رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بیمه برای اسپورت

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه عزیزان خودتون بهتر میدونید که زمانی ماشین از بین بره تمام زمانی که برای اسپورت ماشین تان گذاشتید به هدر میرود . خوب می ریم سراغ اصل مطلب خوب حرف من این که یک سیستم اضافه شود که زمانی ماشین بین میرود به انتخاب شخص ( به نظرم سیستم روشن باشه بهتره )  تمام اسپورت برگرده اما خوب اینجا خیلی ها می گویند که سبب از بین رفت سود تمام محل های اسپورت میشود اما اینجا زمانی که تمام اسپورت ها برمیگردد به مقداری که شخص پول برای اسپورت داده از اکانتش کم شود ( میتونه اینجا مقداری مالیت هم کم کند ) این سیستم هم مشکل زمان رو کم و همچنین محل های اسپورت ضرر نمیکند 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و درود.

دوست عزیز @Arshiya322 کاملا با پیشنهاد شما موافقم. (+)

پس از نابود‌ شدن ماشین (انفجار و ...) ماشین که Respawn میشه و ما سوارش میشیم، از ما بپرسه که میخواهید به مبلغ X$ تمام Tune های ماشین برگرده؟ (این مبلغ باید چندین برابر پول item های tuning باشه) و پس از انتخاب گزینه Yes، تمام اون مبلغ (طبق آیتم های Tuning) بین بیز های Tuning تقسیم بشه. (برای مثال اگر اون ماشین فقط لاستیکش tune شده، اون مبلغ فقط وارد Tuning ساحل غربی SF که مخصوص عوض کردن لاستیک هست بشه)

@Ali@Mohny@Toofan

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Arshiya322 گفته است:

سلام به همه عزیزان خودتون بهتر میدونید که زمانی ماشین از بین بره تمام زمانی که برای اسپورت ماشین تان گذاشتید به هدر میرود . خوب می ریم سراغ اصل مطلب خوب حرف من این که یک سیستم اضافه شود که زمانی ماشین بین میرود به انتخاب شخص ( به نظرم سیستم روشن باشه بهتره )  تمام اسپورت برگرده اما خوب اینجا خیلی ها می گویند که سبب از بین رفت سود تمام محل های اسپورت میشود اما اینجا زمانی که تمام اسپورت ها برمیگردد به مقداری که شخص پول برای اسپورت داده از اکانتش کم شود ( میتونه اینجا مقداری مالیت هم کم کند ) این سیستم هم مشکل زمان رو کم و همچنین محل های اسپورت ضرر نمیکند 

درود ?

@Olden علی جان به نظرم پیشنهاده بهتری در باره ی این تاپیک دادن.

• دوست دارم که 1

Dragon.png

لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، Dragon1 گفته است:

درود ?

@Olden علی جان به نظرم پیشنهاده بهتری در باره ی این تاپیک دادن.

❤️

18 ساعت قبل، Olden گفته است:

با سلام و درود.

پس از نابود‌ شدن ماشین (انفجار و ...) ماشین که Respawn میشه و ما سوارش میشیم، از ما بپرسه که میخواهید به مبلغ X$ تمام Tune های ماشین برگرده؟ (این مبلغ باید چندین برابر پول item های tuning باشه) و پس از انتخاب گزینه Yes، تمام اون مبلغ (طبق آیتم های Tuning) بین بیز های Tuning تقسیم بشه. (برای مثال اگر اون ماشین فقط لاستیکش tune شده، اون مبلغ فقط وارد Tuning ساحل غربی SF که مخصوص عوض کردن لاستیک هست بشه)

@Ali@Mohny@Toofan

اینم اضافه کنم که این مورد نیازمند اکانت Premium باشه منطقی تره.

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

باسلام نظر من (-) هست.

شما داری توی سرور بازی میکنی دقیقا چرا وقتتون برای اسپرت کردن هدر میره؟ این هم جزوی از بازی هست تا تصادف نکنید یا اگر ماشینتون ترکید دوباره باید به شهر ها برید و اسپورت کنید. اگر قرار باشه همه ی اسپورت ها با ترکیدن برگرده که هر جزئی از اسپورت رو توی سه تا شهر تقسیم نمیکردن و توی یک اسپورتی همشون موجود میشده. این کار که تقسیم شده از عمد و جزوی از بازی هست و بازیکن باید برای به دست آوردنش زحمت بکشه.

ویرایش شده توسط Shahrooz
.

Shahrooz.png

JanG.png

لینک به دیدگاه

19 ساعت قبل، Olden گفته است:

با سلام و درود.

@Ali@Mohny@Toofan

+

respect.png

Champ.png

................................................................................

لینک به دیدگاه

منم موافقم و جملات @Olden تکمیل میکنه این سیستم رو

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

هم موافقم هم مخالفم با توجه به گفته های دوستان??

