رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و احترام خدمت تمام خوانندگان این مطلب.

من خودم یک لیدر دسته متوسط هستم که قبل و بعد از لیدر شدنم مداوم به سرقت از بانک میرفتم و میرم.

قبل از شروع این سرقت ها برای بار اول تعداد دوستان من کمتر از 5 نفر بود، اما الان بعد از گذشت 1 ماه این مقدار به 35 عدد تغییر پیدا کرد و همیشه هم همه با هم خوب هستیم.

درخواست من این است که برای اقلیت های دسته ی متوسط قانون Faction Rob برگرده تا رابطه ی بین اعضای اقلیت بهتر بشه.

همچنین پیشنهاد دیگری هم دارم که همینجا خواهم گفت:

درخواست دوم من این است که DB در همه حال مجاز بشه بجز کشتار بازیکنان ملایم و Civilians و در آن حالت به دلیل ایجاد مزاحمت آن شخص مجازات بشود. (FW).

momojaja.png

????? ??? ????? ??? ??? ?????? ??? ????

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود ?

با پیشنهاده اولتون موافق هستم, چون که دستبرد زدن به بانک هم یکی از کارهایی هست که معمولا خلافکار ها یا (Gangs) ها انجام میدن اگر قانونه دستبرد زدن به بانک برگرده برای دسته ی متوسط منطقی تر است.

ولی این پیشنهاد مبنی بر این نباید باشه که این قانون برای دسته ی ملایم هم اضافه بشه چون که اصلا درست و منطقی نیست که یک دکتر,خبرنگار یا معلم بیان به بانک دستبرد بزنن.

Dragon.png

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Momojaja گفته است:

من خودم یک لیدر دسته متوسط هستم که قبل و بعد از لیدر شدنم مداوم به سرقت از بانک میرفتم و میرم.

قبل از شروع این سرقت ها برای بار اول تعداد دوستان من کمتر از 5 نفر بود، اما الان بعد از گذشت 1 ماه این مقدار به 35 عدد تغییر پیدا کرد و همیشه هم همه با هم خوب هستیم.

درخواست من این است که برای اقلیت های دسته ی متوسط قانون Faction Rob برگرده تا رابطه ی بین اعضای اقلیت بهتر بشه.

درخواست دوم من این است که DB در همه حال مجاز بشه بجز کشتار بازیکنان ملایم و Civilians و در آن حالت به دلیل ایجاد مزاحمت آن شخص مجازات بشود. (FW).

درود.

پیشنهاد یک به شکل زیر (+):

1_این نوع راب اختیاری صورت بگیرد.

2_راب باید حتمی به شکل Big Bang باشد.

3_ساب لیدر و لیدر باید ۲ تیم راب تشکیل دهند و اعضای R5 و پایین تر تیم دیگر و هر تیم یک بانک را راب بزند.

4_پس از شروع راب هر کیل PD که گرفته میشود تبدیل به بخش جدید به نام (Rob kills) شود و با هر یک Rob kill مبلغ ۵۰۰۰ به Paycheck بازیکن افزوده شود.

5_حق استفاده اعضای Mafia از Buff در راب ممنوع می باشد و اعضای پلیس می‌توانند استفاده از Buff داشته باشند.

پیشنهاد 2 (+) به شکل ذیل:

1_افزوده شدن PD kills به Myactivity.

2_ممنوعیت کشتار افراد پلیس با استفاده از Buff.

3_کم شدن تعداد Turf های دسته های متوسط و ایجاد Turf های پلیس (FBI,PD,NG).

4_کم شدن تعداد War های بین دسته های متوسط (اجباری یا غیر اجباری در هفته) به ۲.

5_امکان متحد شدن دسته های متوسط.

6_در صورتی که فرد پلیس یک دسته متوسط را ببنید باید او را کیل کند مگر در مواقعی که در حال رسیدگی به Wa است.

7_افراد دسته متوسط مجبور به کیل کردن افراد پلیس می‌باشد در صورتی که آژیر روشن نداشته باشند.

