رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست عضویت

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Dr.NiNjA.png
• سن واقعی: 21
• اسم واقعی: سهیل
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: آرام و صبور، منطقی و خونسرد، سعی میکنم ندیده بگیرم و ببخشم و بعضی مسائل رو کوتاه بیام، پشتکار و صبر زیادی برای رسیدن به یه هدف دارم، تنوع طلب نیستم از چیزی زود خسته نمیشم، قوانین رو جدی میگیرم و مقرراتی ام، سعی میکنم همیشه شرایط دیگران رو درک کنم، کم حرفم زیاد اجتماعی نیستم ولی سعی میکنم اجتماعی باشم، به تجربیاتم توجه زیادی دارم و همیشه از اشتباهاتم عبرت می‌گیرم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ حداقل 2 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 - 00:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: دریافت دو اخطار به دلیل ارتکاب به خطا های غیر عمدی بخاطر نداشتن تمرکز کافی در نتیجه خستگی کوتاه مدت و بازی کردن مداوم که منتج به اخراج شد.
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): از آنجا که قبلا در این فکشن حضور داشتم و با محیط و ماهیتش آشنام، به نظرم فکشن خیلی جذاب و سرگرم کننده ای هست و تایمی نداره که بیکار باشی و خسته بشی و چون تجربه کافی کسب کردم میتونم عملکرد بهتری از خود نسبت به قبل نشون بدم.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ تجربه کافی و علاقه به دستگیری مجرمین و همچنین برخورد با کسانی که به درستی رانندگی نمی‌کنند.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ حداقل ۵ بار

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: McClane.png
• سن واقعی: 18
• اسم واقعی: علی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: امیدوار مهربان باهوش خونسرد خوش اخلاق با تجربه تلاش و کوشش کننده جهت رسیدن به هدف ها, علاقه مند به پیشرفت و ترقی, صبور در انجام امور مختلف و پایبند به وظایف و اموره سپرده شده چه از سوی دیگران و چه به صورت طبیعی و علاقه مند به فکشن ویژه
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 1 تا 8 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 - 4:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: مدتی هست فکشنی نیستم - خستگی
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): داشتن علاقه به مجموعه فکشن های ویژه و همچنین اقلیت مناسب  پلیس  و داشتن اشنایی های پیشینه با این اقلیت و داشتن تجربه های کافی جهت عضویت و فعالیت در این اقلیت را مناسب میدانم تا موجب پیشرفت در این دسته شود و همچنین بودن دوستان در این اقلیت
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه و آشنایی
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 1 تا 10 بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Davidson.png

• سن واقعی: 18

• اسم واقعی: محمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید:  خوش اخلاق اجتماعی  فعال باحال خوش برخورد  ارام 

• روزانه چقدر بازی می کنید؟  4تا 5 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  در بازه زمانی ۱۵:۰۰-۲۱:۰۰

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: دیگه علاقه ای نداشتم  

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون دوستانم هستن 

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟  چون مکان مناسبی برا فعالیت هست 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟  3الا 4 بار 

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Arshiya.png
• سن واقعی: 21
• اسم واقعی: ارشیا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: ساده و پاکدل 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 4 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): معمولا شب ها
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: 2 سال پیش یادم نیس
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): زندگی کردم اینجا
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ قابل مشاهده هست
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 4+

Solo is better                       

Arshiya.png 

Namju.png

لینک به دیدگاه

•عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MiCroScoPe.png

• سن واقعی: 15

• اسم واقعی: علی

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: امیدوار مهربان باهوش خونسرد خوش اخلاق با تجربه تلاش و کوشش کننده جهت رسیدن به هدف ها, علاقه مند به پیشرفت و ترقی, صبور در انجام امور مختلف و پایبند به وظایف و اموره سپرده شده چه از سوی دیگران و چه به صورت طبیعی و علاقه مند به فکشن ویژه

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 1 تا 8 ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 - 4:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: مدتی هست فکشنی نیستم - خستگی

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): داشتن علاقه به مجموعه فکشن های ویژه و همچنین اقلیت مناسب پلیس و داشتن اشنایی های پیشینه با این اقلیت و داشتن تجربه های کافی جهت عضویت و فعالیت در این اقلیت را مناسب میدانم تا موجب پیشرفت در این دسته شود و همچنین بودن دوستان در این اقلیت