پس ترجیح میدم فعلا نظری ندم ولی باید روش بیشتر فکر بشه

نُقطه نوری میانِ ظُلماتِ اَفکار!

FriendOfGod.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ در 19:04، Arshiya322 گفته است:

یکم بال پر بهش بدن بد نیست 

طوری که تیونینگ ها دیگه واسمون چرت نشن

2d0b26_24%D9%84%D8%B0%D8%B0%D8%B0%D8%B0%        f5b526_24%D9%84%D9%84%D9%84.png

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Shahrooz گفته است:

باسلام نظر من (-) هست.

شما داری توی سرور بازی میکنی دقیقا چرا وقتتون برای اسپرت کردن هدر میره؟ این هم جزوی از بازی هست تا تصادف نکنید یا اگر ماشینتون ترکید دوباره باید به شهر ها برید و اسپورت کنید. اگر قرار باشه همه ی اسپورت ها با ترکیدن برگرده که هر جزئی از اسپورت رو توی سه تا شهر تقسیم نمیکردن و توی یک اسپورتی همشون موجود میشده. این کار که تقسیم شده از عمد و جزوی از بازی هست و بازیکن باید برای به دست آوردنش زحمت بکشه.

دوس عزیز از نظر خیلی ها این سیستم خوبه و طبقه گفته اقای @Olden دوتا گزینه yes or no یا همون میخای یا نه رو بزارن و کسانی مس شما میتونن نو رو انتخاب کنن و دوباره برین tune کنین 

نظر بنده کاملا (+)و موافق هستم

@Ali @Mohny

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ در 21:02، Olden گفته است:

با سلام و درود.

@Ali@Mohny@Toofan

بنظرم پیشنهاد بسیار خوبی دادین  امیدوارم این سیستم اضافه شود

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ در 21:02، Olden گفته است:

با سلام و درود.

@Ali@Mohny@Toofan

همون طور که Olden توضیح دادند کاملا موافقم!

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

درود فراوان 

خیر با پیشنهاد شما کاملا مخالفم (-)

با نظرات جناب @Shahrooz موافقم.

جدا از مواردی که ایشون ذکر کردن

دلایل دیگه هم هست

۱- اکثر پلیر ها از ماشینشون به خوبی محافظت میکنن تا نابود نشه(بخاطر اینکه اسپرت ماشین نپره)

اما وقتی این سیستم بیاد، کسی به اون صورت براش مهم نیست ماشینش نابود بشه یا نه

که از نظر من این یک عیب هستش.

۲- وقتی این سیستم بیاد، بنظرم بازی از حالت طبیعی خیلی فاصله و جذابیتش رو از دست میده(دلیل شخصی)

۳- اگر میشه توضیح بهم بدید بصورت کامل که درآمد صاحبان بیزنس های تیونینگ به چه صورت خواهد بود؟

با تشکر.

لینک به دیدگاه

نظر من (+) هست چون اینجوری دیگه وقت خودمون رو هدر نمیدیم

هی میگزره....!              

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ در 22:52، MK4 گفته است:

درود فراوان 

خیر با پیشنهاد شما کاملا مخالفم (-)

با نظرات جناب @Shahrooz موافقم.

جدا از مواردی که ایشون ذکر کردن

دلایل دیگه هم هست

۱- اکثر پلیر ها از ماشینشون به خوبی محافظت میکنن تا نابود نشه(بخاطر اینکه اسپرت ماشین نپره)

اما وقتی این سیستم بیاد، کسی به اون صورت براش مهم نیست ماشینش نابود بشه یا نه

که از نظر من این یک عیب هستش.

۲- وقتی این سیستم بیاد، بنظرم بازی از حالت طبیعی خیلی فاصله و جذابیتش رو از دست میده(دلیل شخصی)

۳- اگر میشه توضیح بهم بدید بصورت کامل که درآمد صاحبان بیزنس های تیونینگ به چه صورت خواهد بود؟

با تشکر.

با سلام دوست عزیز نتوانستم پاسخ شما رو بدم در واقع قرار است هنگامی که گزینه بله رو بزنید دارمد هر کدوم از تیونگ ها به جایی که شما تیونگ کردید میگردد(۳) همچنین این گزینه مقداری بیشتری از شما کم میکند مثلا روی قیمت وسیله ۲۰ الا ۵۰ درصد سود میکشد که هم مکان های تیونگ سود کنند هم شخص بیشتر از ماشین خود محافظت میکند و همچنین این یک سرور ار پی جی هست

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ در 16:09، Shahrooz گفته است:

باسلام نظر من (-) هست.

این شاید یه دلیل باشه ولی دلیل اصلی تقسیم آپشن های تیونینگ بین بیز های مربوطه اینه که همه بیز های تیونینگ سود برابر داشته باشند چون اگه همه آپشن های تیونینگ در یک بیز بود، بیز تیونینگ موجود در SF سود برابر با سایر بیز های تیونینگ نداشت.