8_در صورتی که ۲ عضو متوسط در مقابل یک عضو ویژه بودند ۲ عضو متوسط حق DM یک دیگر را ندارند و باید عضو پلیس را کیل کنند.

9_افزایش Factions slot به ۳۰.

10_اضافه شدن فکشن Nopo برای درگیری با عضو های متوسط (قانون کیل کردن پلیس منظور Nopo می باشد و وظیفه محافظ از Turf های پلیس بر عهده ی Nopo می باشد)

((نیاز به تکمیل))

موفق باشید+

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

فکر جذابی هست

راب بانک واسه دسته ی متوسط منطقی هست

ولی واسه ملایم یکم غیر منطقی و غیر واقعی محسوب میشه

اما راب بانک فکشن های متوسط بهتره که برگرده.

Paramedics

============================================================================

----------------------------------------------- DO NOT TRUST TO ANYONE  -----------------------------------------------

=======================================================================

Bogart.png

CopyRight.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۹/۲۶ در 12:03، Dragon1 گفته است:

درود ?

با پیشنهاده اولتون موافق هستم, چون که دستبرد زدن به بانک هم یکی از کارهایی هست که معمولا خلافکار ها یا (Gangs) ها انجام میدن اگر قانونه دستبرد زدن به بانک برگرده برای دسته ی متوسط منطقی تر است.

ولی این پیشنهاد مبنی بر این نباید باشه که این قانون برای دسته ی ملایم هم اضافه بشه چون که اصلا درست و منطقی نیست که یک دکتر,خبرنگار یا معلم بیان به بانک دستبرد بزنن.

بله، از اول هم گفتم فقط دسته متوسط، ممنون از این که نظرتون را به اشتراک گذاشتید. ?

میتونه که Rob به شکل Big Bang باشه و به این صورت که پولش با Smart Rob برای مواردی که 4 تا از افراد از اقلیت متشابه دسته متوسط هستن برابر باشه، همچنین من به این فکر بودم که %20 از پولی که برداشته شده، به HQ اقلیت واریز بشه که برداشت پول از اقلیت غیر ممکن بشه، اما Order برای کسانی که در هفته 1 Faction Rob زده اند مجانی بشه.

قسمت قرمز میتونه ادامه ی پیشنهاد اول باشد.

قسمت زرد هم پیشنهادی که هرچی نظر @Ali باشه، همون بشه.

در ۱۴۰۲/۹/۲۶ در 13:18، Bogart گفته است:

فکر جذابی هست

راب بانک واسه دسته ی متوسط منطقی هست

ولی واسه ملایم یکم غیر منطقی و غیر واقعی محسوب میشه

اما راب بانک فکشن های متوسط بهتره که برگرده.

روزی که قانونش اضافه شد، اول فکر می کردم شوخیه، بعدش با خودم گفتم متوسط اسلحه داره، ما ملایم ها چرا باید بزنیم؟ اصلا داشتن اسلحه واسه ما قانون شکنی هست.

البته امکان  Rob برای دسته ملایم باشه و اگه اسلحه به منظور Rob باشه مشکلی نباشه، اما اضافه شدن قانون به این منظور که ملایم باید Rob بزنه درست نیست و باید این قانون فقط برای متوسط باشه.

momojaja.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۹/۲۶ در 11:28، Momojaja گفته است:

پیشنهاد عالی (+)

سکوتـ قـوے تریـن فریاد است.

:Mҽ

Jules.png‌‌

:ᴍʏ ʙʀᴏᴛʜᴇʀ

Luigi.png

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۹/۲۶ در 13:08، AmirHosseyn گفته است:

درود.

پیشنهاد یک به شکل زیر (+):

1_این نوع راب اختیاری صورت بگیرد.

2_راب باید حتمی به شکل Big Bang باشد.

3_ساب لیدر و لیدر باید ۲ تیم راب تشکیل دهند و اعضای R5 و پایین تر تیم دیگر و هر تیم یک بانک را راب بزند.