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه و آشنایی

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 1 تا 10 بار

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Brate.png
• سن واقعی: ۱۷
• اسم واقعی: امیرعلی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال- صبور -پر جنب و جوش_دارای گانری عالی 
• روزانه چقدر بازی می کنید؟۶ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ۲تا ۲۴
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:اومدن به فکشن دیگری
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چونکه با رفتن به دوتا دسته متوسط گانری خودمو قوی کردم و فکر میکنم بتونم کمک خوبی کنم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۴۰

𝑚𝑦 𝑎𝑐𝑐𝑜𝑢𝑛𝑡𝑠:

grand_god.png

awmir_turk.png

𝑚𝑦 𝑓𝑟𝑖𝑒𝑛𝑑𝑠:

Meli.png

Ali.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Plosion.png
• سن واقعی: 16
• اسم واقعی: امیر
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: قانون مدار هلپر پلیس اماده جنگ با خلافکاران
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4 یا 5 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 3 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: ارتقا برای اومدن به پلیس
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): فکشن خوبیه با جنایتکاران مبارزه میکنه رفیقام اینجان

•چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون پلیس بودن کار منه
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ نهایتا 4 بار

نَصرُ مِن اللهِ و فَتحٌ قریب

بعد اعلام جنگ بخونید نماز وحشت برسم پشت خاکریزتون فقط اشهد 

helper.png                                    

Plosion.png                                     

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Strongest.png

• سن واقعی: 16

• اسم واقعی: امیر

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: جدی فعال منطقی

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 20:00 - 00:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: یادم نیست

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): Pd متعلق به من منه و من متعلق به PD ام

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون سابقه دارم توش

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10

ᏞᝪᝪᏦ Ꮖᑎ Ꭹᝪᑌᖇ ᕼᗴᗩᖇᎢ

ᗰᏆᏀᕼᎢ ᗷᗴ Ꮖᑎ Ꭲᕼᗴᖇᗴ

زمان فعالیت در بازی: در روز های کاری تمام تایم ها به جزء ساعات 11 الی 19

:acigar:

The_Guardian.png

Drown.png

Strongest.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:oyama.png 
• اسم واقعی: صالح
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: ساکت و قوی
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 15:00الی 18:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:برای اینکه بیام اینجا
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): با pd حال میکنم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون من فکشنو دوس دارم فکشنم منو دوس داره
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 6 بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Roulette.png
• سن واقعی: 20
• اسم واقعی: مهدی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: صبور - کاربلد - پایبند به قوانین - کاری - کمک کننده - توانا بر انجام وظیفه و زدن اکتیویتی - یاری رسان - برخورد با احترام نسبت به سایر بازیکنان - علاقه به سایر اعضا و همکاران مهربون، صادق، با ادب، خوش اخلاق، متعهد، صبور، اجتماعی، با مرام، با معرفت، آشنا با کار تیمی. تمام تلاشم رو برای بهتر شدن در هر چیزی که انجامش میدم میکنم. با هیچ کسی مشکل و دشمنی ندارم. کاملا پایبند به قوانین هستم. مسئولیت‌ پذیر نسبت به انجام کار ها. سریع و پر سرعت در انجام فعالیت های مربوطه. کاری به کار کسی ندارم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5-6 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 - 16:00 و 20:00 - 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: فکشنی نداشتم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): به دلیل اینکه قبلاً داخل همین فکشن فعالیت میکردم و میتونم به خوبی فعالیت کنم و اکتیویتی بزنم. با قوانین این اقلیت آشنایی دارم و میتونم کار مردم رو سریعا راه بندازم.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل اینکه این فکشن میتونه فضای خوبی رو داشته باشه.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5+

𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷𝓽 𝓱𝓪𝓿𝓮 𝓫𝓪𝓵𝓵𝓼 𝓽𝓸 𝓼𝓪𝔂 𝓫𝓾𝓵𝓵𝓼𝓱𝓲𝓽 𝓲𝓷 𝓶𝔂 𝓯𝓪𝓬𝓮

𝓝𝓾𝓶𝓫𝓮𝓻 𝓞𝓷𝓮 𝓕𝓪𝓶𝓲𝓵𝔂                      

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل کنترل پنل: Desimon.png

• سن واقعی: 15

• اسم واقعی: امیرمحمد

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال ، با انرژی ، سیگما ، شاعر ، عشق کار ، با ادب ، خداپرست ، مشتی ، عشقی ، پسرخوب ، تنها ، به سمت موفقیت ، شاد ، غمگین ، رفتار خوب با پلیرهای ارساکیاگیم ، عاشق گیم ، عاشق ارساکیا ، عاشق گانری ، عاشق Paintball ، دوستدار طبیعت ، دوستدار رفاقت با دیگران ، دوستدار کمک به دیگران ، درس خون ، زرنگ ، شوخ طبع ، با مرام ، لوتی  ، پایبند به قوانین ، مسلط به قوانین ، تا کسی بهن به احترامی نکنه کاری بهش ندارم.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۴ ۵ ساعت شایدم بیشتر یا کمتر بستگی به وقت داره

