رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ماشین Duneride

Rager

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود خدمت مدیریت آرساکیا گیم.
https://s6.uupload.ir/files/ag-sa-0013_ooda.jpg
چند وقتیه که به یه موردی بر خوردیم که باعث آزار و اذیت پلیر ها شده,  و این مورد مربوط میشه به یه اسپشیال ماشین که همه رو آجز کرده.
حقیقتا ما هم خشمون میاد اینطوری آزار بدیم پلیر هارو, اما این مورد برای پلیر ها قفل شده چون این ماشین رو فقط یه نفر داخل سرور داره و خب این مورد نامردیه نصبت به بقیه, به هر حال بقیه هم دوست دارن آزار بدن پلیر هارو.
به شخصه هفته ی پیش بالای 20 بار فقط ماشینم ترکید با همین ماشین. سرعت ماشین که بسیار بالاس, استقامت خیلی خوبی نصبت به دامپر و امسال اون داره.
قیمتی که داخل استان نوشته $3.500.000 و بیمه آن $17.500 هست, و خب منم این ماشینو داشتم برام مهم نبود دو سه بار بترکه.
و قیمت آن در بازار آرساکیا به صورت آزاد نوجومی میباشد, و آخرین قیمت براوورد شده توسط صاحب آن 300میلیون میباشد که اصلا قابل درک نصبت به قیمت استاندارد ماشین نیست.

https://s6.uupload.ir/files/ag-sa-0013_ooda.jpg
از شما خواهشمند هستم که به این موضوع رسیدگی کنین و یه فکر به حال این موضوع کنین.

@AliAssassiN @OverGrown @Kamyab

@AmirHosseiN @Martyn @Meli

ویرایش شده توسط Rager

???? ?? ?? ???? ? ??? ?????? ? ??? ???, ???? ????? ??.

555.png

Rager.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کسی که باعث آزار و اذیت بقیه میشه، احتمالا عقده‌هاش رو تو زندگیش نمیتونه رفع کنه، میاد داخل گیم خالی میکنه. اینجور ادما رو کلا کاری نداشته باشید بهشون. زندگی سختی داشتن

و اینکه بعضی جماعت هستن چون فکر میکنن فقط خودشون پول دارن، باید هر رفتاری که میخوان با بقیه داشته باشن، اینجور ادما هم احتمالا یا تازه به دوران رسیدن، یا فکر میکنن بقیه اندازه اون پول ندارن که پای گیم خرج کنن ( که اشتباه فکر میکنه )

• دوست دارم که 3

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

به هر حال، چه داخل گیم، چه بیرون گیم، هیچی ارزشش به انسانیت نیست.

جوری با بقیه رفتار کنیم که دوست داریم باهامون رفتار بشه

ویرایش شده توسط Supervisor
  • دوست دارم که 1

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

حقیقتا دنیا شاید دنیای پوله 
ادما با پول زندگی میکنن و با پول میتونن خیلی چیزارو عوض کنن ولی همیشه عدالت و برقراری عدالت اگه داخلش پولی نباشه و صرفا به عدل توجه بشه قطعا قدرتی فرا تر از پوله :)

من نمیگم پول بده خیلیم خوبه ولی بعضی چیزارو با پول نمیشه خرید ولی قدرتش دست بقیس و این آزار دهندس!
این که مثلا من دوست دارم این ماشینو داشته باشم ولی باید چند صد میلیون پول بدم به صاحبش و چرا که از سرور و از موسس نمیتونم این ماشینو بخرم و قیمت های غیر منطقی وجود داره
@Ali

سلطان قلب ها ===>  Price 

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Rager گفته است:

به نظرم حقیقتا وجود این ماشین داخل سرور خدش باعث معضلی شده

نمیدونم ولی حالا که تو سرور هست یکی ازش

• ناراحت 1

سلطان قلب ها ===>  Price 

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

برخی موارد مانند این موضوع، و بسیاری دیگر از موضوعات به دست بازار بازی (که توسط بازیکنان شکل میگیرد) صورت میگیرد. 

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...