رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اضافه شدن Faction Fire Stations

Marcello

ارسال‌های توصیه شده

بنده در مورد این Factions فکر کردم و ایده های خوبی به ذهنم رسید. 

رنگ Faction قرمز پر رنگ در نظر گرفته شود.

و وقتی ماشینی اتش میگیرد در مدت زمانی اتش نشان زمان رفتن به محل ماشین را داشته باشد. 

اضافه شدن قابلیت اتش گرفتن خانه و یا busines و یا حتی HQ ها و هر مکانی که میتوان به آن ورود کرد.

اعضای این faction بتوانند برای خود Fire extinguisher بگیرند. 

skin های اتش نشانی و ماشین FireTruck که برای Faction ParaMedic است به Faction Fire Stations منتقل شود. 

و بنظر بنده این Faction میتونه تو دسته ملایم کلی طرفدار داشته باشه. 

با اضافه شدن این Faction تنوع به AG اضافه میشه. 

لطفا در مورد نظرم فکر کنید. 

با تشکر

من از تاریکی نمیترسم؛ تاریکی از من میترسه

Marcello.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلامی دوباره. 

اگر اعضای Faction در مدت زمان تایین شده به محل اتش سوزی نرسند ماموریتشان Fail میشود. 

با تشکر

Marcello.png

لینک به دیدگاه

به نظر من میشه از این پیشنهاد برای جلوگیری از هدر رفت بیمه ماشین هم استفاده کرد 

چطور؟؟؟

به این طور که وقتی برای مثال ماشین من آتیش میگیره، در حالت عادی بعد از چند ثانیه ماشین میترکه و بیمه هم از دست میره!!

اما بعد از اضافه شدن این فکشن

این جوری بشه که وقتی ماشین من آتیش میگیره به تمام آتش نشان ها وارن و لوکیشن من ارسال بشه و مثلا اگر اونها تا 2 دقیقه نتونن بیان و ماشین من رو خاموش کنن

اون موقع ماشین بترکه و بیمه کم بشه.

savaki.png

لینک به دیدگاه

درود نظرم ( - ) می باشد. 

چون در این صورت تمامی سرور دشمن این فکشن می شوند چون که ممکن است در تایم مورد نظر به مقصد نرسد و مشکلات زیادی به وجود بیاید و دیگر کسی ترس از ترکیدن بیمه ماشین نداشته باشد.

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

با سلام TheExpert عزیز

6 ساعت قبل، TheExpert گفته است:

چون در این صورت تمامی سرور دشمن این فکشن می شوند چون که ممکن است در تایم مورد نظر به مقصد نرسد و مشکلات زیادی به وجود بیاید و دیگر کسی ترس از ترکیدن بیمه ماشین نداشته باشد.

اگر اعضای این فکشن یا هر بازیکن دیگری بیشتر از چند بار Kill شوند میتوانند در فروم شکایت کنند

ایجاد مزاحمت - PlayerName

Marcello.png

لینک به دیدگاه

با سلام

7 ساعت قبل، 0STAD گفته است:

چطور؟؟؟

به این طور که وقتی برای مثال ماشین من آتیش میگیره، در حالت عادی بعد از چند ثانیه ماشین میترکه و بیمه هم از دست میره!!

اما بعد از اضافه شدن این فکشن

این جوری بشه که وقتی ماشین من آتیش میگیره به تمام آتش نشان ها وارن و لوکیشن من ارسال بشه و مثلا اگر اونها تا 2 دقیقه نتونن بیان و ماشین من رو خاموش کنن

اون موقع ماشین بترکه و بیمه کم بشه.

بله ایده خوبی برای از دست رفتن بیمه است

بهش فکر نکرده بودم

با تشکر.

Marcello.png

لینک به دیدگاه

به نام خداوند جان آفرین.

درود به تمامی دوستان عزیز و هم سروری های عزیز.

اجرا به شکل زیر به نظرم بشه اتفاق بیوفته.

1_خوب مورد اول از همه اینکه این سیستم باید با کیفیت مناسب و مادیشین بسیار پیشرفته اجرا بشه که مورد پسند همه قرار بگیره.

چطور ممکنه؟

این که مشکلی ندارد.این سرور با یک سرور عادی خیلی فرق داره.خرج هایی برای این سرور شد که ارقام بالایی داره.همچنین این سرور تیمی متحد و کد نویس دارد.خیلی ها داخل سرور هستند که کدنویسی رو به شکلی بلد هستند.