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 19:00 - 23:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای اومدن به دسته ویژه

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): تاحالا به دسته ویژه نیومدم میخوام تجربه کسب کنم ، تو دسته ویژه به نظرم آسون ترینفکشنه ، دوست دارم خلافکار هارو به سزای اعمالشون برسونم ، به افرادی که قوانینه رانندگی رو نقض میکنن Ticket بدم ، اکتیویتی هاشو دوست دارن ، کسب دآرم و زدن اکتیویتی زیاد ، رفاقت با اعضای فکشن ، علاقه زیاد به PD ،  کسب تجربه ، دلیله خوبیه برای فعالیت در بازی اومدن به دسته ویژه ، و .... دیگه چیزی به ذهنم نرسید.

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ ذکر شد

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۱۰ الی ۲۰ بار

کاکتوس هَم باشی بَغلت میکنم حتی اگه باعث زخمی شدنِ تنم بشه 

Desimon.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:
Arsonist.png
• اسم واقعی: محمد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش اخلاقم و همه عزیزانه سرور رو دوست دارم و آدم مشتی هستم‌ و به قوانین سرور اخترام میزارم و با بازیکنان خوب و بد، بد هستم و اینکه علاقه بسیار زیادی به سرور و قابلیت های جذاب آن‌ دارم و معمولا زود عصبانی میشوم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 10 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  12:00 - 18:00 و 20:00 - 00:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:بخاطر اومدن به دسته ویژه
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون دسته ویژه هست و دوست دارم و کلا فکشنه جالبیه و میتونی افرادو بگردی و دستگیرشون کنی و دوست دارم این کارا رو انجام بدم و میتونی /ram هم بدی و راب بانک رو فیل یا 6 وانتد کنی 
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟  علاقه زیادی دارم و چون توش /ram داره خوشم میاد
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 10+

سکوتـ قـوے تریـن فریاد است.

:Mҽ

Jules.png‌‌

:ᴍʏ ʙʀᴏᴛʜᴇʀ

Luigi.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 0utlaw.png
• سن واقعی: 22
• اسم واقعی: حامد 
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش دل, مهربان, با ادب, خوش طبع, سخت کوش, پر تلاش, صبور, سرم توی کار خودمه, منظم, فعال, پایبند به قوانین, مسئولیت پذیر, کوشا, پر انرژی, با هوش, خون گرم, خوش اخلاق, عاشق, امیدوار و آینده نگر
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ بالای 3 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 21:00 تا آخرشب
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: مدت طولانی آنلاین نبودم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): به دلیل وجود دوستان در این فکشن, وسایل نقلیه مناسب فکشن, روند کاری فکشن, محل HeadQuarter فکشن, تعداد اکتیویتی فکشن, پر کردن وقت, کسب درآمد, کمک به بازیکنان, بخاطر اینکه حوصلم سر نره, تجربه مجدد این فکشن
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ تجربه و علاقه
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5+

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SharaB.png
• اسم واقعی: سینا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: آرام خوش اخلاق و فعال و پر تلاش. همچنین دارای علاقه ای خاص به کاپ.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 الی 16:00 و 21:00 الی 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: آمدن به این فکشن
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه ی خاص و زیادی که به کاپ دارم و علاقه به داشتنه وظیفه ی خاص در بازی.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ قطعا هست به دلیل فعالیت بالا و پر تلاش بودنه بنده.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟+5

:My Accounts

SharaB.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:SPECIAL_AGENT.png

• سن واقعی: ۱۶

• اسم واقعی: طاها

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوش دل, مهربان, با ادب, خوش طبع, سخت کوش, پر تلاش, صبور, سرم توی کار خودمه, منظم, فعال, پایبند به قوانین, مسئولیت پذیر, کوشا, پر انرژی, با هوش, خون گرم, خوش اخلاق, عاشق, امیدوار و آینده نگر.

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 ساعت.

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 08:00 تا 02:00.

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: کمبود وقت و افزایش دروس.