4_پس از شروع راب هر کیل PD که گرفته میشود تبدیل به بخش جدید به نام (Rob kills) شود و با هر یک Rob kill مبلغ ۵۰۰۰ به Paycheck بازیکن افزوده شود.

5_حق استفاده اعضای Mafia از Buff در راب ممنوع می باشد و اعضای پلیس می‌توانند استفاده از Buff داشته باشند.

پیشنهاد 2 (+) به شکل ذیل:

1_افزوده شدن PD kills به Myactivity.

2_ممنوعیت کشتار افراد پلیس با استفاده از Buff.

3_کم شدن تعداد Turf های دسته های متوسط و ایجاد Turf های پلیس (FBI,PD,NG).

4_کم شدن تعداد War های بین دسته های متوسط (اجباری یا غیر اجباری در هفته) به ۲.

5_امکان متحد شدن دسته های متوسط.

6_در صورتی که فرد پلیس یک دسته متوسط را ببنید باید او را کیل کند مگر در مواقعی که در حال رسیدگی به Wa است.

7_افراد دسته متوسط مجبور به کیل کردن افراد پلیس می‌باشد در صورتی که آژیر روشن نداشته باشند.

8_در صورتی که ۲ عضو متوسط در مقابل یک عضو ویژه بودند ۲ عضو متوسط حق DM یک دیگر را ندارند و باید عضو پلیس را کیل کنند.

9_افزایش Factions slot به ۳۰.

10_اضافه شدن فکشن Nopo برای درگیری با عضو های متوسط (قانون کیل کردن پلیس منظور Nopo می باشد و وظیفه محافظ از Turf های پلیس بر عهده ی Nopo می باشد)

((نیاز به تکمیل))

موفق باشید+

مخفی کننده

@AmirHosseyn قسمت غیر رنگی برای @Dragon1 نوشته شده، رنگی ها برای خودت.

momojaja.png

لینک به دیدگاه

25 دقیقه قبل، Momojaja گفته است:

روزی که قانونش اضافه شد، اول فکر می کردم شوخیه، بعدش با خودم گفتم متوسط اسلحه داره، ما ملایم ها چرا باید بزنیم؟ اصلا داشتن اسلحه واسه ما قانون شکنی هست.

البته امکان  Rob برای دسته ملایم باشه و اگه اسلحه به منظور Rob باشه مشکلی نباشه، اما اضافه شدن قانون به این منظور که ملایم باید Rob بزنه درست نیست و باید این قانون فقط برای متوسط باشه.

موافقم (+)

Paramedics

============================================================================

----------------------------------------------- DO NOT TRUST TO ANYONE  -----------------------------------------------

=======================================================================

Bogart.png

CopyRight.png

لینک به دیدگاه

45 دقیقه قبل، Momojaja گفته است:

بله، از اول هم گفتم فقط دسته متوسط، ممنون از این که نظرتون را به اشتراک گذاشتید. ?

میتونه که Rob به شکل Big Bang باشه و به این صورت که پولش با Smart Rob برای مواردی که 4 تا از افراد از اقلیت متشابه دسته متوسط هستن برابر باشه، همچنین من به این فکر بودم که %20 از پولی که برداشته شده، به HQ اقلیت واریز بشه که برداشت پول از اقلیت غیر ممکن بشه، اما Order برای کسانی که در هفته 1 Faction Rob زده اند مجانی بشه.

قسمت قرمز میتونه ادامه ی پیشنهاد اول باشد.

قسمت زرد هم پیشنهادی که هرچی نظر @Ali باشه، همون بشه.

اگر ۲۰٪ به فکشن واریز بشه ارزشِ راب برای پلیر پایین میاد.

بقیه موارد (+)

(فکر کنم بشه از متریال های گذاشته شده در Factions بمب ایجاد کرد که پلیر هر که بیشتر جذب راب بشه)

🍁🍁

وُرْتِلُوُ مانندِ اُتِلْلْوُ🫰🏻

Blue_And_Red_Futuristic_Game_YouTube_Cha

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۹/۲۵ در 23:58، Momojaja گفته است:

نظرم + ] هست .