2_این فکشن به نظر من اصلا نیازی نیست که به شکل فکشن در بیاد.دلیلش هم اونه که هیچ‌کَس علاقه ای به این نداره که وارد یک فکشن بشه که تنها کار انجامی اون خاموش‌کردن آتش هست.

بنابراین این مورد به شکل یک Job  وارد بازی میشود نه به شکل Faction.

3_خوب بحث های اضافی رو میزاریم کنار.بریم سراغ نحوه کار،چگونگی و درآمد.

خوب با نحوه کار شروع میکنیم.اول از همه باید ماشین آتش نشانی (fire truck) از فکشن مدیک حذف بشه و جایگزین آن وسیله نقلیه Jester به این فکشن اضافه بشه.(نوع وسیله نقلیه جایگزین به انتخاب موسس اون فقط مثال هست)

هر فرد که کار خود را به این کار تغییر میدهد ابتدا باید به اداره مدیک شهر LS برود.

سپس یک گواهینامه تحت عنوان Drive fire truck به فرد ارائه میدهد که این گواهینامه هر 60 روز یکبار باید دوباره از اداره گرفته شود.(دلیل بردن کار به سمت  مدیک این است که صاحب مدیک روزانه سودی در برابر Prods های روزانه ای که دریافت می کند داشته باشد.این مورد طبق مجله ای که دوست عزیزم نوشته شده بود برسی شد.)

سپس باید به مکان قرار گرفتن Fire truck ها برود و یکی از آنها را بردارد.پس از آن او مسئول خاموش کردن هیزم هایی است که توسط سرور/استریمر ها/اشخاص VIP/اشخاص premium/دیگر اشخاص.... گذاشته میشود است.

به همین راحتی.

نکته:اگر آتش ها خاموش نشد به جنگل ها و خانه ها سرایت میکند و آنها را نیز باید خاموش کنند.

۲_اگر ۵ دقیقه از زمان آتش گرفتن هیزم ها بگذرد اتفاق بالا رخ خواهد داد.

۳_در صورتی آتش پس از ۵ دقیقه انتقال خواهد یافت که حد اقل ۴ نیروی آماده به کار این کار در سرور حضور داشته باشند.

۴_فقط در صورتی سرور هیزم و آتش اسپاون میکند که ۴ نیروی آماده به کار آتش نشان در سرور باشند.

۵_درآمد این شغل باید زیاد باشد.

پایان.

ایزی ایزی تُمام تُمام.

ببخشید که سرتون رو درد آوردم و پرحرفی کردم.

+آرزوی موفقیت برای تمامی پلیر ها الخصوص @Ali در پیشرفت ارساکیا??

ویرایش شده توسط Vortlu
لینک به دیدگاه

با سلام @Vortlu عزیز. 

در ۱۴۰۲/۸/۲ در 13:07، Vortlu گفته است:

نکته:اگر آتش ها خاموش نشد به جنگل ها و خانه ها سرایت میکند و آنها را نیز باید خاموش کنند.

۲_اگر ۵ دقیقه از زمان آتش گرفتن هیزم ها بگذرد اتفاق بالا رخ خواهد داد.

۳_در صورتی آتش پس از ۵ دقیقه انتقال خواهد یافت که حد اقل ۴ نیروی آماده به کار این کار در سرور حضور داشته باشند.

۴_فقط در صورتی سرور هیزم و آتش اسپاون میکند که ۴ نیروی آماده به کار آتش نشان در سرور باشند.

مطلب صحیحی گفتید اما میشه از این قابلیت به عنوان Buff استفاده کرد.

اتیش ها در صورت Fail شدن بطور خودکار خاموش می شوند اما از طرفی عضو این فکشن اکتویتی نمیگیره و از طرف مقابل هم لیدر HQ/صاحب خانه/صاحب biz/صاحب ماشین باید پول بیمه رو بدن.

اما می توان در فاجعه ی

در ۱۴۰۲/۸/۲ در 13:07، Vortlu گفته است:

اگر آتش ها خاموش نشد به جنگل ها و خانه ها سرایت میکند و آنها را نیز باید خاموش کنند.

PD/FBI/NG ها بعد اینکه کسی Buff زد وارد قضیه شن و به (FS (Fire Stations پیغام بفرستن تا بیان و یجوری شبیه Rob Bank بشه

(بعد از پیغام فرستادن COP ها به FS ها باید یا 6 نیروی FS انلاین باشن یا رنک بالاشون رو با خودشون بیارن و تمامی اعضا با FireTruck باشن)

Marcello.png

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، KhodeNaji گفته است:

با سلام @Vortlu عزیز. 

مطلب صحیحی گفتید اما میشه از این قابلیت به عنوان Buff استفاده کرد.