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): به دلیل وجود دوستان در این فکشن, وسایل نقلیه مناسب فکشن, روند کاری فکشن, محل HeadQuarter فکشن, تعداد اکتیویتی فکشن, پر کردن وقت, کسب درآمد, کمک به بازیکنان, بخاطر اینکه حوصلم سر نره, تجربه مجدد این فکشن. 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 2 بار

SPECIAL_AGENT.png

Everyone has weaknesses

But I'm not Everyone

هرکسی یه ضعفی داره

اما من هرکس نیستم

SPECIAL_AGENT

28dc05_24294.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Merkel.png
• سن واقعی: 19
• اسم واقعی: دانیال
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: مهربان و با اخلاق
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 18:00 الی 00:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای اینکه به اینجا بیام
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون علاقه دارم
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5 بار

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ProFeN.png
• اسم واقعی: علی
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: صبور - کاربلد - پایبند به قوانین - کاری - کمک کننده - توانا بر انجام وظیفه و زدن اکتیویتی - یاری رسان - برخورد با احترام نسبت به سایر بازیکنان - علاقه به سایر اعضا و همکاران مهربون، صادق، با ادب، خوش اخلاق، متعهد، صبور، اجتماعی، با مرام، با معرفت، آشنا با کار تیمی. تمام تلاشم رو برای بهتر شدن در هر چیزی که انجامش میدم میکنم. با هیچ کسی مشکل و دشمنی ندارم. کاملا پایبند به قوانین هستم. مسئولیت‌ پذیر نسبت به انجام کار ها. سریع و پر سرعت در انجام فعالیت های مربوطه. کاری به کار کسی ندارم.
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 13:00 - 16:00 و 20:00 - 23:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: فکشنی نداشتم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): به دلیل اینکه قبلاً داخل همین فکشن فعالیت میکردم و میتونم به خوبی فعالیت کنم و اکتیویتی بزنم. با قوانین این اقلیت آشنایی دارم و میتونم کار مردم رو سریعا راه بندازم.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ به دلیل اینکه این فکشن میتونه فضای خوبی رو داشته باشه.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟5+

04da14_24IMG-۲۰۲۴۰۲۱۳-۱۵۴۸۰۳.jpg

از اون موقع که آدم هارو بیشتر شناختم دل بستم به ماشینم...!

My account
ProFeN.png

My brothers

G0DLike.png

Boold.png

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل :
Smarty.png
• سن واقعی: 16
• اسم واقعی: پویا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: باهوش،قوی،علاقه،علاقه به این فکشن،باادب،مسئولیت پذیر،گانر،بافر،عاشق گیم،عاشق حیوانات،عاشق طبیعت،مهربان،عاشق کمک کردن به کسایی که دارن میمیرن،صبور،به قانون ها احترام میزارم،عاشق اسکین این فکشن،عاشق ماشین این فکشن،به کسی فوش نمیدم،با کشی کاری ندارم،خوش خنده، بامزه،زیبا،عاشق فشاری کردن پلیر ها،مغز،توانایی اومن به این فکشن رو دارم،عاشق PC،عاشق دوستامم.
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 5 ساعت 
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00):  16:00 تا 21:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:چون فکشنش باحال نبود.
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): عاشق رنگ این فکشن،من همه ی فکشن هارو دوست دارم،عاشق ماشین هاش، عاشق کمک کردن به دیگران،حال میده این فکشن،میتونم با حقوقش پول در بیارم و این خیلی خوب هستش،عاشق اومدن به این فکشن، کار با این فکشن راحت هست،میتونم فرد مفیدی باشم واسه ی این فکشن،تایم دارم واسه ی اومدن به این فکشن.
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون خوشم میاد ازش و دوستام اونجاست.
روزانه چند بار انجمن را چک میکنید؟ 5بار.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما متقاضیان عزیز !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@ISaeed  درخواست شما برای اکانت _Rolex قبول شد.

@SAJADshojaiy   درخواست شما برای اکانت Pimax قبول شد.

@Bardiyam درخواست عضویت شما برای اکانت  Kalafeh. رد شد. (عدم علیت عضویت در حداقل 30 کلمه)!

@JIMAX    درخواست شما برای اکانت Jimax قبول شد.

@FrostBite  درخواست شما برای اکانت Frostbite قبول شد.

@Poetry   درخواست عضویت شما برای اکانت Poetry رد شد. (عدم علیت عضویت در حداقل 30 کلمه)!

@therock  درخواست شما برای اکانت Therock_11 قبول شد. 

@theboy   درخواست عضویت شما برای اکانت Inevitable رد شد. (عدم علیت عضویت در حداقل 30 کلمه)!

