رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Spray and gun fight bug in AG:SAMP Android

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: Automat.png

- توضیح کامل باگ:  در فایت هایی که در Turf ها پیش میاد یک مورد که عجیبه این هست که اگر شما با اندروید و شخص مقابل با پیسی جلوی همدیگه باشید و همزمان شروع به اسپری کردن جلوی هم کنید ( تو صورت همدیگه ) خب طبیعی هست که باید هردو کاراکتر ها در حالت سرفه برن و تا چند ثانیه قابلیت هیچ کاری ندارید ( مثل فیریز میمونه ) اما نکته اینجاست که این مورد رخ نمیده!

در واقع وقتی همزمان یکی با پیسی و یکی با اندروید شروع به اسپری کنند برای هردو نمایش داده میشه که فرد مقابل سرفه میکنه اما در پیسی با دوتا کلید از این حالت خارج میشید ولی داخل اندروید کاراکتر اینقد عقب میره و سرفه میکنه که تا به خودتون بیاید چیزی ازتون باقی نمونده!

و نکته جالب اینجاست اگر طرف مقابل حتی اسپری هم نداشته باشه و فقط شما اسپری کنید فرد مقابل ( در دید شما) به عقب میره و سرفه میکنه اما از Heal اون چیزی کم نمیشه و دقیقا برعکسش وقتی فرد روبرو اسپری میکنه ( با پیسی) خیلی سریع Heal شما خالی میشه و عملا هیچکاری از دستتون برنمیاد.

اگه متوجه منظورم نشدید خلاصه بخوام بگم میشه گفت کلا گانری برای اندروید غیر ممکنه و در پیسی خیلی خیلی فیکس تر Heal تنظیم شده امام داخل اندروید حتی دوتا اندروید پلیر جلوی همدیگه هم از این باگ مستثنا نیستند

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم):  در صورت لزوم تهیه میشه.

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): ابتدا Spraycan و M4 خریداری کنید و سعی کنید در اول با یک پیسی پلیر با Spary و سپس با M4 مقابله کنید و نتیجه رو ببینید سپس همین موارد رو با یک اندروید پلیر تست کنید به خوبی متوجه باگ میشید.

060624_241708724167864.png

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@Automat درود.

باگ مربوط به سمپ است.

پ.ن: همانند باگ Phone برای C-Shotgun است.

بدرود.

ویرایش شده توسط Ara

The Rulers Of The West Are OuTLawS 

Ara.png

:My Loves

TravisScott.png

Shahrooz.png

Juice.png

Salma.png

لینک به دیدگاه

درود، همانطور که میدونید در حال حاضر AG:SAMP در نسخه‌ی Beta هست و ممکن است برخی از این مشکلات با گزارش های شما برطرف شوند و برخی هم بخاطر محدودیت ها نشوند. در ضمن طبق گفته‌ی خود شما AG:SAMP آنچنان برای گانری مناسب نیست (جلسه‌ها، حرف زدن با دوستان، رانندگی و...). شاید در بازی های تفنگی تیراندازی و گانری خیلی راحت باشد ولی GTA یک بازی تفنگی نیست و نوشتن یک سیستم شوتینگ سخت هست. (صد درصد در کامپیوتر گانری کردن راحت تر هست)

با منتشر شدن AG:SAMP Android نسخه‌ی کامل، بهبودی ها رو قطعا میبینید!

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Farab گفته است:

درود، همانطور که میدونید در حال حاضر AG:SAMP در نسخه‌ی Beta هست و ممکن است برخی از این مشکلات با گزارش های شما برطرف شوند و برخی هم بخاطر محدودیت ها نشوند. در ضمن طبق گفته‌ی خود شما AG:SAMP آنچنان برای گانری مناسب نیست (جلسه‌ها، حرف زدن با دوستان، رانندگی و...). شاید در بازی های تفنگی تیراندازی و گانری خیلی راحت باشد ولی GTA یک بازی تفنگی نیست و نوشتن یک سیستم شوتینگ سخت هست. (صد درصد در کامپیوتر گانری کردن راحت تر هست)

با منتشر شدن AG:SAMP Android نسخه‌ی کامل، بهبودی ها رو قطعا میبینید!

درود

به هر حال مشکلی هست که اذیت کنندس

این مورد رو قبول دارم ( حتی داخل آفلاین بازی هم نمیشه گانری کرد حتی با Aim bot ) اما در هر صورت اینکه طرف روبرو خیلی راحت جون رو خالی کنه و شما هرچقدر تیر بزنی تاثیر نداشته باشه واقعا منطقی نیست

حرف من گانری نیست ( چون اندروید نمیشه اصلا ) حرف من اینه که وقتی یه اندروید پلیر به پیسی پلیر تیر میزنه از جونش کم نمیشه و فکر میکنم باگ باشه

یادم چند سال پیش توی یکی از سرور های سمپ این مورد دیده نمیشد ( مخصوص اندروید بود ) و من حرفم اینه که چرا تیر های ما حساب نمیشه؟ باید حتما حتما خیلی نزدیک سوژه بشید تا شلیک از جونش کم کنه حتی اگر طرف مقابل اندروید پلیر باشه

نمیدونم دقیق چطور بیان کنم ولی فکر نمیکنم باگ خود بازی باشه

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Automat گفته است:

باید حتما حتما خیلی نزدیک سوژه بشید تا شلیک از جونش کم کنه حتی اگر طرف مقابل اندروید پلیر باشه

من بعضی از دوستان رو میشناسم که همچین مشکلاتی با گانری با M4 نداشتند و از فاصله ی خوبی دمیج خوبی میدادن. ممکن هست فقط شما با این باگ برخورد کنید؟

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده

سلام عزیزم، ممنون بابت گزارشتون.

این مورد جهت بررسی منتقل شد.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Farab گفته است:

من بعضی از دوستان رو میشناسم که همچین مشکلاتی با گانری با M4 نداشتند و از فاصله ی خوبی دمیج خوبی میدادن. ممکن هست فقط شما با این باگ برخورد کنید؟

نمیدونم ولی تا جایی که من با رفیقام صحبت کردم این مورد براشون پیش میومد

البته جا داره بگم اینم مورد رو اصلا توی ایونت های Bioss دیده نمیشه همینطور اگه باف هم بزنید این مورد تا حد زیادی حل میشه ( حتی باف های Low )

𝑴𝒚 𝑨𝒄𝒄𝒐𝒖𝒏𝒕

Automat.png

𝑴𝒚 𝑩𝒓𝒐𝒕𝒉𝒆𝒓'𝒔

Cartoon.png

Cappuccino.png

iMeysam.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...