اتیش ها در صورت Fail شدن بطور خودکار خاموش می شوند اما از طرفی عضو این فکشن اکتویتی نمیگیره و از طرف مقابل هم لیدر HQ/صاحب خانه/صاحب biz/صاحب ماشین باید پول بیمه رو بدن.

اما می توان در فاجعه ی

PD/FBI/NG ها بعد اینکه کسی Buff زد وارد قضیه شن و به (FS (Fire Stations پیغام بفرستن تا بیان و یجوری شبیه Rob Bank بشه

(بعد از پیغام فرستادن COP ها به FS ها باید یا 6 نیروی FS انلاین باشن یا رنک بالاشون رو با خودشون بیارن و تمامی اعضا با FireTruck باشن)

اینم میشه.

لینک به دیدگاه

با سلام..

با @TheExpert و @Vortlu موافق هستم

چرا که اگه من جز فکشن باشم و به موقع نتونم ماشین آتیش گرفته شما رو خاموش کنم، اکتیویتی که نمی‌گیرم هیچ، بدتر از اون اینکه شما هم دشمن من میشی و کم کم کل سرور با هم دشمن میشن 

سیستم آتیش گرفتن و ترکیدن ماشینا برای GTA San Andreas  هست و کار سختیه که بخوان یکاری کنن که وقتی ماشین آتیش گرفت، برای مدتی در اون حالت بمونه و نترکه

به نظرم فکشن Fire station زیاد ضروری نیست

(همین Medic شم با drugs و hotdog و بیز هایی که وجود داره بنظرم اونقدرا ضروری نیست)

پس بهتره که اگه میخواد به بازی اضافه شه، به صورت Job اضافه بشه که دوستمون اشاره کردند و یکسری جزئیات دادند چون میشه گفت هیچ فایده‌ای برای پلیر های دیگه نداره.. (مثل بقیه Job هاست: Oil Work & Farmer & Bus & Garbage Man...)

شما تا الان که بازی میکردی، احساس کردی که به آتش نشانی نیاز داری؟ نهایتا مثلاً جایی ماشینی ترکیده باشه به قسمت از بازی برات آتیش گرفته که کم پیش میاد و با ریسپاون شدن اون قسمت از مپ، دیگه آتیشی نمیبینی

در کل نظرم زیاد موافق نیست..

• دوست دارم که 1

ee1d11_241707667010869.png

Cartoon.png

𝙼𝚢 𝙱𝚛𝚘𝚜:

Cappuccino.png

Automat.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۱ در 23:49، TheExpert گفته است:

درود نظرم ( - ) می باشد. 

شکایت 

و اینکه اونها نیاز به فعالیت فکشنی هستن و در صورت نداشتن این فعالیت (مثل فکشن های دیگه) با توجه به قوانین جریمه میشوند (FW & AV & FP80)

savaki.png

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، 0STAD گفته است:

شکایت

اها شکایت دشمنی نمیسازه..?

همین الان برو از یکی شکایت کن..

تا انتقام نگیره، ولت نمیکنه..

فقط داداش اگه میشه راجب متن منم نظر بده

می‌خوام بدونم نظرت راجب اون چیه؟

• هاها 1

ee1d11_241707667010869.png

Cartoon.png

𝙼𝚢 𝙱𝚛𝚘𝚜:

Cappuccino.png

Automat.png

𝕿𝖍𝖆𝖓𝖐 𝕲𝖔𝖉.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۸/۱ در 23:42، 0STAD گفته است:

شاید به همین دلیل اضافه نشه این فکشن?

• دوست دارم که 1

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ
Spicy.png
AmiRSpicy.png

My brothers
Reza.png
Adwin.png
MwM.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

نظرم - هست

اگه همچین فکشنی به وجود بیاد تبدیل میشه به یک

فکشن مرده و بی مصرف.

Champ.png

respect.png
............
.......................................................................

.𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷'𝓽 𝓒𝓱𝓪𝓷𝓰𝓮 𝓦𝓱𝓪𝓽'𝓼 𝓓𝓸𝓷𝓮, 𝓦𝓮 𝓒𝓪𝓷 𝓞𝓷𝓵𝔂 𝓜𝓸𝓿𝓮 𝓞𝓷

لینک به دیدگاه

+

هی میگزره....!              

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد/انتقاد شما.

پیشنهاد شما تکراری است، همچنین مواردی که ذکر کردید بسیار جالب است،

اما متاسفانه به 2 دلیل " نبود زیر ساخت " و " محدودیت های کنونی " در حال حاضر امکان پذیر نمیباشد.

پیشنهادات شما رد شد.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...