@Perspolis  درخواست شما برای اکانت Tim قبول شد.

@AQA    درخواست شما برای اکانت Rimfire قبول شد.

@Iranian درخواست شما برای اکانت Iranian قبول شد.

@Azhir   درخواست عضویت شما برای اکانت Azhir رد شد. (عدم علیت عضویت در حداقل 30 کلمه)!

@Killed  درخواست عضویت شما برای اکانت Nemesis رد شد. (عدم علیت عضویت در حداقل 30 کلمه)!

@AMIR1092320  درخواست شما برای اکانت Skinner قبول شد.

@HajAliAsGhaR  درخواست عضویت شما برای اکانت HajAliAsGhaR رد شد. (عدم علیت عضویت در حداقل 30 کلمه)!

@Yasin281    درخواست شما برای اکانت Kayku قبول شد.

@MeshcuT    درخواست شما برای اکانت Meshcut قبول شد.

@ExTerMe     درخواست عضویت شما برای اکانت Exterme رد شد. (عدم علیت عضویت در حداقل 30 کلمه)!

@AmirVortlu  درخواست عضویت شما برای اکانت Torch رد شد. (حضور در اقلیت دیگر)!

@EveRGoD    درخواست عضویت شما برای اکانت Spiner رد شد. (عدم علیت عضویت در حداقل 30 کلمه)!

@FaX        درخواست شما برای اکانت LeyGod قبول شد.

@Fayez     درخواست شما برای اکانت Fayez قبول شد.

@AdmBoT درخواست شما برای اکانت Geo قبول شد.

@Elite       درخواست شما برای اکانت ELIMINATED  قبول شد.

@aSoheyl  درخواست شما برای اکانت Dr.Ninja قبول شد.

@Ali13gg  درخواست شما برای اکانت McClane قبول شد.

@MMD12  درخواست عضویت شما برای اکانت Davidson رد شد. (عدم علیت عضویت در حداقل 30 کلمه)!

@Hello     درخواست عضویت شما برای اکانت Arshiya رد شد. (عدم علیت عضویت در حداقل 30 کلمه)!

@heydarbaba  درخواست شما برای اکانت Brate قبول شد.

@Plosion      درخواست شما برای اکانت Plosion قبول شد.

@Guardian    درخواست عضویت شما برای اکانت Strongest رد شد. (عدم علیت عضویت در حداقل 30 کلمه)!

@Sdkilluminati   درخواست عضویت شما برای اکانت Oyama رد شد. (عدم علیت عضویت در حداقل 30 کلمه)!

@FeaRLeSS    درخواست شما برای اکانت Roulette قبول شد.

@AmirMamad درخواست شما برای اکانت Desimon رد شد. (عدم علیت دارای تنبیه اقلیت هستید)!

@SiahSefid     درخواست شما برای اکانت Arsonist قبول شد.

@999   درخواست عضویت شما برای اکانت MiCroScoPe رد شد. (حضور در اقلیت دیگر)!

@h4med درخواست عضویت شما برای اکانت  0utlaw رد شد. (نداشتن اسکیل مناسب و همچنین نداشتن رنک 2 اقلیت دسته متوسط )!

@SharaB درخواست شما برای اکانت Sharab قبول شد.

@specialagent درخواست شما برای اکانت SPECIAL_AGENT قبول شد.

@Daniyal1382  درخواست عضویت شما برای اکانت Merkel رد شد. (عدم علیت عضویت در حداقل 30 کلمه)!

@ProFeN   درخواست شما برای اکانت Profen قبول شد.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

الویت تست گیری: 