***  Never Give Up  ***

Pierson.png 

%5B2%5DThe_Ranger.png

ویرایش شده توسط Pierson

Restart To Default settings

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pierson.png

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

با سلام و درود 

با نظر شما ( + ) موافقم

هی میگزره....!              

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۰/۱ در 19:21، AmirHosseyn گفته است:

اگر ۲۰٪ به فکشن واریز بشه ارزشِ راب برای پلیر پایین میاد.

بقیه موارد (+)

(فکر کنم بشه از متریال های گذاشته شده در Factions بمب ایجاد کرد که پلیر هر که بیشتر جذب راب بشه)

آره، خودم سر اون 20% نظرم اول یک چیز دیگه بود، گفتی Big Bang با هم ترکیبشون کردم که خب خوب در نیومد، بقیش خوبه، 20 درصد نباشه بهتره.

momojaja.png

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز، ممنون بابت همه ی "+" هاتون، این منو خیلی خوشحال میکنه. ?

momojaja.png

لینک به دیدگاه

@Ali @Kamyab @Meli@Toofan @Mohny @Ravin @SuperMaN @Farab @Omid @AmirMahdi @SFC @MaSiH

در رابطه با پیشنهاد اول که اصل کار همونه میخوام 3 مورد اضافه کنم.

1.) سرقت به حالت Big Bang انجام بشه.

2.) وقتی سرقت Big Bang توسط 5 نفر از اعضای اقلیت دسته متوسط متشابه انجام می شود؛ درآمد آن (پول توی گاوصندوق ها) به 20 درصد بیشتر از سرقت Smart Rob در حالت عادی تغییر پیدا بکنه.

3.) وقتی لیدر دسته متوسط های TRM و TMF بودم مشاهده کردم که این اقلیت ها به مقدار زیادی Materials در HQ دارند که قابل برداشت نیست، خب این میتونه عالی باشه که با محدودیت 7 عدد C4 در هفته بعد از پر کردم فعالیت (Activity) هر عضو اقلیت بتونه با استفاده از [MakeC4/] 7 عدد بمب با استفاده از Materials داخل HQ درست بکنه. (مقدار C4 قابل ساخت با Materials داخل HQ در هفته میتونه بر اساس تصمیم افرادی که در بالا Tag شده اند تغییر پیدا بکنه)

momojaja.png

لینک به دیدگاه

پیشنهاد بسیار عالی. نظرم + هست.

Champ.png

respect.png
............
.......................................................................

.𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷'𝓽 𝓒𝓱𝓪𝓷𝓰𝓮 𝓦𝓱𝓪𝓽'𝓼 𝓓𝓸𝓷𝓮, 𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷 𝓞𝓷𝓵𝔂 𝓜𝓸𝓿𝓮 𝓞𝓷

لینک به دیدگاه

درود، آیا در زمانی مشخص تعداد ممبر‌های فکشن شما به بیشتر از ۸ نفر میرسه؟

در گذشته به صورت عادی از هر فکشن دسته متوسطیی ۵ یا ۶ نفر در یک زمان آنلاین بودند، اگر الان هم به این صورت باشه مدیریت کردن راب برای لیدر سخت میشه. تعداد کم اعضا و لج کردن آنها، بهانه های مختلف و... برای لیدری که برای زدن راب فکشنی که اعضای کافی نداشته باشه سخته. اگر این مورد با افزایش ممبر ها حل شده نظر من + هست.

16 ساعت قبل، Momojaja گفته است:

.) وقتی لیدر دسته متوسط های TRM و TMF بودم مشاهده کردم که این اقلیت ها به مقدار زیادی Materials در HQ دارند که قابل برداشت نیست، خب این میتونه عالی باشه که با محدودیت 7 عدد C4 در هفته بعد از پر کردم فعالیت (Activity) هر عضو اقلیت بتونه با استفاده از [MakeC4/] 7 عدد بمب با استفاده از Materials داخل HQ درست بکنه. (مقدار C4 قابل ساخت با Materials داخل HQ در هفته میتونه بر اساس تصمیم افرادی که در بالا Tag شده اند تغییر پیدا بکنه)

