتون گفتید:

"کانت دیگه ی من که همون لحظه با IP من کانکت بودند (Sleep) محروم نکردند!" 

اینجا خودتون، خودتون رو لو دادید :))

"Bekhatere 15k"!

قوانین سرور:

داشتن چندین حساب کاربری:

شما مجاز به داشتن چندین حساب کاربری در سرور هستید، ولی در صورت شکستن قوانینی مانند: تجارت غیرقانونی، دزدیدن حساب‌های کاربری، استفاده از مودهای غیرمجاز، سوء استفاده از باگ های سرور، تبلیغات، کلاه برداری و توهین؛ مجازات آنها بر روی تمامی حساب های کاربری شما اعمال خواهد شد.

اینجا اسمی از تقلب یا چیت زدن دیده نمیشه دوست عزیز

از مدیریت @Shayan و همچنین از سرپرست @HiTLeR درخواست می کنم که با شکایات بی دلیل ایشون برخورد لازم رو داشته باشن.

شما خودت میدونی چیت زدی اما باز میای شکایت میکنی! 

• دوست دارم که 1

لینک به ارسال

با سلام!

در مورد ادعای دوم شما به عنوان عدم محرومیت حساب کاربری دوم شما:

@SepehrHSM

- برای مجازات‌های با محرومیت بیشتر از 14 روز ما تمامی حساب‌های کاربری فرد را بر اساس IP, HWID و آدرس ایمیل یکسان مشمول مجازات قرار خواهیم داد.

ادمین مربوطه به دلیل ناآشنایی به قوانین سرور یک AV دریافت نمود.

تمامی مدارک باید شفاف، واضح و دارای تاریخ، زمان، اسم بازیکن و اسم سرور باشند (شکایت به صورت خودکار رد می شود).

لطفا جهت بررسی ادعای محرومیت اشتباه خود با مدارک "ویرایش نشده" مجددا شکایت نمایید.

+بسته شد.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.