1-Dr.NiNjA.png

ساعات بازی کرده این ماه 171

2-GeO.png

ساعات بازی کرده این ماه 116

3-FrostBite.png

ساعات بازی کرده این ماه 109

4-iranian.png

ساعات بازی کرده این ماه 85

5-therock_11.png

ساعات بازی کرده این ماه 75

6-PlMAX.png

ساعات بازی کرده این ماه 69

7-TiM.png

ساعات بازی کرده این ماه 66

8-SharaB.png

ساعات بازی کرده این ماه 63

9-_ROLEX.png

ساعات بازی کرده این ماه 60

10-McClane.png

ساعات بازی کرده این ماه 53

11-LeyGod.png

ساعات بازی کرده این ماه 49

12-JIMAX.png

ساعات بازی کرده این ماه 48 

13-Plosion.png

ساعات بازی کرده این ماه 47

14-Fayez.png

ساعات بازی کرده این ماه 44

15-Skinner.png

ساعات بازی کرده این ماه 38

16-Brate.png

ساعات بازی کرده این ماه 36

17-Rimfire.png

ساعات بازی کرده این ماه 33

18-Arsonist.png

ساعات بازی کرده این ماه 30

19-kayku.png

ساعات بازی کرده این ماه 23

20-ProFeN.png

ساعات بازی کرده این ماه 21

21-Meshcut.png

ساعات بازی کرده این ماه 16

22-SPECIAL_AGENT.png

ساعات بازی کرده این ماه 2

23-ELIMINATED.png

ساعات بازی کرده این ماه 0

24-Roulette.png

ساعات بازی کرده این ماه 0

روند تست به صورت زیر می باشد:

5 سؤال از قوانین عمومی، 10 سؤال از قوانین عمومی دسته ویژه، 10 سؤال از قوانین مربوط به اقلیت و یک تست Duel توسط Deagle یا MP5 (به انتخاب شما) که باید در این تست Duel حداقل 50% خون را ببرید.

در صورت اینکه 3 اشتباه داشتید در تست رد می شوید.

هرگونه تماس با لیدر و ساب لیدر منجر به رد شدن شما میشود لطفا تماس نگیرید و برای تست پیگیری نکنید!

آماده تست باشید هر لحظه ممکن است تست گرفته شود!

Be a voice, not an echo

FcPoker.png

I am not a player…I’m the game

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: oyama.png
• اسم واقعی: صالح
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: برای اینکه بیام اینجا
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): به دلیل اینکه قبلاً داخل فکشن دیگری فعالیت میکردم و میتونم به خوبی فعالیت کنم و اکتیویتی بزنم. با قوانین این اقلیت آشنایی دارم و میتونم کار مردم رو سریعا راه بندازم.
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5+

ویرایش شده توسط Sdkilluminati
لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:gang_safe.png

• سن واقعی: ۱۶

• اسم واقعی: بنیامین 

• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: پرکار،مهربون،علاقه به پلیس،رانندگی خوب،با کسیم زیاد کاری ندارم،

• روزانه چقدر بازی می کنید؟ اگر بیام به اقلیت پلیس ۵+ ساعت

• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 04:00 - 10:00

• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: به این اقلیت بیام

• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): علاقه زیاد به این اقلیت،رانندگی خوب،داشتن تجربه کافی،

• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه زیاد 

• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ +۳ بار

لینک به دیدگاه

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Digger.png
• سن واقعی:15

• اسم واقعی: علیرضا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: فعال جدی پایبند به قوانین کم حرف علاقه مند به این فکشن
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 4 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 14:00 الی 00:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:برای اومدن به این فکشن
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): برای علاقه به دسته ویژه کسب تجربه و درآمد
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ علاقه دارن به قانین مسلط هستم
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 30+

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: iAmiir.png
• سن واقعی: 17
• اسم واقعی: امیرمحمد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: شاد -خوش حال -با اخلاق-باحال-فعال-علاقه به فکشن پی دی
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ 3 ساعت
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 17:00-14:00
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید:خسته کننده بود 
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): خیلی عالقه دارم به این فکشن- برای رفتن مجرما-
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون بلدم و علاقه زیاد به فکشن دارم و فعالم -ارتقای سطح
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5بار

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: TiTawN.png
• اسم واقعی: امیررضا
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: سرم تو کار خودمه
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ +3
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): 12:00 - 17:00 
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: علاقه نداشتم
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): سرگرم شدن
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون که هست
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ 5

?TiTawN.png?Mr_Frick.png

با هرکی مثل خودش!!! ?

لینک به دیدگاه

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: _MR051_.png
• سن واقعی: ۲۰
• اسم واقعی: محمد
• در 30 کلمه خود را توصیف کنید: خوب عالی
• روزانه چقدر بازی می کنید؟ ۶
• در چه ساعت هایی بازی می کنید؟ (مثلا 08:00 - 12:00): ۱۲:۰۰ - ۱۸:۰۰
• چرا شما فکشن قبلی را ترک کردید: خوب نبود
• برای چه می خواهید به این فکشن بیایید؟ (حداقل 30 کلمه): چون فکشن خوبیه
• چرا فکر می کنید که این فکشن جای مناسبی برای شما هست؟ چون خوبه
• روزانه چند بار انجمن را چک می کنید؟ ۱۲

لینک به دیدگاه

• SFC موضوع را قفل کرد
  • SFC موضوع را باز کرد

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...