با پیشنهاد @Olden موافقم.

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Arshiya322 گفته است:

با سلام دوست عزیز نتوانستم پاسخ شما رو بدم در واقع قرار است هنگامی که گزینه بله رو بزنید دارمد هر کدوم از تیونگ ها به جایی که شما تیونگ کردید میگردد(۳) همچنین این گزینه مقداری بیشتری از شما کم میکند مثلا روی قیمت وسیله ۲۰ الا ۵۰ درصد سود میکشد که هم مکان های تیونگ سود کنند هم شخص بیشتر از ماشین خود محافظت میکند و همچنین این یک سرور ار پی جی هست

درود مجدد

دوست عزیز هزینه تیونینگ بطور کلی پایین هستش، اگر برفرض به قول شما هزینه تیونینگ رو در اون حالت 20 الی 50 درصد هم بیشتر بکنیم، بازهم قیمتش پایینه و بازیکن اهمیتی برای محافظت از ماشینش قائل نمیشه

و بله در جریان هستم که سرور RPG هستش، اما باز هم میگم، با اضافه کردن این آپدیت، جذابیت سرور چه به صورت کلی چه در بخش تیونینگ ماشین، از بین میره 

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، MK4 گفته است:

درود مجدد

دوست عزیز هزینه تیونینگ بطور کلی پایین هستش، اگر برفرض به قول شما هزینه تیونینگ رو در اون حالت 20 الی 50 درصد هم بیشتر بکنیم، بازهم قیمتش پایینه و بازیکن اهمیتی برای محافظت از ماشینش قائل نمیشه

و بله در جریان هستم که سرور RPG هستش، اما باز هم میگم، با اضافه کردن این آپدیت، جذابیت سرور چه به صورت کلی چه در بخش تیونینگ ماشین، از بین میره

پس روی قیمت وسایل ۲ تا ۳ کی بیشتر بکشد و سود برای محل های تیونینگ بیشتر شود

لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، MK4 گفته است:

درود مجدد

موضوع مطرح شده شما Balance سرور هست.

باهاتون موافقم جذابیت اون Tuning از بین میره اما بدون راهکار نیست،

برای برگشت به اوضاع بالانس میتوان این مورد را نیازمند دو مورد قرار داد تا جذابیت سرور در بخش Tuning از بین نره:

1_هزینه فول اسپورت با گولد یا رپ.

2_احتیاج به پرمیوم اکانت برای انجام این عمل.

3_بستگیه قیمت به Odometer وسیله ی نقلیه.

نکات بسیار مهم و تکمیلی.

1:دقت کنید که تنها برای فول اسپورت شدن وسیله ی نقلیه به گولد/رپ نیاز است و برای اسپورت به طور مثال ۲ یا ۳ نیاز به گولد/رپ نداره.

2: بر اساس منطق با بیشتر شدنه Odometer مقدار مصرف سوخت وسیله ی نقلیه افزایش پیدا میکند،بنابراین مقدار مصرف بنزین با توجه به نوع وسیله محاسبه به حساب صاحب پمپ بنزین های سطح شهر واریز میشه.

3: میتوان تا AG:SAMP صبر کرد! گفتنی است امکان استفاده بات با AI زیاد است اما قطعی نیست که اگر صورت پذیرد کار این تایپیک راحت تر می‌شود. (بسته به نظر مدریت سرور هست که الان اجرایی بشه یا پس از AG: SAMP که مدت طولانی تا انتشار آن نمانده است! ).

موفق باشید!

@Toofan @Ali @Kamyab

لینک به دیدگاه

با سلام نظرم منفیه.

اسپورت کردن مجدد ماشین پس از انفجار خودش به نوعی نمک و مزه بازیه و اگه از این حالت خارج بشه کمی مزه بازی از بین می‌ره (اینکه انفجار ماشین مهم نیست و.... امیدوارم منظورم رو به درستی رسونده باشم.

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

21 ساعت قبل، ElmiraKamrani58 گفته است:

اگه این اتفاق بیفته کسب و کار اسپورت کنندگان از رونق میفته

قبلا هم اشاره کردم 

۱ درامد اسپورت بین بیز ها پخش میشه ( درامد هر اسپورت به محل اسپورت خود برمی گردد) 

۲ اگر شخص گزینه تائید رو بزند ۲ الا ۳ کی روی اون بیشتر کشیده میشود و حتی  صاحب بیز میتواند ۳۰ الا ۵۰ درصد بیشتر سود بکشد که  سبب سود بیشتر برای او میشود ( البته دلم نمیخواد این سیستم برای اکانت های پرمیوم باشد ولی اگر این طور شود یک اپشن نیز برای اکانت های پرمیوم میشود)

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...