هممم، فکر خوبیه. وقتی ساخت گان با متریال HQ ممکن هست چرا ساخت C4 ممکن نباشه؟ نظرم مثبت هست، ولی اعضا میتونن از ساخت C4 و فروش اون درآمد کسب کنن که به نظر من ناعدلانه هستش. اعضای با رنک +4 قابلیت ساخت C4 رو داشته باشن و قابلیت فروش اونها رو نداشته باشن (Owned, Faction). (5C4 per meeting)

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه

17 دقیقه قبل، Farab گفته است:

درود، آیا در زمانی مشخص تعداد ممبر‌های فکشن شما به بیشتر از ۸ نفر میرسه؟

در گذشته به صورت عادی از هر فکشن دسته متوسطیی ۵ یا ۶ نفر در یک زمان آنلاین بودند، اگر الان هم به این صورت باشه مدیریت کردن راب برای لیدر سخت میشه. تعداد کم اعضا و لج کردن آنها، بهانه های مختلف و... برای لیدری که برای زدن راب فکشنی که اعضای کافی نداشته باشه سخته. اگر این مورد با افزایش ممبر ها حل شده نظر من + هست.

بله، من خودم هم به این مشکل قبلا که لیدر دسته متوسط بودم برخوردم. تصمیم افزایش ظرفیت اقلیت های دسته متوسط با مدیریت هستش که میتونن این کار را به دلیل زیاد شدن پلیر ها و بحث Faction راب انجام بدن.

18 دقیقه قبل، Farab گفته است:

هممم، فکر خوبیه. وقتی ساخت گان با متریال HQ ممکن هست چرا ساخت C4 ممکن نباشه؟ نظرم مثبت هست، ولی اعضا میتونن از ساخت C4 و فروش اون درآمد کسب کنن که به نظر من ناعدلانه هستش. اعضای با رنک +4 قابلیت ساخت C4 رو داشته باشن و قابلیت فروش اونها رو نداشته باشن (Owned, Faction). (5C4 per meeting)

با همون محدودیت ساخت C4 از Materials داخل HQ حل میشه، چون اون 7 بمب دقیقا معادل 70 هزار Materials از همون Materials هایی هستش که شخص در HQ قرار داده است. بمب های بعد از ساخت هفتمین بمب نیاز به Materials شخصی برای ساخت دارند که هیچ مشکلی پیش نیاد.

momojaja.png

لینک به دیدگاه

من موافقم 

به طوری که لیدر مجازات نشه ولی اعضا مجازات بشن 

ولی اگه تعداد اعضای مورد نیاز راب حاضر بودن ولی لیدر راب رو استارت نکرد، لیدر مجازات بشه

خدا برایم کافیست...

Alarm.png

ما از آن سوخته دلانیم       

که ز کس کینه نداریم 

یه شهر دشمن ماست یه دوست نداریم

𝒜𝓁𝒾                                                                         

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

نظر بنده هم + هست.

امیدوارم عملی بشه اما فقط برای دسته ی متوسط!

ویرایش شده توسط FriendOfGod

نُقطه نوری میانِ ظُلماتِ اَفکار!

FriendOfGod.png

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Alarm گفته است:

من موافقم 

به طوری که لیدر مجازات نشه ولی اعضا مجازات بشن 

ولی اگه تعداد اعضای مورد نیاز راب حاضر بودن ولی لیدر راب رو استارت نکرد، لیدر مجازات بشه

بله.

1 ساعت قبل، FriendOfGod گفته است:

با سلام و احترام

نظر بنده هم + هست.

امیدوارم عملی بشه اما فقط برای دسته ی متوسط!

دقیقا فقط دسته ی متوسط هدف ما هستش.

momojaja.png

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Momojaja گفته است:

دقیقا فقط دسته ی متوسط هدف ما هستش.

عالیه پس

نُقطه نوری میانِ ظُلماتِ اَفکار!

FriendOfGod.png

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

جهت بررسی منتقل شد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...